Skocz do zawartości

Tajemnica Kapłanki - życie uczuciowe


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wyszłam z stałej relacji dwa lata temu ..do roku mam romans, który najchetniej bym zakończyła, gdyby na horyzoncie pojawił się konkretny mężczyzna.

 

4-3-5

6--1-2--7

9

8

 

1,2 - odsłaniają sytuacje lub aspekty sprawy o którą się pytamy, mogą się zarówno wspierać lub sobie zaprzeczać - As pucharów, Śmierć - w chwili obecnej nie da się ukryć jest uczucie, ale jest duża przeszkoda. Karta Śmierć mówi o dużych i bolesnych zmianach.

 

3-5 - siły, wydarzenia, energie wpływające na nasz temat (5 siła, która traci wpływ, 3 najsilniejszy wpływ w chwili obecnej, 4 zyskuje wpływ) – (5) 9 pucharów, (3) 6 monet (4) 2 puchary – 9 pucharów pokazuję moje życie w pojedynkę, wygodne ale jest to trudne, gdyż z wszystkim muszę sama się zmagać, 6 monet wzajemne wspieranie się, faktycznie tak jest, ale co z tego ? ,2 puchary zacznę w końcu spotykać się z mężczyznami, bo jak mam kogoś poznać ;)

6 - to co jest ukryte, wypchnięte ze świadomości, czego się boimy –Kapłanka– boję się, że nic się nie zmieni, a mnie nie odpowiada status kochanki

7 - to co jest świadome, otwarte, prawdopodobnie przez nas akceptowane – 5 monet– mam dosyć bycia sama ze wszystkimi swoimi problemami, miło by było obudzić się w niedziele rano przy kimś

8 - prawdopodobny rozwój sytuacji w najbliższym czasie, wskazówka jak podejść do tematu – As mieczy – muszę panować nad sytuacja i nie dać ponieść się emocjom, dojrzałam do tego, by odciąć się od relacji, która niczemu nie służy. Zrobienie rachunku zysków i strat.

9 - sekret kapłanki, tą kartę zostawiamy zakrytą aż do czasu przeanalizowania poprzednich ośmiu. Odkrywamy na końcu. Jeśli jest to karta arkanów małych nie analizujemy jej, kapłanka zachowała swój sekret, zakrywamy. Jeśli jest to karta wielkich arkanów kapłanka odkryła swój sekret i w takim przypadku karta daje nam głęboki wgląd w prawdziwe znaczenie tematu. W Dlaczego? i Po co? związane z tym tematem, źródło tematu. – Wieża karty radzą, bym uwolniła się od tego co mnie więzi i ogranicza. Muszę zburzyć to co mi nie służy i niszczy emocjonalnie.

Edytowane przez Euterpe
ortografia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...