Skocz do zawartości

Facet - zawód, związki, zdrowie, itp. (D.Gahan)


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

4f3e1b6dda5d2464med.gif

 

Facet, wszystko co widzicie.

 

Zawód

Związki

Zdrowie

Wygląd

Cechy itp

 

Przypominam, że zagadka zostanie rozwiązana za tydzień. I wcześniej nie ujawniamy, o kogo chodzi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dwunastodomowiec :cwaniak: i to jeszcze z jakim rozległym łohohoho :czarodziej:

 

ogólnie myślę, że jest to facet wszechstronnie uzdolniony lub o szerokich zainteresowaniach, mający wiele szczęścia w życiu, zarówno do napotykanych ludzi, jak i sytuacji/wydarzeń życiowych - koniunkcja Wenus/Merkury w domu II w Bliźniętach w trygonie do Saturna w Wodniku w domu XI; dom X w Koziorożcu, a Saturn tuż obok w następnym domu - ktoś rozpoznawalny poprzez to, co robi; Mars w Baranie w sekstylu do Saturna; ooo w moim typie hehehe; męski facet, brunet chyba nawet, ale depresyjny typ chyba (Pluton na szczycie domu VI, w opozycji do Jowisza, kwadraturze do Wenus i Merkurego, więc to co przynosi mu sławę i sukces z czasem staje się brzemieniem nie do udźwignięcia; do tego obsada domu XII, gdzie jest Mars (kwadratura z Księżycem) - ohohoho - a ten facet jeszcze żyje? samobójca chyba, bo Pluton w sekstylu z Neptunem a Neptun siedzi na DSC; może jakieś też nałogi mieć albo miał - ogólnie z takimi konfiguracjami w jego bercie wiele się dzieje i tu chyba wiele zależy od niego samego, czy daje się w to wciągnąć na tyle, że mu to szkodzi czy jednak przekuwa to sukces; tak się zastanawiam, czy to nie malarz jakiś, surrealista czy coś w ten deseń; ale gadać też lubi (kon. Wenus/Merkury w Bliźniętach), ma miły głos, może nawet głęboki, bo ta koniunkcja podbita jest Saturna i Plutona, taki głos z podziemia; o może jakiś heavymetalowiec :D jeśli piosenkarz to może ten Neptun na DSC przyciągać do niego tłumy, wręcz całe pokolenia

 

co do związków, to Neptun na DSC to mi się kojarzy z fatalnymi zauroczeniami, jakimś mylnym podejściem do relacji, może nawet jakiejś idealizacji pojęcia miłości, próbowanie osiągnąć nieosiągalnego; dużo związków, o różnej jakości, przelotne znajomości, jak i dłuższe relacje; Neptun może sprawiać, że ciągnie go do osób władca DSC - Pluton jest w domu VI, więc sądzę, że kobiety miały go ratować, uleczać, ale może też leciały na jego kasę, bo jednak Pluton siedzi Pannie i były bardzo burzliwe ze względu na Marsa w Baranie - wiele mógł przeżywać w sobie, np. rozstanie mógł długo rozpamiętywać; Słońce w opozycji do Neptuna - no tu znowu mylił mu się idealizm z realizmem; co do małżeństwa - jest sekstyl Wenus/Mars i trygon Wenus/Saturn, więc jakieś było, było, bo chyba zakończyło się rozwodem (kwadratura Wenus do Plutona i Jowisza), chociaż rodzinny facet (Księżyc w Raku) - może i dziecko jakieś ma - Uran w domu V, więc może syn

 

o zdrowiu napisałam, że depresjonik, możliwe też urazy głowy (Mars w Baranie), pobyty w szpitalach (obsada domu XII, które dobrze się kończą ze względu na obecność Jowisza), chociaż dom VIII jest zamknięty w znaku Strzelca, więc coś może być zaleczone, utrzymywanie pod kontrolą lekami, jednak niewyleczone do końca

 

wygląd - jak już wyżej wspomniałam chyba brunet i dobrze zbudowany (barczysty, umięśniony) - Słońce w Byku, Mars w Baranie, oczy chyba niebieskie, Słońce jest w kwadraturze zarówno z Uranem, jak i Saturnem, więc ma coś charakterystycznego w wyglądzie - tatuaże? :P

wzrost chyba wysoki, Jowisz w XII domu - raczej nie ma tendencji do tycia

Edytowane przez Erza
dopisek odn. wzrostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ascendent w Byku, to jest przystojny, cóż tu dużo mówić :D

 

Kolejna osoba, z Księżycem w IV domu, która jest znana ;)

 

Opozycja Słońca- Neptun- no nałogi niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma też kwadraturę Słońce - Uran, także raczej chętnie zmienia swój wygląd. Księżyc w Raku, w IV domu- mimo wszystko rodzinny, ceni prywatność.

