Jump to content

Relacja w tym tygodniu(ZWERYFIKOWANY)

Guest Linkinia

Recommended Posts

Guest Linkinia

A mnie jak zwykle chodzi o faceta :)

Po miłych rozmowach w czasie wolnego, zastanawiam się, jak będzie wyglądała nasza relacja w tym tygodniu. To mój kolega. Nic nie wiem na temat jego statusu związkowego. Studiujemy na tym samym wydziale. Postawiłam karty. Moja pierwsza myśl była taka, że o super, bardzo ładnie. Ale potem przyjrzałam się im bliżej i już wcale nie jestem tego taka pewna.

Jak będzie wyglądała moja relacja z kolegą do końca tego tygodnia?

10 denarów, paź kielichów, XXI Świat, XIV Umiarkowanie --> HB IX Pustelnik

Nie podoba mi się to, że paź kielichów, karta wskazująca kontakt, jest otoczona przez 10 denarów już na początku, która jakby pokazuje jakąś całość i już bardziej rozwinąć się nie może... no i Świat, mogący oznaczać odległość, przestrzeń. Pustelnik mówi sam za siebie.

Patrząc pozytywniej - 10 denarów to spotkanie na uczelni lub rozmowy przez facebooka, paź kielichów to kontakt, Świat też. Umiarkowanie mówi o tym, że będę zadowolona.

Jak myślicie? Weryfikacja za tydzień :)

większych zmian nie widać w tym tygodniu niż to, co jest do tej pory, ale ogólnie karty niosą przesłanie, że znajomość będzie trwała

Pustelnik w podsumie sugeruje, że być może w tym tygodniu się nie spotkacie, ale kontakt będzie zachowany (sms, fb)

Guest Euterpe

Jak będzie wyglądała moja relacja z kolegą do końca tego tygodnia?

10 denarów, paź kielichów, XXI Świat, XIV Umiarkowanie --> HB IX Pustelnik

dalej z znajomością nie pójdziecie. Kolega pozostanie kolegą. Macie teraz serię kolokwiów? Jeżeli tak, to może być przez to ograniczony kontakt. Na przeszkodzie mogą również stanąć inne sprawy związane z uczelnią.

Kontakt raczej umiarkowany.

Spotkania w większy gronie, pewnie chodzi o Twoją uczelnię, że będziecie się widywać ale żadnych zmian lub ruszenia znajomości w kierunku bardziej zaawansowanym nie widzę tutaj.

Znajomość się specjalnie dalej nie posunie do przodu w tym tygodniu, bo chodzi o konkretny czas, ale może są jakieś widoki z punktu widzenia tego pazia, niemniej świat i umiarkowanie nie mówią o jakichś uniesieniach, pustelnik - chyba że względu na naukę...

Moze byc jakas propozycja, zaproszenie czy rozmowy ale to raczej pozostanie na kolezenskim etapie.. pustelnik tez podobno pokazuje kontakt .

Więc moim zdaniem w tym tygodniu jakoś szczególnie się nie rozwinie

Guest Linkinia

Mogę już zweryfikować.

Widzieliśmy się raz, przez chwilkę, na uczelni. Odezwałam się też do niego na FB, żeby zapisał mnie na warsztaty (organizuje je). Słuchałam go, jak prowadził audycje w radiu. Dużo o nim myślałam. I tak to właśnie wyglądało... nie posunęło się do przodu ani odrobinkę, kontakt zachowany, typowo koleżeńsko. Z dystansem.

DZIĘKUJĘ :bukiet: