Skocz do zawartości

drzewo, gałęzie pokryte ok\gromna ilością zielonych bananów.


karolka341

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretacje snu związanego z drzewem ,które mi się przyśniło w pięknym kolorze zieleni rozłożyste, które na swych gałęziach obfitością niezliczoną pokrywały banany niedojrzałe. pozdrawiam karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie sny o drzewach symbolizują relacje w rodzinie. Piękne, rozłożyste, z solidnymi korzeniami, w ślicznych kolorach symbolizują mocne podstawy rodzinne, to że dla człowieka ważna jest rodzina i odgrywa ona w jego życiu ważną rolę. Jeżeli na drzewie są niedojrzałe owoce, może to symbolizować niedojrzałe zachowanie członka rodziny, jakieś niedociągnięcia w relacjach rodzinnych, ale takie, które można przezwyciężyć. Takie, które można jeszcze zmienić na pełne, dające satysfakcję... Z obecnych "niejadalnych bananów", czyli z relacji z której nie czerpie się 100% tej relacji, może się jeszcze zmienić w taką dojrzałą i słodką :) Na szczęście owoce nie były zgniłe, więc istnieje jeszcze szansa poprawy losu na lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję, chodzi pewnie o niedojrzalość emocjonalna mego męża tak to oceniłam po wybudzeniu się, przezywa ON miłość niestety nie do mnie, odszedł od NAS(3 dzieci) wątpię by do NAS wrócil zakochany po uszy.Ale co tam trudno takie życie. Dziękuję za interpretację utwierdziła mnie tylko w tym o czym pomyślałam budząc się.pozdrawiam K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...