Jump to content

zaproszenie (ZWERYFIKOWANY)

panna.marta

Recommended Posts

Dostałam zaproszenie na kawę od Pana P. Mam pewne obawy zatem zapytałam kart czy jeśli przyjmę jego zaproszenie na kawę, to będę zadowolona ze spotkania?

Zweryfikuję jeszcze w tym tygodniu :)

sąd ostateczny XX, król mieczy, mag I

myślę, że będę nowe możliwości, w podsumowaniu cesarzowa. Może super zabawy nie będzie, ale karty pozytywne.

• Maestro

W podsumowaniu Siła (8), nie Cesarzowa. Będziesz zadowolona, Pan P. będzie prowadził z Tobą miła, inteligentną rozmowę, ożywisz się i dobrze poczujesz;)

• Maestro
A to przepraszam musiałam coś źle policzyć. To jak jest siłą, to chyba źle nie będzie ☺ król mieczy ewidentnie do niego pasuje ☺

Powiedz mi jaki on ma znak zodiaku?

Guest Bethany

Będziesz zadowolona zdecydowanie ;) Król Mieczy i Mag bardzo fajne karty na inteligentną rozmowę :) Sąd to może być kawiarnia, albo tym podobne miejsce. Ciekawa jestem, jak będzie, napisz koniecznie ;)

moim zdaniem będziesz zadowolona:-)

mi sąd zawsze pokazuje dużą zmianę w moim nastawieniu, więc być może Twoje do niego też się zmieni:-)

okażę się, że facet jest inteligentny, elokwentny i bardzo wszechstronny, i taka też będzie ta rozmowa:-)

edit: hm.... ale przyszło mi do głowy, że to spotkanie może się nie odbyć... może będzie w innym terminie...

Edited by Iwka78
edit