Jump to content

Runa lub symbol na przyciągnięcie prawdziwej miłości.


Marcin2015

Recommended Posts

Witam serdecznie jaki symbol albo co powinno się zrobić by przyciągnąć miłość ale tą sprawdzoną czyli że obie strony mają z tego uczucia same dobre emocje.

Link to comment
Share on other sites

Takiej miłości to nie znajdziesz. Zawsze będą jakieś różnice osobowości powodujące tarcia w związku, większe lub mniejsze. Ale podobno runa Gebo jest dobra na miłość, a raczej-otrzymanie tego co się samemu daje od siebie. Dasz miłość-miłość otrzymasz, a jak dasz egoizm i kompleksy- otrzymasz to samo.

Swoją drogą magiczne wywoływanie miłości.... bardziej służy do poznania samego siebie niż znalezienia partnerki/partnera na całe życie.

Link to comment
Share on other sites

Dodam ze czytalam opinie osob ktore wizualizujac skupialy sie glownie na wygladzie czy nawet cechach charaktetu faktycznie spotykaly "idealy" ale zwiazek predzej czy pozniej stawal sie przyczyna wiekszych problemow, depresji czy poprostu toksyczny.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że swój ideał musisz znaleźć w sobie. Partnerzy, których sobie dobieramy, są z reguły zwierciadlanym odbiciem nas samych i to chyba głównie jesli idzie o te złe acz nieuświadomione cechy.

Link to comment
Share on other sites

Czytalam wiele teorii potwierdzajacych to co napisala el zet, ale wydaje mi sie to bezsensu bo jesli pragne silnego mezczyzny to po co mi on kiedy sama stane sie silna kobieta? Dla mnie fajne jest wzajemne uzupelnianie sie ale podobno najbardziej satyswakcjonujace zwiazki sa wyedy gdy kazdy z nas rozwinie w sobie swoja wewnetrzna meskosc i kobiecosc rownoczesnie i wtedy nie wypelniamy sobie kims brakow w sobie tylko tworzymy zdrowa relacje czujac sie pelnowartosciowymi kobietami/mezczyznami.Warto przed przyciaganiem idealu zastanowic sie jakich cech faktycznie pragniemy u potencjalnego partnera a jakie upragnione cechy sa wynikiem kodow i negatywnych wzorcow lub kompleksow

Edited by Dirty
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...