Jump to content

Zmiana biegu rzeki - silny sen


Anixot

Recommended Posts

Miałam dzisiaj sen, w którym widziałam rzekę. Rzeka dosłownie na moich oczach w jednym miejscu przysychała tylko po to, by stać się mokra w innym, zupełnie jakby zmieniało się starorzecze a woda dosłownie "dostała nóg" i zmieniała swoje koryto. Przy tym płynęła cały czas dalej :o co lepsze, w ogóle się tego nie bałam, mimo że widziałam, iż przez to zawalił się most. Na moście była jakaś kobieta, która wpadła do wody, ale ja jej nie znałam. Jedyne co, to wskoczyłam do wody, żeby ją ratować i chyba nawet mi się udało, niemniej jednak woda nie była mętna ani nic.

To, jak rzeka przesuwa swoje koryto widziałam jakby z lotu ptaka i powiem szczerze, że po raz pierwszy obudziłam się wypoczęta i uśmiechnięta. Tymczasem wszystkie senniki pomijają coś takiego, w ogóle nie wskazując na to, co może oznaczać zmiana koryta rzeki, skupiają się na zupełnie innych aspektach...

 

Wczoraj z kolei miałam sen również z wodą, jakiś port, krystalicznie czysta woda jak z bajki, a w niej widziałam... rekiny, przed którymi obroniłam się, wchodząc z przyjaciółką na wysoką wieżyczkę ratownika z platformą. Ta wieżyczka i platforma wystawały z wody, dość daleko od brzegu. Widziałam też wielki statek, trochę stylem z "Piratów z Karaibów", ale należał do dobrych ludzi, nie do piratów. Okazały i bogaty. Rekiny były białe, pokazały się na chwilę i zniknęły.

 

Co te dwa sny razem wzięte mogą oznaczać?

 

Niedawno miałam też sen o porcie i rzece i wylewającym się na plan tej rzeki granatowym atramencie z długopisu, który to atrament wypełniał sam (jak żywy!) brzegi i płynął po kartce jak woda rzeczna. Wszystkie sny były kolorowe i całkiem przyjemne w odbiorze, jednak nadal nie wiem, co mogą oznaczać. Będę wdzięczna za każdą formę pomocy w interpretacji :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Woda może oznaczać oczyszczenie lub emocje. Rzeka płynie tu przed siebie zmieniając swój brzeg czyli jest silna i zdecydowana. Radzi sobie z przeszkodami. Nawet jak czasem przysycha to odżywa później. Może obrazuje jakąś twoją postawę lub życie pełne wzlotów i upadków. Pomagasz komuś w opresji, kto nie dał sobie rady z tą sytuacją. Woda próbowała go pochłonąć.

Sen z rekinami może z kolei pokazywać życie pełne zagrożenia przez kogoś drapieżnego, przed kim jednak udaje Ci się uchronić z przyjaciółką. Nie dajecie się wykorzystać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...