Skocz do zawartości

Mój zawód - ćwiczenie


Erza

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie opiszę na co patrzyłam, bo póki co żaden zawód mi nie przychodzi do głowy :P

Dom szósty w baranie, masz jakąś dynamiczną pracę, może jakiś "męski" zawód. Mars w domu trzecim w koziorożcu, koziorożec mi się z jakimś urzędnikiem kojarzy. MC w lwie - może funkcje jaką pełnisz wymaga od ciebie prezentowania się, wypowiadania w większym gronie i ma to związek z panną, czyli z czymś praktycznym, może ze zdrowiem :P

 

Może coś związanego z edukacją wczesnoszkolną,?Praca w jakiejś organizacji ale ma to związek z edukacją, prawem ? Albo wręcz przeciwnie coś ścisłego typu architektura ?

Wyuczony: historyk, psycholog, coś związenego z kulturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Obstawiam dziennikarstwo, podkreślony dom III, w nim Neptun i Mars. Koniunkcja Słońca i Merkurego w Pannie też mi się kojarzy z pisaniem. Jowisz w V domu sugeruje coś związanego ze sztuką. Humanistką jesteś raczej.Dość sporo masz w powietrznych znakach, także praca związana w dużej mierze z komunikacją, kontaktem z drugim człowiekiem. Wenus w I domu i we Wadze też mi na myśl przynosi dziedziny artystyczne, jeszcze Księżyc jest we Wadze i Asc.

Sądzę, że jesteś raczej indywidualistką i bardziej by Ci odpowiadała praca na zasadzie wolnego strzelca, niż w grupie. Możesz nie raz zmieniać zajęcie, bo Jowisz w negatywnym aspekcie z Uranem.

 

Jeszcze mi się skojarzył jeden zawód - pedagog, dlatego że Jowisz w V domu, Merkury w aspekcie z Saturnem często u belfrów widuje ( tez mam :P).

No i MC we Lwie też mi pasi, że praca taka żywiołowa, choć u Ciebie widzę zadatki i na pracownika umysłowego dobrego- planety w Pannie.

Edytowane przez Bethany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawód wyuczony to: polonistka

wykonywany: specjalista do spraw reklamy i druku wielkoformatowego w firmie poligraficznej

 

Anhana - pracowałam jakiś czas w urzędzie skarbowym :) - najpierw byłam na stażu, potem na zastępstwie; ta praca najbardziej mi się podobała :)

co do historii, psychologii i kultury to są to moje zainteresowania :)

 

Magnolia - dziennikarstwo - tym też się zajmowałam, pół roku praktyki w oddziale regionalnym tv i pisanie artykułów - w zasadzie do dziś coś tam jeszcze popisuję :) gadania mam sporo w pracy i papierów :)

 

brawa dla Was Dziewczyny :))) trafiłyście super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Mój zawód - ćwiczenie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...