Skocz do zawartości

Przyjaciel z piaskownicy.


gucio19

Rekomendowane odpowiedzi

Opis długi,ale może się przydać.

 

Pytań tez będzie trochę. Karty wstawiane za zgoda osob trzecich.

Z góry dziękuję, jeśli ktoś zechce odpowiedzieć. I przepraszam za ew.bledy, mam nadzieję ze post będzie czytelny (pisze z tel.)

 

Odkąd pamiętam,mój tata pracował na 2 etaty. Był w domu gościem, i choć poświęcał mi każdą wolną chwilę, to było ich zdecydowanie za mało, jako dziecko bardzo to przezywalam.

Byl/jest bardzo dobrym ojcem, nic nie mogę mu zarzucić, finansowo tez nigdy niczego mi nie brakowalo ale wtedy więź była dla mnie najważniejsza. Wujkowie, dziadek, kuzyni starali mi się to "wynagrodzic". Także sąsiad, rodzice przyjaznili się z tym malzenstwem ( Nazwijmy Kasia i Jarek) dopóki się nie wyprowadzilismy. Traktowali mnie zawsze jak najukochansza córkę (może dlatego, ze sami mają synów) ,synowie,zwłaszcza ten najmłodszy(nazwijmy go Michal ) był zazdrosny. Potem jakoś zaprzyjaznilismy się, przetrwalismy wiele burz, nikt nie był w stanie zniszczyć tej przyjaźni, bezgraniczne zaufanie, to było naprawdę coś niesamowitego. I co ważne bez żadnych podtekstów co często się zdarza w takich relacjach. Nie wiem co przewazylo, bo wydarzylo sie duzo przykrych rzeczy, ale unikalam kontaktu z nim. Nie chciałam go. On walczył, długo... kontakt był, ale rzadki. Raczej miły ale juz nie tak bliski, nie rozmawialiśmy o uczuciach, prywatnych sprawach. Jak zwykli znajomi. Czasami nawet go ignorowalam, nie odbieralam telefonów, nie odpisywalam choć byłam dostępna na fb, albo odpisywalam olewczo, a kiedy przychodzil do domu udawalam ze spie. Raz przyjechal pod szkole, zauwazylam go i wyszlam innym wyjsciem. Moze tez dlatego osobiście mi nie powiedział co się wydarzyło -dowiedziałam się od osób trzecich.

Dopiero po roku zaczął coś mówić, chciał powiedzieć ale nie wiedziałam jak zareagować i zbylam go. On nie ciagnal tematu ani już nigdy go nie poruszył. Do tej pory oficjalnie o tym nie rozmawialiśmy.

Aż takich szczegolow nie znałam do wczoraj.

Moja Mama ostatnio spotkała jego tate. Nie poznała go. Zmienił się bardzo. Postarzał o 20 lat, stracil wlosy, a nawet zeby. Byl/jest w depresji. Strasznie mi go szkoda. Okazało się, ze jest po próbie samobójczej. Z żoną rozstał się po tylu latach,(nastoletnia milosc)3 lata temu rozwiedli się. Przylapal ja na zdradzie. Z facetem, którego znał, który ich odwiedzał, jest to alkoholik osiedlowy i leser. Synowie nie chcą go znać.. I o ile zawsze jest jakiś powód, tak tutaj myślę, ze po prostu go nie ma. Wyprowadzil sie,placil im alimenty wyższe niż zasadzil sad, bez żadnych problemów, naprawdę stworzył im cudowny dom, a oni nie chca go nawet odwiedzac a na ulicy udaja, ze nie znaja.

Taki dobry, ciepły i szczery człowiek.. nie mogę uwierzyć że spotkało go coś takiego. Zawsze dbał o rodzinę, był przykladnym ojcem i mężem, żonę na rękach nosił. W otoczeniu uchodzili za najlepszą parę wszechczasów. Nigdy nie uslyszalam od Michała zeby coś u nich było nie tak ,a zwierzal mi się z różnych rzeczy, w tym z tak wstydliwych ze poza mną nie wie nikt. Kto wie o tej sytuacji -- nie wierzy.

