Jump to content

Czy odnowię z nim kontakt do końca roku? (ZWERYFIKOWANY)

Mefista

Recommended Posts

Jest to mężczyzna, z którym łączyło mnie coś bardzo dawno temu. Od jakiegoś czasu śni mi się po nocach mimo że o nim nie myślę. Kontaktu brak, ale licho wie...

Królowa mieczy - Królowa kielichów - Rycerz mieczy

Będzie osobą do której zwrócę się o pomoc, możliwe, że przez kogoś czyt. jakiegoś wspólnego znajomego. Kontakt możliwy.

Guest Euterpe

królowa mieczy - odcięłaś się od niego?

królowa mieczy + królowa kielichów - to Ty w różnych odsłonach. Z jednej strony rozsądna decyzja, a z drugiej tęsknota. Królowa pucharów kojarzy mi się z miłą babką, która nie chowa urazy, jest ciepła i otwarta na resztę świata.

Rycerz mieczy - ta karta mówi o kontakcie, ale:

- może tutaj chodzić o życzenia na BN czy Sylwestra

- biorąc pod uwagę poprzednie karty, on się nie odezwie.

Dużo tutaj osób wyszło. Może skontaktuje się z Twoją koleżanką.

Wiec tak: życzenia, znajoma albo nic.

Moim zdaniem ty pod wpływem emocji możesz nawiązać z nim kontakt, osobiście nie widzę tu nic, co by mogło świadczyć o tym, że będziesz tego żałować. Niemniej jednak nic nie wskazuje na to , że inicjatywa będzie jego...

Odnowisz kontakt... ale nie wiem czy będziesz zadowolona...Ty nie masz do niego żalu? Bo może dojść do kłótni, mi rycerz mieczy często awanture pokazuję... skontaktujesz się, wyjdą stare rany...coś w tym stylu