Skocz do zawartości

Fekalia, banknoty, szef.


gloria

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o interpretację tego snu, gdyż mam wrażenie (intuicję może), że ten ma dla mnie jakieś szczególne znaczenie.

 

Śniło mi się, że muszla klozetowa stała nie w ubikacji lecz na środku korytarza biurowego, obok ksera. Każdy tam się załatwiał jak gdyby nigdy nic.

Wypróżniłam się i ja, widziałam kał w sedesie ale nie pamiętam czy spuszczałam wodę.

 

Przyszedł szef i tu była dziwna sytuacja: za kserem ściana była jakby otwarta, a za nią było widać odpływające fekalia (płynne). Ktoś spuścił wodę i nagle zobaczyłam, ze pływają tam banknoty- rzuciły mi się w oczy najpierw 20 zł, potem 50 i 100. Kilka banknotów odpłynęło wraz z fekaliami.

 

Zrobiłam wielkie oczy, byłam w lekkim szoku i pytam szefa, czy to były prawdziwe, że chyba sztuczne szef wyrzucił, bo po co prawdziwe wyrzucać? Ale nie dostałam odpowiedzi, tylko zobaczyłam jego tajemniczy uśmiech. Chociaż nie widziałam we śnie żeby szef te pieniądze spuszczał w sedesie. To raczej wyglądało jakby przyszedł jedynie popatrzeć jak odpływają.

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pieniądze i kał w śnie ma bardzo podobne znaczenie i w obu przypadkach symbolizują materię. Kał w snach przeważnie oznacza właśnie pieniądze ale gdy popatrzymy na pozostałe symbole takie jak sedes w miejscu "publicznym" ksero - czyli kopiowanie czegoś to moim zdaniem w firmie w której pracujesz pieniądze uciekają przez kopiowanie czegoś i wynoszenie tego z firmy.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Hmm, myślałam... a może miałam nadzieję, że to będzie bardziej dotyczyło mnie osobiście. Może liczyłam na jakąś wskazówkę... :( .

Chyba jej podświadomie potrzebuję.

Pozdrawiam

Edytowane przez gloria
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedes może obrazować miejsce oczyszczenia, wyrzucenia z siebie czegoś negatywnego, niewygodnego. Tu dzieje się to w firmie. Podobnie jak przedmówca też skojarzyłam tutaj jakieś możliwe przekręty tylko takie, o których wie szef. Widział te odpływające pieniądze, ale się nie przejął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a z ciekawości zapytam: jaki sens, że mi się przyśniły przekręty szefa? Dotąd uważałam, że sen odzwierciedla moje życie/uczucia/emocje, że może być wskazówką, ostrzeżeniem. Co mogą mieć wspólnego jego brudne interesy ze mną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bywa w twoim przypadku, ale sen nie musi ograniczać się do śniącego i jego problemów emocjonalnych. Ja sama w swoim doświadczeniu mam wiele różnych gatunków snów obrazujących nie tylko mnie bezpośrednio, ale czasem ludzi, z którymi się stykam lub ktoś mi bliski, albo nawet wydarzenia o większym zasięgu (sen proroczy). Nie znam twojego życia by ocenić na ile takie informacje o tej osobie mogą mieć dla Ciebie jakieś znaczenie. Może też okazać się to być czymś co przyda Ci się dopiero w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamaya, dziękuję. Nie wiem jak było do tej pory, gdyż nie proszę o interpretację każdego mojego snu. Musiałabym tu co chwilę pisać ;). Po prostu sądziłam, iż sny mają związek ze śniącą osobą... a może podświadomie czekam na wskazówkę od losu w pewnej sprawie... sama nie wiem.

 

Na marginesie: sen się sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...