Skocz do zawartości

3 najbliższe miesiące w relacji (ZWERYFIKOWANY)


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Jak zwykle podoba mi się ktoś, kto nie interesuje się mną tak, jakbym tego chciała. Jest miły i pomocny, mamy o czym rozmawiać, a jednak nic się nie dzieje. Postanowiłam, że już dłużej nie będę czekać i po prostu przestanę zwracać na niego uwagę.

 

Sprawdzałam w kartach, że postrzega mnie jako Królową denarów, punkt wyjścia jest więc dobry...

 

Prześwietliłam relację na trzy miesiące

 

1. Co się wydarzy w naszej relacji?

XV Diabeł, As denarów, 10 Kielichów, VIII Siła --> HB VII Rydwan

Myślę, że Diabeł pokazuje ograniczenia w kontaktach. Ale chyba w końcu uda się nam umówić (10 kielichów).

 

2. Czego się mogę spodziewać z jego strony?

I Mag, VI Kochankowie, 9 kielichów --> HB XVI Wieża, VII Rydwan

Będzie miły, może zachowywać się tak, że nie będę wiedziała, o co mu chodzi, ale potem wycofa się i będzie bierny. W tym wypadku Wieża mówi chyba o przełomie, że czymś się jednak wykaże.

 

Jak myślicie, coś się jeszcze wydarzy w tej relacji, czy spisać ją na straty?

Odnośnik do komentarza

Kochana, niczego nie skreślaj na starcie. :) Więcej optymizmu :)

 

1. Co się wydarzy w naszej relacji?

XV Diabeł, As denarów, 10 Kielichów, VIII Siła --> HB VII Rydwan

są spore szanse na wspólne imprezy, wyjścia w większym gronie, ale tak sam na sam, to musiałabyś sama wyjść z taką propozycją (Siła) i raczej on by się zgodził :); Diabeł rzeczywiście wskazuje na jakieś ograniczenia, być może nie ma okazji spędzić czas tylko w swoim towarzystwie, zawsze są jakieś ogony :P są szanse, że gdybyś dobrze zakręciła się w temacie, moglibyście wyjść z tej ciasnej energii 10 kielichów, gdzie jest całe towarzystwo

 

2. Czego się mogę spodziewać z jego strony?

I Mag, VI Kochankowie, 9 kielichów --> HB XVI Wieża, VII Rydwan

on póki co sam (Mag/9), rozgląda się i szuka miłości :) Mag to nauka, Kochankowie - rozmowy, więc jak najbardziej może zaproponować wspólne kucie go egzaminów, a w ramach relaksu wyjście gdzieś razem :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość Linkinia

WERYFIKACJA

 

1. Co się wydarzy w naszej relacji?

XV Diabeł, As denarów, 10 Kielichów, VIII Siła --> HB VII Rydwan

 

2. Czego się mogę spodziewać z jego strony?

I Mag, VI Kochankowie, 9 kielichów --> HB XVI Wieża, VII Rydwan

 

Pisałam z nim troszkę w listopadzie, złożyłam życzenia urodzinowe, on zapytał, co bym powiedziała, byśmy się kiedyś spotkali. Nic nie proponował. W końcu przed świętami zaprosił mnie na imprezę, a na niej... zalecał się, całowaliśmy się, ogólnie było miło i umówiliśmy się na randkę. Następnego dnia randka była, bardzo fajnie spędziliśmy czas. Byliśmy umówieni za pare dni - ale odwołał i ja się zezłościłam... może trochę za gwałtownie zareagowałam, ale to już któryś raz odwołał spotkanie. W czasie świąt zadzwonił. Jak się widzieliśmy na uczelni w styczniu, to było sztywno, ale uprzejmie. Pod koniec stycznia była kolejna impreza, na niej porozmawialiśmy, podrywał mnie, adorował, umówiliśmy się. I co? Odwołał! Bo lada dzień wejdzie w związek i nie chce komplikować sytuacji... taak :) Powiedziałam, że ma mi więcej czasu nie marnować. Dziś się widzieliśmy na spotkaniu grupowym - omijałam go wzrokiem, rozmawiałam i śmiałam się z innymi. Dla mnie to relacja skończona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...