Jeszcze 5 lat temu bylo ognisko w naszym gronie (jego plus moi rodzice i rodzenstwo) było super, wakacje kilkudniowe... darze wielkim szacunkiem i sympatią jego tatę, widziałam go z rok temu w sklepie, był taki nieobecny i smutny, prawie go nie poznałam.. nie wiedziałam ,ze chciał targnac się na życie. To przypadek ze ktoś go znalazł. Ma nową kobietę. Jego ex rozstala się z tamtym. Odechcialo jej się bad boya.

 

zapytałam :

 

Co czuje Jarek do Kasi:

3 mieczy Kaplanka 9 bulaw 6 pucharów-> kolo fortuny

 

Co czuje Jarek do nowej kobiety:

Koło fortuny rycerz denarow Gwiazda

-> glupiec

 

Co czuje Kasia do Jarka:

Rydwan Królowa mieczy Paź pucharow (wyslizgnal się rycerz mieczy ale nie wzięłam go pod uwage)

->Koło fortuny

 

Stan psychiczny Jarka-obecnie :

10 bulaw 3 mieczy 10 mieczy 3 bulaw krolowa bulaw -> wieża

 

Dlaczego synowie nie odzywają się do niego : 10 pucharów (P.o) , paź denarow , księżyc (P.o), 9 denarow (P.o)

-> rydwan

 

Czy Jarek i Kasia jeszcze będą razem (powiedział, ze nie chce jej znać ale życie jest przewrotne):

As bulaw 2 bulaw Świat 6bulaw

-> Moc

 

 

I jak się potoczy moja relacja z Michałem :

4 denarow Diabeł Sąd ostateczny 3 mieczy Umiarkowanie -> glupiec

 

Za chwilę moja interpretacja w nowym poscie

Edytowane przez gucio19
Odnośnik do komentarza

Zarówno u Kasi jak i Jarka jest kolo fortuny czyli zmieniły się uczucia na te nieprzyjemne, Jarek może wspominać z nostalgią ten okres, jest w nim dużo żalu smutku i braku zaufania.. nadal może coś czuć do Kasi ale to zranienie bierze gore. Widsc ze jest w depresji a nawet moze miec mysli samobojcze , moze duzo myslec, jakies refleksje, zaglebia sie moze w religie zeby zrozumiec dlaczgo? To naprawde swietny i wartosciowy czlowiek.. dzentelmen. Oddany rodzinie.. Kasia moze chciec wyjsc z jakas propozycja, moze czuje się głupio ze nie wyszło z nowym, mi paź pucharow pokazał dosłownie speszenie .

Co do Jarka to ta kobieta może być bardziej jego przyjaciolka ,towarzyszka,moze z nią wiązać nadzieję , moze jej obecność pomaga mu choć na chwilę.

Synowie, hm wygląda na to, ze ktoś ich nastawionym,moze nieświadomie. Moze widza to wszystko inaczej. Mysle ze jakis kontakt w koncu bedzie ,moze nawet dojdzie do jednorazowych spotkań? Coś te karty za ładnie wyglądają, moze to Z yczeniowka wyszła?? Wszystkie są w poz.prostej .

Tak mi to wygląda jakby przyglądali się sobie,nic na hurra, taka szansa od losu...

A co do mojej znajomości z M. :

Sądzę , ze nadal będzie jak jest, zamknięcie w skorupie, jeśli będą rozmowy to takie niezbyt wylewne może będziemy do siebie wracać w tym diable? Ale ostatecznie coś niemilegp się wydarzyło , moze po prostu rezygnację , i bede tym rozczarowana ale pogodze sie z tym

Odnośnik do komentarza

"Jarek" , moja mama cos mu wspomniala ze zajmuje sie tym czasami i sam zapytał czy mogłabym, choć wcześniej śmiał się z takich rzeczy. W sumie nie chciałam go obciążać energetycznie bo widac, ze jest w zlym stanie...ale mam nadzieje, ze nic sie nie stanie a i jeśli te karty są złe to po prostu mu nie powiem , pytanie o stan psychiczny to akurat mój pomysł żeby Ew.jakoś pomóc i zobaczyć czy coś się zmieniło . A o M. Zapytałam tak ogólnie dlatego że nawet nie wie o Tarocie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Co czuje Jarek do Kasi:

