Jump to content

Seria wymownych snów częściowo pod moją kontrolą


dc13wave

Recommended Posts

Dzień dobry

 

Proszę o polecenie doświadczonych ezoteryków :) mam wiele ciekawych i inspirujących snów szczególnie ostatnio. Czy ktoś sam się do mnie odezwie ? Czy polecicie mi kogoś z tym szóstym zmysłem...?

 

Dziękuję za pomoc

 

dc13wave

Link to comment
Share on other sites

Doświadczonych ezoteryków? Co przez to rozumiesz i czego dokładnie oczekujesz? Na forum są osoby zajmujące się krócej lub dłużej różnymi zagadnieniami z dziedziny ezoterycznej co możesz ocenić przeglądając wybrane działy. A odnośnie pracujących zawodowo specjalistów z branży z reguły nie promujemy tutaj też swoich faworytów by zapewniać im darmową reklamę.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam złych zamiarów !

...dawno temu miałem tutaj kilkoro znajomych , którzy pomagali mi zrozumieć zawiłości moich snów niestety sprawy życiowe pochłonęły mnie na tyle by stracić konto i dawny nick...nie znam teraz tutaj nikogo , a zależy mi na zdaniu kogoś doświadczonego w temacie...to tyle. nie mogę pisać o szczegółach na ogólnym forum...

Link to comment
Share on other sites

Regulamin forum dopuszcza wszelkie usługi ezoteryczne tu świadczone wyłącznie jawnie na forum, czyli interpretacje snów też temu podlegają. Po przez korespondencję prywatną dopuszcza się w tych kwestiach jedynie podawanie danych zbyt osobistych potrzebnych np. do wróżenia.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź ...jednak nie chciałbym wywnętrzać się na forum, to zbyt eksibicjonistyczne...moje sny mają głęboki wewnętrzny aspekt z całym szacunkiem do wszystkich forumowiczów!!! . .. nie wszysto może być - a właściwie nie powinno być powiedziane...wszem i wobec? pozdrawiam

dc13wave

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...