Jump to content

Praca (ZWERYFIKOWANY)

Iwka78

Recommended Posts

Witam

sytuacja ogólna: jak wszyscy pewnie wiedzą szukam pracy. Zadzwoniła do mnie wczoraj znajoma i powiedziała, że poleciła mnie do pracy do firmy X.

Zadałam kartom pytanie: jak spełni się moje oczekiwanie, że dostanę pracę w tej firmie?

8 denarów, 7 buław, 3 denary => suma HB XVIII księżyc, IX eremita

8 denarów, to stała praca, 7 buław to walka o tą pracę, przy 3 denarów powiedziałabym, że będę przynajmniej zostanę zaproszona na rozmowę.

Oj mam nadzieję, że to nie życzeniówka...

Jak to widzicie?

w 8 denarów widzę, że jeśli się odezwą to długo poczekasz i chyba w międzyczasie zajmiesz się czymś innym (7 buław, 3 denary), ogólnie nie widzę żebyś miała dostać pracę akurat w tej firmie, księżyc - sytuacja wygląda inaczej niż myślisz, albo nikogo tam na razie nie szukają, albo Tobie by ta praca do końca nie odpowiadała. Tak czy inaczej, 8 denarów, pustelnik na końcu, to spore wydłużenie w czasie odnośnie tej pracy.

• Like 1
w 8 denarów widzę, że jeśli się odezwą to długo poczekasz i chyba w międzyczasie zajmiesz się czymś innym (7 buław, 3 denary), ogólnie nie widzę żebyś miała dostać pracę akurat w tej firmie, księżyc - sytuacja wygląda inaczej niż myślisz, albo nikogo tam na razie nie szukają, albo Tobie by ta praca do końca nie odpowiadała. Tak czy inaczej, 8 denarów, pustelnik na końcu, to spore wydłużenie w czasie odnośnie tej pracy.

No właśnie ten księżyc mi nie pasował...

i też tak sobie pomyślałam, czy to nie jest taka praca od 8 rano do 20 wieczorem..., bo ta 8 denarów, to też często nadgodziny pokazuje...

Guest Euterpe

8 denarów z 3 denarami jak najbardziej dobre karty na pracę. 7 buław to walka z Twoimi emocjami. Księżyc w podsumie mógł pokazać Twoje lęki.

Możesz się załapać :)

Guest Linkinia

Zadałam kartom pytanie: jak spełni się moje oczekiwanie, że dostanę pracę w tej firmie?

Obym się myliła, ale mam wrażenie, że nie dostaniesz tej pracy, a nawet jeśli, to się na nią nie zdecydujesz. Będziesz szukała dalej...

• Maestro

jak dla mnie to będziesz pracować, ale kto wie,czy jakaś inna firma się nie odezwie? Tu wygląda w ogóle, jakbyś miała mieć przy okazji zajęcie dodatkowe, dochodowe;)

• Like 1
  • 1 month later...