Skocz do zawartości

Zdrada, poszukiwanie miejsca na zbliżenie, zdjęcie, znajomy z pracy


Yummvi

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę miałam dziwnie realny sen.

 

Zaczęło się od tego, że byłam w salonie masażu. Pamiętam czerwone ściany, duszący zapach kadzideł, świece oraz to, że w jednym pomieszczeniu były trzy łóżka do masażu. Masował mnie mężczyzna który wyglądem przypominał piosenkarza - Enrique Iglesiasa. W pewnym momencie stwierdziliśmy, że chcemy oboje uprawiać seks i przez większość snu szukaliśmy odosobnionego miejsca do tego. Jeździliśmy długo samochodem. Pamiętam jakieś łąki z pojedynczymi drzewami przy drodze oraz lasy. Jednak nie mogliśmy tego tam zrobić, ponieważ nigdy nie byliśmy sami.

Pojechaliśmy do mojego domu (właściwie domu mojego chłopaka) i kochaliśmy się w piwnicy (okazało się nagle, że to ten salon masażu - nawet ściany były czerwone). Co mnie zdziwiło, mój wygląd był bardzo odmienny - miałam długie, kręcone włosy i figurę niczym modelka (mam krótkie i rude oraz nadwagę).

Na końcu snu dowiedziałam się, że wszyscy wiedzą o zdradzie, ponieważ zrobiono nam zdjęcie przez okno (dokładnie zrobił je pan Mirek - jeden z pracowników w moim zakładzie pracy, nie trzymam z nim żadnego kontaktu, jedynie "dzień dobry" na początek dnia).

 

A teraz jak wygląda rzeczywistość - jestem z moim partnerem od 2 lat, mieszkam od roku. Bardzo go kocham i nie do pomyślenia jest dla mnie zdrada. Jeśli chodzi o wady, to niestety - nie kochamy się często. Pan Mirek jest ok. 40-letnim facetem z dużą dawką testosteronu, jednak nie wzbudza mojego zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen może być odbiciem twoich podświadomych pragnień doznania czegoś emocjonującego. Przystojny namiętny kochanek i egzotyczna sceneria. Ta czerwień również może to sugerować. Szukacie spokojnego zakątka i znajdujecie go w piwnicy domu twojego partnera, który staje się salonem masażu czyli wracacie do początku. Może tak naprawdę nie chodzi Ci by zdradzić partnera, ale by to on zapewnił Ci te doznania. Jesteś we śnie inna, atrakcyjniejsza być może i on też. Może próbując zmienić siebie, spojrzeć na siebie w inny sposób zmienisz i jego. Jednak ciekawa jest ta sprawa z mężczyzną z twojej pracy. Ujawnił coś niewygodnego na twój temat. Może to realne ostrzeżenie przed nim w kwestiach gdybyś chciała coś ukryć, albo sugestia, że coś Cię hamuje do próby zmiany swojego życia, że zostanie negatywnie odebrana jak zdrada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...