3 mieczy Kaplanka 9 bulaw 6 pucharów-> kolo fortuny

ona dla niego nadal istnieje, jeszcze tkwi w jego sercu - kapłanka + 6 pucharów

jednak czuje się przez nią zraniony - 3 mieczy + 9 buław

wspomina dobre i złe chwile - 3 mieczy + 9 buław + 6 pucharów

nie uwolnił się od niej, nie jest mu obojętna

 

 

Co czuje Jarek do nowej kobiety:

Koło fortuny rycerz denarów Gwiazda

zależy od dnia - koło fortuny

rycerz denarów + gwiazda - liczy na korzyści z tej relacji, patrzy swojego interesu/swojej inwestycji (gotuje mu? pomaga w domu? wspiera go?)

podoba mu się, może w niej widzieć ideał, który jest blisko i jednocześnie daleko - gwiazda

on może też chce zainwestować w tą znajomość - rycerz denarów

 

 

Co czuje Kasia do Jarka:

Rydwan Królowa mieczy Paź pucharów

rydwan i królowa mieczy, mówią że nie

paź pucharów - nie jest do niego całkowicie negatywnie nastawiona, ale to też nie jest miłość

w królowej mieczy będzie trzymać dystans

królowa mieczy + paź pucharów - brak chęci na spoufalanie się

 

 

Stan psychiczny Jarka-obecnie:

10 buław 3 mieczy 10 mieczy 3 buław królowa buław

ciężko....

10 buław + 3 mieczy + 10 mieczy - ciężar, rozpacz, dołek. W tych kartach nie jest lekko.

3 buław + królowa buław - skupia się na nowej kobiecie albo rozgląda się za psychologiem.

 

 

Czy Jarek i Kasia jeszcze będą razem:

As buław 2 buław Świat 6 buław

nie. W asie buław jeszcze ta szansa jest, w 2 buław może i są takie plany. Widząc jednak świat jestem na nie. 6 buław tutaj mówi, że wyjdzie im to na dobre.

 

 

I jak się potoczy moja relacja z Michałem:

4 denarów Diabeł Sąd ostateczny 3 mieczy Umiarkowanie

nie potoczy się.

4 denarów to zamknięcie, każdy trzyma się swego.

4 denarów + diabeł - skojarzyło mi się z więzieniem

Sąd - uwolnisz się od tej relacji

3 mieczy - i możesz troszkę cierpieć, weźmiesz to na logikę

umiarkowanie - wszystko się unormuje, ale kontynuacji relacji nie widać.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

pisząc "więzienie", nie miałam na myśli więzienia z cegieł i krat. Chociaż karty mogły i to pokazać. Chodziło mi bardziej o "uwięzienie" tej relacji na takim poziomie, na jakim jest teraz. A przy XV Diable nawet najlepsze chęci pójdą w ... (gdzieś tam...).

Odnośnik do komentarza

Zdziwiłam się właśnie jak zobaczyłam tego diabła ..

Też pomyślałam o uwiezieniu relacji a potem o normalnym więzieniu,nie wiem dlaczego

Euterpe a jeszcze zapytam czy pytanie o synów jest niezgodne z regulaminem ?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe
Zdziwiłam się właśnie jak zobaczyłam tego diabła ..

Też pomyślałam o uwiezieniu relacji a potem o normalnym więzieniu,nie wiem dlaczego

Euterpe a jeszcze zapytam czy pytanie o synów jest niezgodne z regulaminem ?

 

jeżeli jest za zgodę osoby, która chce się dowiedzieć, to nie. Ale dobrze byłoby to umieścić w pierwszym poście. Rozumiem też, że martwisz się ich sytuacją i chcesz pomóc.

 

Widać, że pan, który Cię o to prosił, jest prawie wykończony psychicznie. Jeżeli go znowu obciążysz energetycznie, to może z nim być jeszcze gorzej. Dodatkowo Ciebie również może dopaść zmęczenie. Oczywiście kiepskie poczucie nastroju to pestka. Nadużywanie tarota może znacznie bardziej dać w kość.

 

Ja bym odpuściła na jakiś czas. Niech ten pan najpierw dojdzie do siebie.

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza

Właśnie doczytałam, w pierwszych linijkach napisałam, że mam zgodę na postawienie kart.