Wenus i Merkurego ma w II domu (kasa), podobny układ, jak u Poświatowskiej, także po tym już bym typowała, że zawód jakiś artystyczny, sprzyja temu też Księżyc w Raku. Księżyc na trygon z Neptunem- układ często spotykany u ludzi, którzy coś tworzą.

Na zawód artystyczny wskazuje też Jowisz w Rybach i ów Jowek jest w pozytywnym aspekcie z Neptunem, który też jest w znaku wodnym, w Skorpionie.

Jak chodzi o życie uczuciowe, to bym powiedziała, że coś tam się mogło dziać/zmiany, bo Uran w V domu ( miłostki, flirty, romanse). O niełatwych relacjach z kobietami świadczy kwadratura Księżyca i Marsa.

Na skłonność do nałogów świadczy wspomniana opozycja Słońca i Neptuna, ale też opozycja Neptuna do Ascendentu.

Kwadratura Merkury- Pluton i kwadratura Słońce- Saturn - skłonność do depresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neptun przy DCS - mógł się wydawać inny niż jest w rzeczywistości

 

Słońce w 1. domu - nie dało się go nie zauważyć. Dodatkowo ta siła, energia, która z niego biła (mars, jawisz w 12. domu).

 

Dużo planet poniżej osi ASC-DSC - przywiązany do swoich korzeni, miejsca zamieszkania. Jeżeli wyjeżdżał, to musiał być bardzo szczęśliwy, gdy znów widział dom rodzinny.

 

Księżyc w raku przy IC - duże przywiązanie do matki; kobieta z jego rodziny (4. dom) mogła dla niego wiele znaczyć (w złym albo dobrym sensie).

 

11. dom w wodniku + Saturn - lubił otaczać się ludźmi nietuzinkowymi

 

Słońce + Księżyc - mógł mieć świetny kontakt z swoją podświadomością

 

MC (Koziorożec) + Chiron (Ryby, 12. dom) + Pluton (Panna, 6. dom) + Neptun (Skorpion, 7. dom) + Mars (Baran, 12.dom) + Księżyc (Rak, 4. dom) + Słońce (Byk, 1. dom) - barzo możliwe, że był sławny, zmienił to i owo w dziedzinie, w której tworzył. To aktor? Był skrupulatny, ambitny, jak już raz obrał sobie cel, to dążył do niego, bardzo pracowity.

 

Mars w Baranie - sporo energii jak na mężczyznę, może aż kipiał testosteronem, możliwe, że podobał się kobietom

 

Merkury i Wenus w 2. domu w Bliźniętach - pomnożył swój rodzinny majątek? Albo urodził się w bogatej rodzinie. A może miał szczęście do pieniędzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiezyc w Raku w 4 d. wyjatkowo opiekunczy rodzice, tak opiekunczy ze moze to wywolac konflikt i chec ucieczki gdzies w odosobnienie (kwadratura -Mars w Baranie w 12 d.)

Wladca 5 d Slonce w Byku w 1 d.-czerpanie radosci zycia z luksusu, dostatku,ale w Lwie tez chec podzielenia sie tym .

Merkury z Wenus w 2 d w Blizniakach kojarzy mi sie z kolekcjonerem ksiazek, czegos z papieru, albo drobnych przedmiotow moze zabawek.

Umiejtenosc zarabiania dzieki "wygadaniu"(pisaniu), w wenusowy czyli ladno-uroczy, grzeczny sposob.

Potem dopisze reszte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi jeszcze przyszło na myśl..

