Skocz do zawartości

Seans andrzejkowy. Porady


Podróżnik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar przywołać byt (jeśli to w ogóle możliwe) w najbliższe andrzejki. Przygotowuje się razem z kilkoma ochotnikami, do seansu. Moim celem jest wywołanie (jeśli to możliwe) ducha albo bytu albo czegokolwiek co można wywołać. Jeśli to możliwe, to zrobimy to. Albo obalimy mit o seansach i wywoływaniu duchów, demonów czy czego tam jeszcze ludzie nie wymyślą. Następnie mam zamiar pozyskać informacje, które mnie interesują od takiego bytu- istnieje kilka sposobów, chociaż prawdopodobnie sam się podzieli z nami wiedzą. Oczywiście, jeśli to co wywołamy, będzie złośliwe, agresywne lub stawiające się. Zostanie uwięzione w jakimś przedmiocie, np. Złotym pierścieniu, lustrze, butelce albo kocie, psie itp.

Jeśli jest ktoś, kto w swej wspaniałomyślności zechciałby podzielić się jakimiś ważnymi informacjami. Bardzo chętnie przeczytam. Zostało jeszcze ponad dwa tygodnie, więc czasu jest sporo. Tak samo jak zostało sporo przygotowań. Wszelkie rady i wskazówki mile widziane. Dodaje że mamy w grupie dziewczynę, której matka ponoć jest "wieszczką", która zaprzestała praktyk w chwili założenia rodziny. I jedną osobę która interesuje się tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...