Skocz do zawartości

Rozkład na uczucia w 2016 roku


silyen

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem na to karty Lenormand.

Pięć kart od lewej do prawej.

Oto rezultat: Lilie (30) Ogród (20) Koniczyna (2) Pani (29) Niedźwiedź (15). Po zsumowaniu wszystkich wyszło Serce (24).

 

Na pierwszy rzut oka nie ma kart negatywnych. Same pozytywne. Dziwne:)

 

Romans lub miłość, ale też oparta na seksie. Nie wiem dlaczego z ogrodem to też seks w miejscach publicznych:) Poznanie niespodziewane z Panią lub spotkanie z Panią, która da mi stałość, stabilizację? może na dłużej. I do tego Serce może oznaczać dla mnie nową miłość, ale odwzajemnioną.

 

Coś za ładnie to wygląda. Biorąc pod uwagę obecną sytuację. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź może nieco opóźniać te miłe wydarzenia, więc tak bliżej końca przyszłego roku widać konkretną panią, która zamieszka w Twoim sercu, ale jednocześnie mówi o trwałości/długoterminowości tego, co nadejdzie w miłości. :)

Ogólnie mam wrażenie, że będą dwie panie. Pierwsza - wersja romansowo-przygodowa, a druga poważna/stała partnerka. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyjaśnię :)

Lilie (30) Ogród (20) Koniczyna (2) Pani (29) Niedźwiedź (15). Po zsumowaniu wszystkich wyszło Serce (24).

 

Lilie+Ogród = 50-36 = 14 Lis

Ogród+Koniczyna = 22 Drogi

Koniczyna+Pani = 31 Słońce

Pani+Niedźwiedź = 8 Trumna

 

I stąd wniosek, że dwie (Drogi), potem pojawienie się w Słońcu nowej i Trumna, czyli koniec z tą pierwszą. :)

 

Jak chcesz, to możesz napisać na pw. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na to karty Lenormand.

Pięć kart od lewej do prawej.

Oto rezultat: Lilie (30) Ogród (20) Koniczyna (2) Pani (29) Niedźwiedź (15). Po zsumowaniu wszystkich wyszło Serce (24).

 

Na pierwszy rzut oka nie ma kart negatywnych. Same pozytywne. Dziwne:)

 

Romans lub miłość, ale też oparta na seksie. Nie wiem dlaczego z ogrodem to też seks w miejscach publicznych:) Poznanie niespodziewane z Panią lub spotkanie z Panią, która da mi stałość, stabilizację? może na dłużej. I do tego Serce może oznaczać dla mnie nową miłość, ale odwzajemnioną.

 

Coś za ładnie to wygląda. Biorąc pod uwagę obecną sytuację. Co o tym sądzicie?

 

powiedziałabym, ze impreza w terenie zaowocuje bardzo miła znajomością, tych kart się uczę ale lilie oznaczaja osoby starsze od osoby pytajacej ( tak to sobie wymysliłam) i może się okazać, ze Pani, którą poznasz własnie taka będzie- starsza od Ciebie. Niedźwiedź z kolei to ktoś kto przewodzi, ma najwiecej do powiedzenia -oznacza siłe- to może być kobieta, która jest na wysokim stanowisku zawodowym. heh- sorki jesli się za bardzo rozgadałam ale tak to widzę. A poznacie się na jakiejś imprezie - w miejscu publicznym - chyba, ze to będzie impreza babci i dziadka z okazji okrągłej rocznicy ślubu :icon_smile:- to oczywiscie żarcik no i czekam na weryfikację moich wizji :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałabym, ze impreza w terenie zaowocuje bardzo miła znajomością, tych kart się uczę ale lilie oznaczaja osoby starsze od osoby pytajacej ( tak to sobie wymysliłam) i może się okazać, ze Pani, którą poznasz własnie taka będzie- starsza od Ciebie. Niedźwiedź z kolei to ktoś kto przewodzi, ma najwiecej do powiedzenia -oznacza siłe- to może być kobieta, która jest na wysokim stanowisku zawodowym. heh- sorki jesli się za bardzo rozgadałam ale tak to widzę. A poznacie się na jakiejś imprezie - w miejscu publicznym - chyba, ze to będzie impreza babci i dziadka z okazji okrągłej rocznicy ślubu :icon_smile:- to oczywiscie żarcik no i czekam na weryfikację moich wizji :) powodzenia

 

Ja też się uczę, ale pochłonęły mnie te karty. Trochę szkoda, że zamarł dział Lenormandów, ale postaram się go trochę rozkręcić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość befimaka

Zupełnie inaczej widziałabym Twoje karty. :)

Na rodzinnym spotkaniu (Lilie i Ogród) poznasz Panią, która będzie młodsza od Ciebie.

Niedźwiedź jest również kartą osobową i pokazuje osobę starszą. Nie w sensie "starą", tylko starszą np. od tej Pani. A Koniczyna mówi o małej radości, więc nie będzie to grom z jasnego nieba, tylko coś, co będzie się dopiero rozwijało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oto rezultat: Lilie (30) Ogród (20) Koniczyna (2) Pani (29) Niedźwiedź (15). Po zsumowaniu wszystkich wyszło Serce (24).

Moim zdaniem czeka Cię romans z kobietą temperamentną i niezależną. Związek zdecydowanie wolny, luźny, bez zobowiązań. Dlaczego tylko taki? Uważam, że może Ci przeszkadzać jej dominująca osobowość (Pani-Niedźwiedź). Albo jej chęć dominacji może ścierać się z Twoją;-)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...