Jump to content

Tajemnica Kapłanki - życie uczuciowe


zakretka23

Recommended Posts

Witam

 

Wyszłam z stałej relacji dwa lata temu ..do roku mam romans, który najchetniej bym zakończyła, gdyby na horyzoncie pojawił się konkretny mężczyzna.

 

4-3-5

6--1-2--7

9

8

 

1,2 - odsłaniają sytuacje lub aspekty sprawy o którą się pytamy, mogą się zarówno wspierać lub sobie zaprzeczać - As pucharów, Śmierć - w chwili obecnej nie da się ukryć jest uczucie, ale jest duża przeszkoda. Karta Śmierć mówi o dużych i bolesnych zmianach.

 

3-5 - siły, wydarzenia, energie wpływające na nasz temat (5 siła, która traci wpływ, 3 najsilniejszy wpływ w chwili obecnej, 4 zyskuje wpływ) – (5) 9 pucharów, (3) 6 monet (4) 2 puchary – 9 pucharów pokazuję moje życie w pojedynkę, wygodne ale jest to trudne, gdyż z wszystkim muszę sama się zmagać, 6 monet wzajemne wspieranie się, faktycznie tak jest, ale co z tego ? ,2 puchary zacznę w końcu spotykać się z mężczyznami, bo jak mam kogoś poznać ;)

6 - to co jest ukryte, wypchnięte ze świadomości, czego się boimy –Kapłanka– boję się, że nic się nie zmieni, a mnie nie odpowiada status kochanki

7 - to co jest świadome, otwarte, prawdopodobnie przez nas akceptowane – 5 monet– mam dosyć bycia sama ze wszystkimi swoimi problemami, miło by było obudzić się w niedziele rano przy kimś

8 - prawdopodobny rozwój sytuacji w najbliższym czasie, wskazówka jak podejść do tematu – As mieczy – muszę panować nad sytuacja i nie dać ponieść się emocjom, dojrzałam do tego, by odciąć się od relacji, która niczemu nie służy. Zrobienie rachunku zysków i strat.

9 - sekret kapłanki, tą kartę zostawiamy zakrytą aż do czasu przeanalizowania poprzednich ośmiu. Odkrywamy na końcu. Jeśli jest to karta arkanów małych nie analizujemy jej, kapłanka zachowała swój sekret, zakrywamy. Jeśli jest to karta wielkich arkanów kapłanka odkryła swój sekret i w takim przypadku karta daje nam głęboki wgląd w prawdziwe znaczenie tematu. W Dlaczego? i Po co? związane z tym tematem, źródło tematu. – Wieża karty radzą, bym uwolniła się od tego co mnie więzi i ogranicza. Muszę zburzyć to co mi nie służy i niszczy emocjonalnie.

Edited by Euterpe
ortografia
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...