Jump to content

dziwny sen


ivi123

Recommended Posts

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że jadę z rodzicami pociągiem (z plecakami, bagażami). W pewnej chwili pociąg się zatrzymał, spojrzałam w okno było ciemno, więc zdrzemnełam się troszkę. Kiedy otworzyłam oczy było już jasno jednak pociąg stał nadal. Postanowiłam, że na chwilkę wyskoczę z pociągu popatrzeć. Byłam na plaży i nagle woda się cofnęła i zobaczyłam białe miasto. Zastanawiałam się z tatą, który też był ze mną... ile jeszcze miast mogła pochłonąć woda. Było takie ładne ale bez ludzi. Weszłam do jednego domu a tam były maszyny do szycia. Byłam zdziwiona, ale też ciekawa czy działają, podświadomie też pewna że wszystko zerdzewiało w środku. Ku memu zdziwieniu w środku nic nie było, jakby ktoś wcześniej powyjmował wszystkie mechanizmy.

Wróciłam do pociągu, usiadłam w korytarzyku, zamknęłam oczy, pociąg ruszył. Kiedy otworzyłam oczka mignęła mi tyłem postać mego brata biegnąca do wyjścia i nikogo więcej nie było.

Przerażona wybiegłam z pociągu. Biegnę przez jakieś osiedle. Komórka nie działa, próbuję znaleźć numer do mamy, jestem przerażona... i nagle pojawia się mój były. Pokazuje mi w telefonie coś co on jeszcze ma ze mna KAPCIE TAKIE WIELKIE MIŚKI (tego w rzeczywistości nie był hihi) i nagle mówi, że musi lecieć do kibelka bo się zsika :)

pobiegłam dalej przez osiedle szukając rodziny, pytając ludzi czy nic nie wiedzą. W końcu widzę autobus do Warszawki i ktoś mówi, że wszystkie pociągi mają opóźnienia dlatego jest taki chaos...

 

Dziwny sen

Wydaje mi się, że z rodzicami jak to się mówi jadę na jednym wozie, mamy problemy i każdy się jakoś wspiera. Białe miast niby dobrze, ale bez ludzi... odwrócili się? maszyny do szycia bez środka. Udawanie, że coś się robi, tylko do czego to przypiąć.

Po wielkich problemach w końcu wszyscy dobijemy do celu...

Mój były- biegnie do łazienki- czegoś się wstydzi, ucieka, a kapciuchy w jego telefonie, może jeszcze pamięta jak cieplutko było u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...