Skocz do zawartości

Mocny sen o dziewczynie


Matelko

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym się was poradzić co to może znaczyć, gdyż śniła mi się dziewczyna, z którą już nie jestem od prawie 2 lat. Byłoby to normalnie jakbym o niej rozmyślał wieczór przed snem ale już naprawdę spory czas o niej nie myślałem a tu raptem sen, który dosłownie trwał całą noc, wywarł coś takiego na mnie, że rano do godziny po obudzeniu myślałem, że jesteśmy dalej razem i już byłem gotów pisać do niej. Za bardzo nie pamiętam co było na śnie ale dokładnie pamiętam ją, byliśmy szczęśliwi i nadal byliśmy ze sobą. To jest tak jakby podsumowanie całego snu bo naprawdę pamiętam go jak przez mgłę ale odczułem, że trwał naprawdę długo. Zwykle sen to jakieś krótkie akcje i to wszystko a tutaj tego było naprawdę sporo, na tyle, że rano byłem troszkę oszołomiony bo nie wiedziałem jak jest naprawdę po obudzeniu. Czy to możliwe, że mózg wytworzył mi taki sen na podstawie jej rozmyśleń, czy to nie bardzo możliwe. Właśnie mnie też to zastanawia czy mogę doświadczyć snu spowodowanego czyimiś rozmyśleniami? Trochę to dziwne, że tak znikąd raptem przyśniła mi się i to z tak ogromnym poruszeniem z mojej strony. Co prawda trochę tęsknie za nią, może też dlatego, że nikogo do tej pory nie znalazłem ale myśleć o niej intensywnie nie myślę, więc nie bardzo wiem skąd taki sen. Na senniku przeczytałem, że są jakieś nieugaszone uczucia z mojej strony ale czy można po takim śnie wywnioskować, że u niej coś też zostało?

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niestety to twój sen i dotyczy tylko twoich odczuć i nadziei. Nie mieszałbym jej osoby w twój sen, nie dopisywałbym do swojego snu wydumanych jej tęsknot bo po prostu robisz sobie sam krzywdę.

To po prostu projekcja twoich marzeń i nic więcej.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...