Jump to content

Wpływanie na karty.


jac123

Recommended Posts

Witam wszystkich! Czy jest możliwość, że karty układają się nam tak jak my chcemy? Tzn. ukazuje nam się to co chcemy zobaczyć. Ostatnio mam takie wrażenie jakby karty układały się pod moje życzenia. Przyznam się, że lekko przesadziłem ze stawianiem bo chciałem więcej szczegółów ale takich życzeniowych kart jeszcze nie miałem. tym bardziej, że sam nie wierzę aż w takie pozytywne zakończenie problemu. Dodam tylko, że miałem dość długo przerwę we wróżeniu ale i tak zawsze się sprawdzało. No i teraz zwątpiłem w to co zobaczyłem. Trzymam się mniej więcej znaczeń podstawowych kart ale i tak bardziej ufam intuicji. Może ktoś się spotkał z czymś takim w swoim doświadczeniu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Karty zawsze pokazują nam to co ma być. Karty to nie wyrocznia a przepowiednia. Jeśli będzie tak i tak, to zdarzy się to i to. Nie karty układają się tak jak byś chciał, a odczyt może być nie taki jak być powinien. Szczególnie kiedy pytamy często o to samo. Oczywiście po drodze jest zawsze wiele zdarzeń i czynników.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dackis! Właściwie to też tak myślałem tylko zacząłem wątpić w swoje karty. Dopiero po napisaniu posta zauważyłem , że całe pasmo wydarzeń, w których jestem to największe koło fortuny, największa wieża...cały czas się wszystko zmienia, cały czas w ruchu i jedyne co mogę zrobić to czekać. Ale tendencja kart na dłuższą metę pokazuje pozytywne rozwiązanie, niekoniecznie takie jak ja chcę. Jeszcze raz dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń.

Link to comment
Share on other sites

Z czasem w tarocie jest najgorzej. Podziwiam tych ktorzy na siłę próbują ustalać czas spełnienia wróżby w kartach. Rzadko się sprawdza czas ale mało kto się do tego przyznaje. byt dużo spraw i wydarzeń dzieje się po drodze. Karty zawsze pokażą ci jak jest tylko nasze nastawienie bywa różne. Ja mam to samo szczególnie gdy pytam o swoje sprawy i tak samo myślę jak ty. To normalne bo dzięki temu jescze nie zwariowaliśmy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja tak miałam szczególnie w swoich początkach pracy z Tarotem, ale faktycznie - karty pokazują to, co faktycznie ma być, a człowiek może mieć tę automatyczną tendencję do naciągania ich znaczenia, żeby "wyszło" to, co chcemy. Stawianie sobie samemu kart zawsze niesie to ryzyko trochę naciągniętych interpretacji, ale myślę że to kwestia doświadczenia w pracy z kartami i idącej wraz z tym doświadczeniem zmiany nastawienia do swojej przyszłości ;) Z drugiej strony może to trochę zależeć od talii z jaką się pracuje - w moim przypadku niektóre talie nawet w trudnych sytuacjach zdają się "dodawać otuchy" i akcentować to, co pozytywne, a inne walą prawdę prosto w oczy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nayaa, zgadzam się z Tobą w 100%.

 

Moim zdaniem tutaj przede wszystkim chodzi o interpretację. Sama kiedyś zastanawiałam się jak to rzeczywiście jest, ale doszłam do wniosku że to jednak ode mnie zależy jak to widzę. Katy w tym przypadku pokazują mi tylko drogę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...