Jump to content

Kanapka


Guest LA

Recommended Posts

Witajcie,

 

miałam sen:

 

w moim mieście, na jednej z głównych ulic, przed apteką, miałam stłuczkę samochodową z osobą nielubianą przeze mnie z dzieciństwa. Do tego stopnia nie miałam ochoty z nią konfrontować wypadku (zreszta z jej winy, stłuczka była pretekstem do kłótni), że zadzwoniłam po męża, aby spisał z nią protokół wypadku. Tak też się stało. By w tym nie uczestniczyć, weszłam do pierwszego lepszego sklepu, niby cos kupić. Sklep okazał się monopolowym dla drobnych pijaczków. Nie chciałam kupować alkoholu, ale głupio było wyjść z niczym. Kupiłam jedyne tam ciastko "muszelkę". Gdy wyszłam już się sciemniało. Sprawa załatwiona, ale nie mogliśmy wrócić autem. Wsiedlismy do autobusu, był to taki stary typ autobusu Ikarus. Gnietliśmy sie na jedynce jak nastolatki, mówię: kupiłam nam ciastko. Otwieram je z papierka, a okazuje się kanapką, w dodatku niezbyt świeżą. Jesteśmy głodni, więc jemy, raz gryz on, raz ja. Kanapka okazuje się pyszna, w srodku jest rozpływające się w ustach mięsko. Ostatnie gryzy stają się słodkie, tak jakby było jednak ciastkiem...

 

Sen miał przekaz pozytywny, ale nie wiem co chciał mi głębiej przekazać. Proszę o pomoc.

Edited by LA
Link to comment
Share on other sites

Samochód często obrazuje we śnie życie. Ktoś nielubiany z przeszłości robi zamieszanie w twoim życiu. Może osoba, lub nawrót minionego problemu, z którym nie umiesz sobie sama poradzić i szukasz wsparcia męża. On Ci pomaga, a Ty próbujesz w tym czasie umknąć z pola rażenia i w sumie mimo problemów spadasz na cztery łapy. Trafiasz do monopolowego, ale jest tam coś do kupienia dla Ciebie, co przydaje się gdy robicie się głodni. Wygląda inaczej niż oczekiwałaś. Zamiast ciastka kanapka i to nieświeża. Ale dzieląc się nią razem odkrywacie rozkosz czyli znów pozory mylą.

Link to comment
Share on other sites

Mi się nasunęło takie skojarzenie, że ktoś nielubiany stawia Cię w sytuacji bez wyjścia (jedyne ciastko). Mimo że sprawa nie wygląda dobrze (nieświeża kanapka), to dzięki pomocy i obecności męża wszystko kończy się szczęśliwie. Moim zdaniem to przesłanie bardzo pozytywne dotyczące Twojego męża - na którego możesz zawsze liczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...