Jump to content

Proszę o pomoc - sen o ciężko chorej babci


Amesia

Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc w interpretacji snu . Generalnie mam tak,że rzadko pamiętam sny ale jak już pamietam sen to cos on oznacza. Ostatni sen,który tutaj został zinterpretowany, rzeczwywiście przedłożył mi się na życie osobiste , sytuację oraz przyszłość .

Mam w domu babcię chorą , która jest już w bardzo ciężkim stanie po wyjściu ze szpitala i z dnia na dzień jest co raz gorzej. Pogodzilismy się z tym,że za dużo raczej jej czasu nie zostało chociaż lekarze mówią iz mimo,że babcia się męczy , stan sie pogarsza to ma bardzo silne serce jak na swój wiek więc trudno powiedzieć ile to potrwa.

Pół godziny temu obudziłam się gdyz miałam sen o Niej i nie daje mi On spokoju . Mimo iż przekładając na rzeczywistość jest optymistyczny to i tak kiedy obudziłam się , czułam smutek i aż się popłakałam mając odczucia, że już babcia z Nami Wigilii nie spędzi :o.

Sen pamiętam urywkami.

Z cała rodziną siedzielismy w salonie , mielismy świadomość,że babcia leży w 2 pokoju i jest osobą leżącą . Poszłam do kuchni i naglę widzę,że babcia jakby cudownie ozdrowiała , siedzi w kuchni i je (chyba) obiad. Pobiegłam do pokoju aby powiedzieć mamie i bratu,że babcia chodzi i je obiad. Wszyscy zaczelismy się śmiać i komentować typu : tak to chora i chodzić nie może ale na obiad to sama wstała i przyszła . Zaraz przyszła babcia do pokoju usiadła na fotelu , zaraz wstała idąc do innego pomieszczania . Nie mam pojęcia co się stało,czy sie poślizgnęła, czy jej nogi odmówiły posłuszeństwa i upadła uderzając sie w głowę . Brat pomógł jej wstać a babcia była jakby zła i zniesmaczona coś do Niego powiedziała . Ja obwiniając brata za upadek babci zaczęłam na Niego krzyczeć .

w tym momencie obudziłam się i nie wiem co było dalej. Nie mogę spać gdyż strasznie sie martwię i boje się ,że babcia opóści Nas juz niedługo :(.

Dodam,że mimo w snie pojawił się brat to brat nie mieszka z Nami juz od wielu wielu lat i bardzo rzadko bywa w domu ze względu na odległość.

 

Prosze o pomoc .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jeśli ciężko choruje to może dla niej odejście jest tym, czego by pragnęła by nie czuć się ograniczona w ciele odmawiającym posłuszeństwa. Stąd obraz, że była samodzielna, a gdy upadła była niezadowolona z pomocy w podnoszeniu. Też kiedyś przeżywałam zbliżające się odejście babci i chciałam ją zatrzymać dopóki mnie jej dusza nie przekonała, że jestem w błędzie. Spróbuj cieszyć się chwilami, które są Wam dane razem i pamiętaj, że jej odejście nie oznacza, że nie będzie mogła Was wspierać z tamtej strony jeśli byliście z sobą blisko.

 

Z uwagi, że może to naprawdę być dla Ciebie ciężka sytuacja odpowiadam na ten wątek, ale na przyszłość proszę jednak o stosowanie się do regulaminu odnośnie tytułu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam, Dziękuję za interpretacje i przepraszam,że tak długo trwała moja odp . spory czas nikt nie odp więc nie zaglądałam . dopiero teraz zauważyłam ,że mi odpowiedziałaś .

 

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...