Jump to content

czy dostane wypowiedzenie (ZWERYFIKOWANY)

Meganos

Recommended Posts

przedwczoraj wlascicielka mieszkania od ktorej wynajmuje powiedziala ze moze mi da wypowiedzenie (nie bede opisywac tutaj calego problemu bo to dluga historia). W kazdym razie przychodzi ona dzisiaj wieczorem i pewnie mi powie wszystko dokladnie. Moje pytanie jest takie- jak zakonczy sie sprawa z mieszkaniem? czy dostane wypowiedzenie czy nie?

9 monet,4 monet, as bulaw

wydaje mi sie ze nie powinna dac mi tego wypowiedzenia, zreszta ona wie ze zawsze place na czas wiec chyba nie oplacaloby jej sie to:yyyy:

Zobacz, IX monet na wstępie to Ty. Jesteś z mieszkania zadowolona.

IIII monet, to fakt iż wywiązujesz się terminowo z zobowiązania uiszczania czynszu.

A As buław, nie wskazuję na gwałtowne zakończenie um. najmu.

Pozatym, miej na uwadzę, że um. najmu lokalu, nie da się rozwiązać od tak.Są obligatoryjne przesłanki które stanowią o tym że można wypowiedzieć ją z skutkiem natychmiastowym, ale nie zakładam byś takowe poczynił.

Głowa do góry :)

przedwczoraj wlascicielka mieszkania od ktorej wynajmuje powiedziala ze moze mi da wypowiedzenie (nie bede opisywac tutaj calego problemu bo to dluga historia). W kazdym razie przychodzi ona dzisiaj wieczorem i pewnie mi powie wszystko dokladnie. Moje pytanie jest takie- jak zakonczy sie sprawa z mieszkaniem? czy dostane wypowiedzenie czy nie?

wydaje mi sie ze nie powinna dac mi tego wypowiedzenia, zreszta ona wie ze zawsze place na czas wiec chyba nie oplacaloby jej sie to:yyyy:

Pokazała się tu męska energia. Być może jakiś interesowny facet jest w to wmieszany. Nie wiem, ale może to ktoś, kto walczy o prawa do tego mieszkania albo chce je sprzedać?

WERYFIKACJA: nie dostalam wypowiedzenia:)):flamenco: porozmawialysmy, wytlumaczylysmy sobie kilka spraw i mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiej;) a mieszkanie nie podoba mi sie, ale jestem tutaj bo nie znalazlam jeszcze nic lepszego, co do tej meskiej energii to zaden facet nie jest w to wmieszany, sprzedac tez nie chce, ale wlascicielka przyszla z facetem ktory naprawial przy okazji drzwi w lazience.