Jump to content
Marcin2015

Runa lub symbol na przyciągnięcie prawdziwej miłości.

Recommended Posts

Marcin2015

Witam serdecznie jaki symbol albo co powinno się zrobić by przyciągnąć miłość ale tą sprawdzoną czyli że obie strony mają z tego uczucia same dobre emocje.

Perdo

Takiej miłości to nie znajdziesz. Zawsze będą jakieś różnice osobowości powodujące tarcia w związku, większe lub mniejsze. Ale podobno runa Gebo jest dobra na miłość, a raczej-otrzymanie tego co się samemu daje od siebie. Dasz miłość-miłość otrzymasz, a jak dasz egoizm i kompleksy- otrzymasz to samo.

Swoją drogą magiczne wywoływanie miłości.... bardziej służy do poznania samego siebie niż znalezienia partnerki/partnera na całe życie.

Marcin2015

To w jaki sposób mogę przyciągnąć kobietę ???

Menekse

Możesz spróbować wizualizacji. Wyobrażaj sobie - włączając w to emocje - że jesteś z idealną dla siebie partnerką.

Dirty

Dodam ze czytalam opinie osob ktore wizualizujac skupialy sie glownie na wygladzie czy nawet cechach charaktetu faktycznie spotykaly "idealy" ale zwiazek predzej czy pozniej stawal sie przyczyna wiekszych problemow, depresji czy poprostu toksyczny.

Marcin2015

To jak opisać jak wygląda ta partnerka i jaka jest wobec mnie jak się zachowuje.

Ile czasu poświęcać na wizualizacje ??

El Zet

Myślę, że swój ideał musisz znaleźć w sobie. Partnerzy, których sobie dobieramy, są z reguły zwierciadlanym odbiciem nas samych i to chyba głównie jesli idzie o te złe acz nieuświadomione cechy.

Dirty

Czytalam wiele teorii potwierdzajacych to co napisala el zet, ale wydaje mi sie to bezsensu bo jesli pragne silnego mezczyzny to po co mi on kiedy sama stane sie silna kobieta? Dla mnie fajne jest wzajemne uzupelnianie sie ale podobno najbardziej satyswakcjonujace zwiazki sa wyedy gdy kazdy z nas rozwinie w sobie swoja wewnetrzna meskosc i kobiecosc rownoczesnie i wtedy nie wypelniamy sobie kims brakow w sobie tylko tworzymy zdrowa relacje czujac sie pelnowartosciowymi kobietami/mezczyznami.Warto przed przyciaganiem idealu zastanowic sie jakich cech faktycznie pragniemy u potencjalnego partnera a jakie upragnione cechy sa wynikiem kodow i negatywnych wzorcow lub kompleksow

Edited by Dirty

Marcin2015

Witam jaka ma być partnerka to już wiem.

Tylko jakoś to przyciąganie mi nie wychodzi.

Menekse

Bo to nie na cechach należy się skupić przy wizualizacji, ale na naszych emocjach, uczuciach, jakie będą nam towarzyszyły przy tej osobie.

Marcin2015

Ciekawie ciekawie.

To znaczy mam wyobrazić sobie jak razem idziemy na spacer ile widzimy w tym radości ???