Jump to content

spotkanie jutro (ZWERYFIKOWANY)

Mefista

Recommended Posts

Co mnie czeka jeśli na nie nie pójdę, co jeśli pójdę? Spotkanie z facetem który mnie zdenerwował. Ten z wątku 'wiadomość'

Dom: Rycerz mieczy, 2 denarów, diabeł - będę siedzieć zdenerwowana w domu, że nie poszłam na to spotkanie

Wyjście: 8 kielichów, król kielichów, as buław - będę górą, postawię na swoim, król kielichów symbolizuje tego pana

+

Jak przebiegać będzie rozmowa z nim?

7 mieczy, 6 buław, 7 buław

Będzie trudno na początku, zacznie się od sprzeczki, ale później dojdę do wniosku, że dobrze się stało i postąpiłam słusznie

Jeśli zostaniesz w domu to nie będziesz mogła usiedzieć, będziesz myślała o tym, zastanawiała się co by było jakbyś się spotkała.

Jeśli pójdziesz na spotkanie będzie burzliwa, ale też otwarta rozmowa. Oboje powiecie co myślicie.

Na początku będzie ciężko, on będzie unikał odpowiedzi na niektóre pytania, trudno go będzie przekonać do swoich racji. Myślę, że na koniec rozmowa przyniesie efekt.

oczywiście , że iść. Pan król może na spotkaniu się denerwować, emocjonować.

jak przebiegnie - trochę kombinowania, unikania bezpośrednich odpowiedzi ,też dociekanie w stylu kto, co i dlaczego ale tez walka o swoje racje

Guest Linkinia

Ja bym poszła na to spotkanie, masz o wiele ładniejsze karty, wyjaśnicie sobie wszystko. W domu byś się tylko zadręczała i nie mogła znaleźć sobie miejsca.

Rozmowa na początku będzie przebiegała ciężko, ale potem wyjdzie na Twoje :)

Dom: Rycerz mieczy, 2 denarów, diabeł - będziesz się emocjonować, że miałaś szansę wyjaśnić sytuację, a tak zostaną tylko rozterki i rozpamiętywanie sytuacji, takie wewnętrzne dręczenie się

Wyjście: 8 kielichów, król kielichów, as buław - 8 kielichów na początku jak widzę, to mam wątpliwości, czy to spotkanie dojdzie do skutku... możliwe, że kielichowy zrozumie swoje zachowanie i wyciągnie rękę...

Jak przebiegać będzie rozmowa z nim?

7 mieczy, 6 buław, 7 buław

będzie dużo kombinatorstwa/manipulacji, dumy i to takiej urażonej, generalnie za miło nie będzie...

7 buław nie jest dla mnie kartą wyjaśniającą sytuację, raczej takie pokazywanie swojej siły i kto tu ma rację.

teraz okazało się, że zachował się tak przez urażoną dumę

Bardzo często właśnie 6 buław na początku lub w środku rozkładu pokazuje mi urażoną dumę lub wręcz pychę.

Na końcu rozkładu mówi, że coś się uda.