Z tym zmęczeniem masz racje. Ja po stawianiu kart czuje, jakbym weszła w czyjąś świadomość,energetykę. A gdy stawiam karty kilka razy w tygodniu czy chocny więcej niż raz osobie w depresji sama ja łapie i w dodatku jestem zmęczona. Juz nie bede stawiala kart na ta sytuacje , jednak wcześniej postawiłam na synów -dlaczego się nie odzywają. Ich nie pytałam o zgodę,ale to też dotyczy Pana X-ich ojca.

Dziś dowiedziałam się, że kilka miesięcy przed, chyba 2-"Kasia" poprosiła o kredyt na sumę 80tyś. Jarek dobrze zarabia więc dostał, ale o co chodzi -kredyt miał być rzekomo dla jej brata. Jarek poszedl na to, poki byli razem to raty byly splacane, a teraz zostal z kredytem sam....W tamtym czasie jak dobrze pamiętam Michał miał właśnie dużo pieniędzy co mnie zastanawiało. Same markowe, najdroższe ubrania/gadżety, imprezy,wyjazdy.... nie mówił też skąd a przecież nie pracował, nawet nie dorabial sobie żeby mieć choćby własne 5zł. potem ten nowy facet zamieszkał z nimi i nie pracował ...mama M. Też nie. Więc skąd mieli kasę??

A jak wyciagalam karty to jak spojrzałam na pazia,9den,księżyc od raZu w głowie pojawiła się myśl czy nie chodzi o jakieś materialne sprawy i 10 Kiel kiedyś też pokazała manipulacje z zewnątrz, przecięcie więzów. Nie wiem czy dobrze kojarzę te fakty ale źle to wygląda wg mnie. Z drugiej strony - nie wiem, czy oni byliby zdolni do czegos takiego? Nie wydaje mi sie. Ale wszystko mozliwe, przeciez Kasia tez okazala sie inna osoba..

 

 

I jeszcze jedno,co zauwazylam to to, że kiedy stawiam karty i nie wiem o co chodzi czy też myślę nad czymś, jestem czegoś ciekawa to przypadkiem dowiaduje się tego w najbliższych dniach

 

Może ktoś jeszcze rzuci okiem?

 

Euterpe, jeszcze raz B.dziękuję :* na pewno się zrewanzuje :)

 

 

 

rycerz denarów + gwiazda - liczy na korzyści z tej relacji, patrzy swojego interesu/swojej inwestycji (gotuje mu? pomaga w domu? wspiera go?)

 

Tak,mieszkają razem

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

chyba zbyt długi tekst wlepiłaś :figielek:

 

gucio, daj ludziom czas. Zamieściłaś wątek pierwszego dnia tego miesiąca, a obecnie mamy piątego. Zaczęłabym się martwić po dwóch tygodniach :)

 

Cierpliwości, może ktoś jeszcze dorzuci swoją opinię.

Odnośnik do komentarza

Ciężka sytuacja, strasznie współczuje Jarkowi. Człowiekowi dosłownie na dniach posypało się całe życie.

 

Pozwól że dorzuce coś od siebie.

 

Co czuje Jarek do Kasi:

3 mieczy Kaplanka 9 bulaw 6 pucharów-> kolo fortuny

Na ten czas ma zamkniete serce, bardzo go zraniła i chce się od niej odizolować. Ciężko mu, bo dalej jest dla niego ważna(kapłanka+6 pucharów), wspomina co miał i czego już mieć nie będzie.W kole ( jako podsuma)odnosze wrażenie, że jego emocje/uczucia do niej są zmienne. Jednego dnia nie myśli o niej, chce zakończyć temat, otworzyć się na nowo, by za jakiś czas wracać myślami do tego jak było dobrze, gdy rodzina była w komplecie.

Bardzo często kapłanka pokazuje mi taką silną niewidzialną więź między ludzmi, którzy wydają się być wrogami, a naprawdę są sobie bliscy.

Ciężkie karty.

 

Co czuje Jarek do nowej kobiety:

Koło fortuny rycerz denarow Gwiazda

-> glupiec

Raz ją adoruje, raz nie- w tym także jest zmienny.Wynika to z pewnej formy niestabilności emocjonalnej ( z drugiej strony kto na jego miejscu byłby stabilny po takiej sytuacji?)

