Skocz do zawartości

Pierścionek i zepsuty parasol


mika43

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam bardzo dziwny i niepokojący sen:

 

Kupowałam pierścionek, miał być złoty, ale okazało się, że złoty nie jest.

 

Kupiłam też parasol.

 

Z pierścionkiem i parasolem wróciłam do domu, była tam ze mną kobieta, która ów pierścionek mi sprzedawała.

 

Rozłożyłam parasol i okazało się, że jedna połowa jest połamana, z tej zepsutej części kapała woda.

 

Jak to widzicie?

 

Będę wdzięczna za interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wiem dlaczego ale moim zdaniem wskazówka do twojego snu jest w symbolu zepsutego parasola. Parasol w snach to symbol ochronny gdyż w życiu codziennym chroni nas przed deszczem. ten twój był zepsuty i kapała z niego woda co wskazuje że "będziesz miała" (lub już masz) jakieś problemy z ochroną. Rozplątując dalej twój sen przeszedłbym do sprzedawczyni - sprzedała ci pierścionek czyli w chwili wykonywania tej czynności była w pracy. To że nie był złoty moim zdaniem niema nic wspólnego bo jaki by nie był jest symbolem materii ale co ważne nosimy go na palcach ręki czyli symbolicznego narzędzia pracy, co prowadzi nas do tego, że sen tyczy się twojej pracy lub czynności którą wykonujesz "zawodowo" ( bo w sumie nie wiem czym się zajmujesz). Idąc dalej z miejsca pracy wraz ze sprzedawczynią idziecie razem do twojego domu, ale musimy tu pamiętać, że ona nadal jest w pracy bo dalej ty utożsamiasz ją w śnie z czynnością sprzedaży.

Napisałem, napisałem i co z tego wynika?

Moim zdaniem wygląda to tak jakbyś któregoś pięknego dnia została odesłana z pracy do domu z powodu złego samopoczucia a przyczyna i tu "podpowiedź" od kapiącego parasola - przeziębienie i katar jak stodoła.

Pozdrawiam:

Sławomir

Edytowane przez Slawomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, trochę mnie uspokoiłeś :)

 

Pracuję w domu, zdalnie, więc raczej nie odeślą mnie z powodu przeziębienia :)

 

Ale nie wykluczam, że jakaś infekcja się przywlecze, pora roku taka, a nie inna.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...