 

Saturn w 11. domu mógł też ograniczyć sprawy związane z tym domem, a tutaj kontakty z otoczeniem. Może zachowywał się inaczej niż reszta, był nietuzinkowy albo cierpiał na coś podobnego do Bolesława Prusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wiele nie dodam ;p

Facet bez wątpienia zarabia gardłowaniem - wszystkie drogi prowadzą do Rzymu: zarówno powiązania z MC jak i z 6 i 2 domem. No to pewnie jakiś artysta. Gardłowanie w takiej konfiguracji to pisanie (jeśli to literatura piękna) i / albo śpiewanie, może i śpiewa, bo Byk + głos = śpiew :D

Zaraz, ale to pryk jakiś jest... no to nie wiem, czy jeszcze śpiewa, czy emerytura, chociaż Wenus / Merkury mają trygon z Saturnem, to Saturn przedłuża.

O związkach ładnie napisała Erza, więc się tu zgadzam, dodam, że takie "mylne podejście" w rezultacie daje także rozstania (rozwody, porzucenia itp.) a tych może być sporo, bo i descendentalny Neptun ma sporo niefajnych aspektów. W tym kółku nie ma kwinkunksów, ale u mnie są, więc tym bardziej to podkreśla. Przede wszystkim jednak kwinkunks do 12 d. Marsa - władcy Dsc. więc te związki na pewno są co najmniej trudne. Szczególnie gdy łatwozapalny barani Mars przekona się, że jego ideał jednak nie jest ideałem, za którym goni ;)

Ale co do samobójstwa, to nie zgodzę że Pluton w sekstylu z Neptunem z Dsc, bo jeśli już to nie decyduje ten aspekt, tylko opozycja Pluton (stoi w 6 domu) - Jowisz (władca 8 domu). O ile rzeczywiście miałoby to miejsce, to beneficzny Jowisz raczej nie dopuściłby do zgonu. Ale to wypadałoby pokręcić kółkiem i sprawdzić.

Tylko my widzimy Placidusa. Natomiast w innym systemie domów obrazek się zmienia, ale - ja na ogół pracuję na Porfiriuszu - w tej kwestii domem 8 włada Mars, który jest w 12 domu, z kolei ratuje go w tym wypadku sekstyl z Merkurym / Wenus, która włada Asc i przy okazji podpowiada, że WH jednak mógł targnąć się na własne życie (dom 6 jest tu w 30 st. Panny i cała Waga). A jeśli nie, to przynajmniej szpital go nie ominął ;p

No ale to zboczenie z tematu, na ogół jeśli się włączam, to lecę po przedstawionym systemie domów; tu jednak temat mnie zainteresował, więc dodatkowo sprawdziłam jak to u Porfiria by wyglądało.

 

Ogólnie: ktoś znany, podziwiany lub sławny - Słońce w 1 domu, to zawsze daje coś takiego, że człowieka nie da się jakoś nie zauważyć, choć niekoniecznie musi to być pozytywny obraz. Tu jest powiązanie ze światem pracy i zarobków, no to biorąc pod uwagę jakąś działalność artystyczną - powinna ona dawać mu również popularność, o ile to rzeczywiście jakiś artist to odbiorcy sztuki go znają, raczej nie jest to bezimienny artysta z tłumu. No i w tym wypadku biorę pod uwagę węzły, bo one mają ścisły sekstyl / trygon do Władcy Ascendentu, czyli do Wenus. Ale także kwadrat do Neptuna oraz koniunkcję / opozycję do Saturna. No, sporo błędów w życiu, szczególnie co do związków, ale także rozdarcie między rodziną a karierą (planety 4 - 10, a w Porfiriuszu także węzły) - trudno w takim układzie to pogodzić. Tym bardziej, że Księżyc jest w Raku. A i Byk wolałby mieć solidną rodzinę, co przy Neptunie na Dsc i szukaniu ideału jest trudne do realizacji.

Nie zgodzę się z tym, że lubi zmieniać wygląd - nie lubi, ale jeśli to robi to jedynie dla podkreślenia swego wizerunku i zaznaczenia się w inny niż inni sposób (no jednak Słońce aplikacyjnie zmierza do lwiastego Urana, wszystko - powiązania - są w znakach stałych, więc: nie lubi ale zrobi, jeśli uzna, że go to wyróżni i podkreśli)

Potomstwo, hmm, to facet, więc wydaje mi się bardziej jałowy, jednakże Księżyc w Raku coś pod tym względem jednak daje, może mieć z 1 dziecko, jeśli jednak ma więcej to bym się zastanowiła, czy ktoś nie strzelił z boku. No ale to nie do udowodnienia ;p

a nie, może i ze 2 sztuki, bo chociaż te znaki takie mało zachęcające, to jednak Wenus ma ratujące aspekty, choć mimo wszystko: nie wykluczam strzału.

