Jump to content

OSIE horoskopu: Asc. Dsc. MC. IC


Ismer

Recommended Posts

  • Administrator

A czy to jest mój folwark? Magnolia, opamiętaj się, astroforum jest dla wszystkich zainteresowanych a nie tylko dla mnie, my mamy tu się wymądrzać, wtrącać swoje trzy grosze, dorzucać swoje cegiełki itp, itd.

Jedyne co muszę tu samodzielnie robić to utrzymać jaki taki porządek. Reszta należy do wszystkich, bo dział ma się prężnie rozwijać :zeby_na:

 

Za to surowo zabronione są: bierność, marazm i stagnacja w tym dziale :_jezyk_oko:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest Bethany

No to jedziemy :D

 

W domu IV mam Księżyc i Wenus, są one w koniunkcji. Próg domu mam we Lwie, dalej w Pannie. Opis się zgadza, rzeczywiście mam sobie coś, co można nazwać "lokalnym patriotyzmem" i mój jej ten kawałek ziemi:P.

Przyrodę bardzo lubię, drzewa, zwierzęta również, wodę itd. Zawód związany z terenem - tak. Kiedyś też kosiłam trawę za kasę, no jakby jest związek z tym ;).

Wenus w IV- wydaje mi się, że jestem leniwa :P nie jestem typem kanapowca, ale u mnie ta Wenus jest w kwadracie z Jowiszem i Uranem i mam też sekstyl ze Saturnem, no i wspomniana koniunkcja z Księżycem ( w Pannie). Bardzo lubię coś zmieniać w wystroju wnętrz i od jakiegoś czasu interesuję się tym, oglądam blogi, wymyślam ustawienia, zmieniam itd.

Podobno mam dobry gust. Bardzo lubię też grzebać w ziemi, pomagam Tacie na działce, plewię, przesadzam i pilnuję kur, ja chcę wiosnę!:P.

 

W domu X mam Ceres, we Wodniku. Ceres jest w kwadraturze z Jowiszem, trygonie z Saturnem i Plutonem oraz sekstylu z Neptunem. Próg we Wodniku, a Uran jest w VI domu, w Strzelcu w koniunkcji z Jowiszem, kwadraturą Księżyc- Wenus. Ponad 80% domu mam w Rybach, a Neptun w VI domu, w Strzelcu. Neptun jest w trygonie z Wenus, sekstylu z Saturnem i Plutonem.

Moja praca była związana z opieką nad innymi, dziećmi głównie. Potem też pomagałam bratowej w prowadzeniu kwiaciarni. Teraz robię w branży ogrodniczej, a myślę o fotografii i ciągnie mnie też ostatnio do koni ( bratanica dobrze jeździ).

Edited by Ismer
połączenie postów.
Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to OSIE horoskopu: Asc. Dsc. MC. IC

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...