Jump to content

stół i wokól ludzie


constantinella

Recommended Posts

Proszę o pomoc. Na początku stałam w kolejce i było w porządku bo wydawało mi się,że czekam na coś miłego. Weszłam kiedy przyszła moja kolej ...jakby do jaskini, która okazała się pokojem ze stołem podłużnym i wokół siedzieli ludzie ( wsród nich poznałam dwie sąsiadki z klatki gdzie mieszkam) Niedokładnie pamiętam temat rozmowy bo chyba we śnie nastawiałam się na coś pozytywnego ale temat zaczął byc negatywny.Nie pamiętam czego dotyczył. Po mojej prawej stronie siedziała kobieta z kartami Tarota i pamiętam ze powiedziała że może się to skończyć źle. Poprosiłam o jakieś dopytanie i powiedziała ze to karta diabla i niestety posiedzę z 72 dni.... Obudziłam się przerażona bo nie wiem jak to tłumaczyc....z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór

 

Staramy się z mężem o dziecko, ale niestety nic nam nie wychodzi. mamy już jedno wspólne 15 letnie.Czy widać dziecko w najbliższym czasie ? pozdrawiam

Magdalena13.5.77

Witam!

To chyba Panią od kart tarota w twoim śnie już znalazłem?

A teraz spójrzmy na twój sen symbolicznie:

Kolejka - to symbol oczekiwania i tu odpowiedź też jest w twoim pytaniu u góry.

jaskinie można interpretować wielorako czasami jest to nasze wnętrze ale często u kobiet oznacza matczyne łono i tu też odniósłbym się do twoich starań o potomka. Pozycja siedząca w snach oznacza stagnację i brak działania co w twoim przypadku jest odzwierciedleniem twoich oczekiwań i starań co dodatkowo jest podkreślone "treścią rozmowy" wokół stołu - to po prostu twoje co miesięczne nadzieje - "początek starań" - rozmowa pozytywna, rozczarowanie że nie wyszło - rozmowa negatywna.

Zagadka pozostaje liczba 72 jest to składowa dwóch wibracji - silnej męskiej 7 i silnie żeńskiej 2 dokładnie w tej kolejności to mam wrażenie że to głownie On chce tego dziecka a ty mu raczej ulegasz ale przekonania w tobie brakuje.

Zostaje nam karta diabła - no cóż to karta sexu - przyjemne to staranie.

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nastawiasz się na coś pozytywnego czyli faktycznie obraz nadziei na osiągniecie jakiegoś celu, jednak coś się komplikuje. Karta Diabła. Może jej symbolika zawiera dodatkowe wskazówki dla Ciebie co do natury problemu z jakim potrzebujesz się zmierzyć.

I ta liczba na końcu: 72. Można szukać różnych kombinacji. Może dosłownie coś się rozegra w ciągu 72 dni. Zsumowana daje z kolei liczbę 9. Tyle miesięcy trwa ciąża jakby podciągać ten sen pod starania o dziecko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...