Jump to content

kim on jest? (ZWERYFIKOWANY)

panna.marta

Recommended Posts

Nowa poznana osoba, przez net, wiec troche mam obaw. Dostalam zaproszenie na kawe.

Mam troche watpliwosci, zatem zadalam kartom pytanie:

kim jest czlowiek- co karty moga mi powiedziec ponad to co juz wiem?

przelozenie: 4 mieczy, slonce XIX, 4 bulawy

rozklad glowny:

1. 5 mieczy, krolowa pucharow, giermek mieczy dolozona krolowa mieczy

duzo tych krolowych....wydaje mi sie, ze gdzies w jego zyciu jest jeszcze jakas kobieta od ktorej nie do konca moze sie odcicac

jak wypadnie nase spotkanie w niedziele?

2. gwiazda VII, 3 pucharow, krolowa denarow

wyglada na to, ze dobrze - zabawnie

mysle, ze moglabym wam dac odp juz w niedziele :)

Guest Bethany

Przeło : On może jest po rozstaniu? ( 4 Miecze) no nie są złe te karty, raczej pozytywnie nastawiony do świata, stabilny facet

Mnie się wydaje,że albo jest w trakcie rozstania, albo tuż po - Królowa Pucharów, Giermek Mieczy, Królowa Mieczy- może laska go rzuciła?

Bardzo ładne karty na spotkanie, będzie bardzo miło i chyba z alkoholem, tak przynajmniej mi pokazuje i Gwiazda, i 3 Kielichy :). Będziesz zdecydowanie zadowolona ;)

przelozenie: 4 mieczy, slonce XIX, 4 bulawy

raczej okey facet, dobrze nastawiony do świata i ludzi, lubiący gdzieś wyjść, pobawić się

rozklad glowny:

Ty się zastanawiasz czy w ogóle iść na to spotkanie, masz mętlik w głowie, być może facet jest po rozstaniu lub łazi za nim jakaś kobieta, która nie do końca mu odpowiada

jak wypadnie nasze spotkanie w niedziele?

gwiazda VII, 3 pucharow, krolowa denarow

całkiem miło, powinnaś być zadowolona, będzie Ci prawił komplementy, postawi kawę a może nawet i deser :)

oj Erza, wszystko jest dokładnie jak pisze mam milion obaw czy w ogóle iść :(

możesz iść, ale nie podejść jak Ci się koleś nie spodoba, albo umów się z koleżanką, że np 15 minut po tym jak się z nim spotkasz, żeby do Ciebie zadzwoniła, gdyby była lipa, najwyżej mu powiesz, że musisz natychmiast wracać, bo coś się wydarzyło w domu :) ja tak robię jak mi się koleś nie spodoba :)

Troche ogolnie zadane pytanie, bo my nie wiemy co o nim wiesz :)

Wedlug mnie pisuje jeszcze z jakas laska, i moze byc ze rozstal albo poklocil sie z dziewczyna, moze trzyma kilka srok za ogon

ak wypadnie nase spotkanie w niedziele?

2. gwiazda VII, 3 pucharow, krolowa denarow

Bardzo fajnie, zastanawiam sie tylko czy ta Krolowa to TY, czy po prostu bedzie zerkal na jakas panne w czasie spotkania, ale obstawiam ze to Ty.

Przeło : ( 4 Miecze) no nie są złe te karty, raczej pozytywnie nastawiony do świata, stabilny facet

Oj tak, stabilny to on jest i to na tyle, że ma dosyć zawężone pole działania;-)

Wg mnie, pan jest zajęty, ale że w związku dosyć chłodno i nudno, to szuka jakiejś owieczki, która skruszy jego skamieniałe serce.

Facet lubi grać na uczuciach, niezły manipulant z niego. I myśli wyłącznie o sobie.

weryfikacja: poszłam na spotkanie.

Jak wypadło spotkanie : gwiazda XVII, 3 kielichy, królowa denarów - Było bardzo sympatycznie a obawiałam się, że będzie gorzej. Pan bardzo przyzwoity zaprosił do restauracji na jedzonko, więc to pewnie pokazały 3 kielichy. Mogłam wybrać co zechciałam, zapłacił za wszystko dzięki czemu czułam się jak dama - królowa denarków. Dostałam przy okazji kolejne zaproszenie na następne spotkanie.

kim on jest: przełożenie 4 mieczy, slonce XIX, 4 bulawy

rozklad glowny - 5 mieczy, krolowa pucharow, giermek mieczy dolozona krolowa mieczy

Wiem, że koło niego kręcą się też inne dziewczyny (królowa pucharów, mieczowa) i że jedna szczególnie nie daje mu żyć. Może to ta mieczowa. Próbuje sobie ułożyć życie. Miła osoba, dobrze wychowa i życzliwa - słońce, 4 buławy. Dzięki za pomoc i za porady :)

Edited by panna.marta