Ma napewno nadzieje, że przy niej odnajdzie szczęście, spokój, dom. Nie widze tu miłości, jest mu z nią wygodnie i ma wobec niej wielkie nadzieje.

Chce domu, rodziny i spokoju(gwiazda_głupiec)

 

Co czuje Kasia do Jarka:

Rydwan Królowa mieczy Paź pucharow (wyslizgnal się rycerz mieczy ale nie wzięłam go pod uwage)

->Koło fortuny

dla niej to koniec. Rozeszły się ich drogi.Jest dla niego zimna i obojętna, ale

mamy koło- tym samym wszystko się może zmienić

 

Stan psychiczny Jarka-obecnie :

10 bulaw 3 mieczy 10 mieczy 3 bulaw krolowa bulaw -> wieża

Nie jest dobrze. Jarka dosłownie wszystko przytłacza. Stara się odciąć emocjonalnie od Kasi ( III mieczy) i zacząć żyć z nową kobiętą (Qbuław). Fajnie że ma powód by walczyć. Wieża stanowi że jest z nim naprawde krucho, z przykrością stwierdzam iż, jest na skraju załamania nerwowego. W każdej chwili może runąć to co zbudował, po rozstaniu i próbie samobójczej.

 

Czy Jarek i Kasia jeszcze będą razem:

As buław 2 buław Świat 6 buław

 

widze szanse!

W pewnej chwili pojawią się chęci, a nawet konkretne działanie. II buław to przedłuży- usiąda na spokojnie, pomyślą.

Ale..VI buław to zwycięstwo, taki tandem w którym II ludzi idzie przez życie. Patrząc na świat+VI buław, pomyślałam że zdecydują się wyjechać, i zacząć od nowa, ale w nowym miejscu, gdzieś daleko, gdzie nikt ich nie zna.

 

I jak się potoczy moja relacja z Michałem :

4 denarow Diabeł Sąd ostateczny 3 mieczy Umiarkowanie -> glupiec

Nic się nie zmieni. Ugrzęźliżcie w aktualnych sztywnych ramach znajomości. Każdy jest zamknięty na drugiego, i ten układ jest dla stron wygodny.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Jeszcze raz dziekuje Wam- bardzo , bardzo . Mialyscie racje - pomimo checi nie potrafimy juz znalezc wspolnego języka, jesteśmy na siebie zamknieci i kolega też zainteresował się pewną grupą pseudoreligijna, która odciaga go od bliskich. Kontaktu nie mieliśmy od pół roku, w lutym chwilę pisaliśmy na fb.

Źle to wygląda i szkoda mi tej znajomości, ale trudno, takie życie.

 

Jak będę miała okazję to zweryfikuje 1 część, bo teraz nie mam żadnego kontaktu z jego rodzina.

Odnośnik do komentarza
Gość Jaglanka

Ja mimo wszystko nie bardzo jestem przekonana do takich wróżb na osoby trzecie, także odpowiem tylko zgodnie z własnym sumieniem. Mam nadzieję, że zrozumiesz.

 

Stan psychiczny Jarka-obecnie :

10 bulaw 3 mieczy 10 mieczy 3 bulaw krolowa bulaw -> wieża

 

Widać, że na razie jest ciężko ale wyjdzie z tego. I to moim zdaniem za sprawą tej nowej kobiety. Widać jednak coś mu świat dał lepszego w zamian za taką żonę :)

 

 

I jak się potoczy moja relacja z Michałem :

4 denarow Diabeł Sąd ostateczny 3 mieczy Umiarkowanie -> glupiec

 

Przez jakiś czas kontakt będzie jeszcze zablokowany (4 den+diabeł), potem może się odnowić na jakiś czas (sąd) ale ostatecznie znowu coś Was oddali, rozczaruje i ostatecznie będzie tylko raczej tak na "cześć i co tam słychać". Tak to już jest, rzadko która znajomość trwa całe życie, zazwyczaj idziemy z kimś tylko przez jakiś etap życia. Takie znajomości na całe życie są naprawdę rzadkie, szczególne i wyjątkowe.

 

edit: dopiero teraz zauważyłam, że to stary wątek ;)

Edytowane przez Jaglanka
Odnośnik do komentarza
Ja mimo wszystko nie bardzo jestem przekonana do takich wróżb na osoby trzecie, także odpowiem tylko zgodnie z własnym sumieniem. Mam nadzieję, że zrozumiesz.

