Jump to content

Zdrada, poszukiwanie miejsca na zbliżenie, zdjęcie, znajomy z pracy


Yummvi

Recommended Posts

W niedzielę miałam dziwnie realny sen.

 

Zaczęło się od tego, że byłam w salonie masażu. Pamiętam czerwone ściany, duszący zapach kadzideł, świece oraz to, że w jednym pomieszczeniu były trzy łóżka do masażu. Masował mnie mężczyzna który wyglądem przypominał piosenkarza - Enrique Iglesiasa. W pewnym momencie stwierdziliśmy, że chcemy oboje uprawiać seks i przez większość snu szukaliśmy odosobnionego miejsca do tego. Jeździliśmy długo samochodem. Pamiętam jakieś łąki z pojedynczymi drzewami przy drodze oraz lasy. Jednak nie mogliśmy tego tam zrobić, ponieważ nigdy nie byliśmy sami.

Pojechaliśmy do mojego domu (właściwie domu mojego chłopaka) i kochaliśmy się w piwnicy (okazało się nagle, że to ten salon masażu - nawet ściany były czerwone). Co mnie zdziwiło, mój wygląd był bardzo odmienny - miałam długie, kręcone włosy i figurę niczym modelka (mam krótkie i rude oraz nadwagę).

Na końcu snu dowiedziałam się, że wszyscy wiedzą o zdradzie, ponieważ zrobiono nam zdjęcie przez okno (dokładnie zrobił je pan Mirek - jeden z pracowników w moim zakładzie pracy, nie trzymam z nim żadnego kontaktu, jedynie "dzień dobry" na początek dnia).

 

A teraz jak wygląda rzeczywistość - jestem z moim partnerem od 2 lat, mieszkam od roku. Bardzo go kocham i nie do pomyślenia jest dla mnie zdrada. Jeśli chodzi o wady, to niestety - nie kochamy się często. Pan Mirek jest ok. 40-letnim facetem z dużą dawką testosteronu, jednak nie wzbudza mojego zaufania.

Link to comment
Share on other sites

Sen może być odbiciem twoich podświadomych pragnień doznania czegoś emocjonującego. Przystojny namiętny kochanek i egzotyczna sceneria. Ta czerwień również może to sugerować. Szukacie spokojnego zakątka i znajdujecie go w piwnicy domu twojego partnera, który staje się salonem masażu czyli wracacie do początku. Może tak naprawdę nie chodzi Ci by zdradzić partnera, ale by to on zapewnił Ci te doznania. Jesteś we śnie inna, atrakcyjniejsza być może i on też. Może próbując zmienić siebie, spojrzeć na siebie w inny sposób zmienisz i jego. Jednak ciekawa jest ta sprawa z mężczyzną z twojej pracy. Ujawnił coś niewygodnego na twój temat. Może to realne ostrzeżenie przed nim w kwestiach gdybyś chciała coś ukryć, albo sugestia, że coś Cię hamuje do próby zmiany swojego życia, że zostanie negatywnie odebrana jak zdrada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...