 

 

Oczywiście, że rozumiem i cieszę się, że pomoglas. Chciałam tylko dodać,że wróżba jest za zgodą Pana , któremu postawiłam karty i przekazalam ja wraz z interpretacją (oczywiście bez tych treści,które mogłyby go dobic)

 

 

Widać, że na razie jest ciężko ale wyjdzie z tego. I to moim zdaniem za sprawą tej nowej kobiety. Widać jednak coś mu świat dał lepszego w zamian za taką żonę :)

 

 

 

 

Przez jakiś czas kontakt będzie jeszcze zablokowany (4 den+diabeł), potem może się odnowić na jakiś czas (sąd) ale ostatecznie znowu coś Was oddali, rozczaruje i ostatecznie będzie tylko raczej tak na "cześć i co tam słychać". Tak to już jest, rzadko która znajomość trwa całe życie, zazwyczaj idziemy z kimś tylko przez jakiś etap życia. Takie znajomości na całe życie są naprawdę rzadkie, szczególne i wyjątkowe.

 

edit: dopiero teraz zauważyłam, że to stary wątek ;)[/quote

Brawo :))

tak to wlasnie wyglada obecnie i tez mysle, ze ten kontakt bedzie juz tylko na czesc ..

Wiem, że rzadko ktora znajomosc jest na całe życie ale i tak jest mi strasznie przykro bo dużo przeszliśmy,mieliśmy taki okres ze byliśmy zzyci bardziej niż zwykle, mialam z nim lepszy kontakt niz z kimkolwiek innym. no i 22 lata... to długo.

To nic, że stary -i tak dziękuję !:*

Odnośnik do komentarza
Gość Jaglanka

Wiem, że rzadko ktora znajomosc jest na całe życie ale i tak jest mi strasznie przykro bo dużo przeszliśmy,mieliśmy taki okres ze byliśmy zzyci bardziej niż zwykle, mialam z nim lepszy kontakt niz z kimkolwiek innym. no i 22 lata... to długo.

 

No oczywiście, że jest przykro - zwłaszcza jak to była naprawdę ważna i bliska znajomość i nie trwająca 3 m-ce tylko kawał czasu.

Edytowane przez Jaglanka
lit.
Odnośnik do komentarza

Co czuje Jarek do Kasi- to go zaskoczylo, tego sie nie spodziewal.

Ale chcialby powrotu do dawanych czasow.

Co czuje do nowej kobiety- no ma nadzieje na swietlana przyszlosc, ale uczuc tu nie ma.

 

Kasia do Jarka- odciela sie, niestety tez uczuc nie ma, krytycznie go widzi a Wiezy jakie ich lacza to dzieci.

Stan psychiczny Jarka- -fatalny, ale ta nowa kobieta mu dodaje energii, podoba mu sie jej fizycznosc, dalej uczuc nie widze.

 

Czy wroca do siebie -nie.

 

Synowie sie nie odzywaja bo chcieliby pelnej rodziny, tu tez ktos "sciemnia"I oni sami nie wiedza co jest prawda, a co nie. Jak potoczy sie relacja z Michalem,-bedzie jakis konflikt, taki powiedzialabym nielogiczny, bez sensu, ale sie pogodzicie. Ale wielkiego rozwoju nie widac, bedzie ot, tak jak teraz.

 

Ha, ha -dolaczam sie:)

Tez dopiero teraz zauwazylam ze start watek.

Ciekawe kto nastepny ;)

Edytowane przez Koma
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ta nowa kobieta jest ruda,farbowana na blond to pewnie ona wyszła w Qbulaw.

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak ułożyło się Jarkowi, wiem tylko, że nie ma kontaktu z dzieciakami i zyje z nowa kobieta. Rozmawiałam ostatnio z Michałem i on broni matki,mówi, ze to ojca wina. Ktoś napewno kręci, ale tylko oni wiedzą jak było.Tak pomyślałam, że może to właśnie sekta miala wpływ na ich zachowanie.Od Michała sie zaczęło, może on powiedział o tym mamie z która zawsze miał dobry kontakt i wykorzystali ojca.Ehh, dziś nikomu nie można ufac jak widac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...