 

No i u mnie jałowość się pokłoniła - jakoś na więcej nie mogę się zdobyć. Może po ogłoszeniu wyników? Bo będzie wiadomo w którą stronę się obrócić ;)

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec zabawy !

 

Naszym bohaterem jest Dave Gahan, wokalista i współtwórca Depeche Mode ( od 1980) przystojny ( oczywiście subiektywna opinia :P), o bardzo charakterystycznym głosie ( baryton). Wydaje pyty także jako solowy artysta.

Rodzina : Ma siostrę i dwóch braci, jego ojciec opuścił rodzinę, gdy Dave miał zaledwie pół roku. Gdy miał 10 lat, zmarł jego ojczym.

Ma troje dzieci : z pierwszego małżeństwa ma syna, z trzecią żoną ma córkę oraz adoptował syna z jej poprzedniego związku.

Małżeństwa: Obecnie trzecia żona Jennifer ( od 1999)

Praca : Pracował jako barman, jako kasjer na stacji benzynowej, w warzywniaku :P, pracował też jako budowlaniec.

Nałogi : Przedawkował narkotyki i próbował popełnić samobójstwo, na szczęście reanimacja się powiodła.

Zdrowie : W 1993 przeżył zawał serca.Zdiagnozowano u niego nowotwór pęcherza moczowego ( 2009).

Image: No ma tatuaże, swego czasu nosił kolczyki.Kiedyś zapuścił włosy i miał brodę, co oburzyło niektórych fanów :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Neptuna też blisko osi Dsc i nie jestem jasnowidzem :P aczkolwiek mam że tak powiem przebłyski, dobra intuicja, a z drugiej strony, to skłonność do nałogów, także uważam na to.

Kwinkunks jest to aspekt negatywny, ale nie aż tak ważny, jak opozycja, czy kwadratura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Magnolia: no wyszło wreszcie i mi, że artysta. Przynajmniej to ;)

Ale przyznam, że dla mnie to postać nieznana, mimo iż z mojego pokolenia. I w dodatku, po tym co napisałyście o ideale faceta, to doszłam do wniosku, że ja mam jakiś skiepszczony horoskop, bo choć nie rzecz w tym, że on mi się nie podoba (choć horoskopowo powinien :D) to doszłam do wniosku, że ideału faceta ja po prostu... nie mam! Tzn. mam, w sensie ogólnym, bo nie znoszę facetów z antałem na przykład, ale gdybym się zakochała to i antał bym zaakceptowała.

 

Anhana: kwinkunks to legenda ;p

Teoretycznie nie jest ważny, tradycyjna astrologia w ogóle go nie uznawała. Ale w dualnym świecie nie ma tylko jednej prawdy...

Jeśli w horoskopie są inne duże aspekty, to wpływ kwinkunksa bywa niezauważony. Przez astrologa. Bo te duże dają popalić, to jest, można powiedzieć, spektakularny wpływ. Natomiast kwinkunks siedzi sobie w kącie i broi. Ale niejednokrotnie przekonałam się, że cholerny aspekt niestety działa i bardzo często paskudnie. To też zależy jakich planet dotyczy i jaką ma przez to siłę działania.

Nie lekceważę tego aspektu jeśli jest ścisły i między najważniejszymi planetami horoskopu oraz między Światłami. Taki aspekt ma moja siostra (ćwiczenie jest w dziale). Popatrzcie i pownioskujcie czego może dotyczyć ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to ja odkryłam Depeche Mode całkiem niedawno, wcześniej coś tam w radio oczywiście leciało, to słuchałam. Teraz mam fazę na lata 80 i wtedy to była muzyka :).

Dave ma jakiś ten głos, taki hipnotyzujący. Z wyglądu mi się podoba, ale mnie generalnie odrzuca od artystów, mimo Neptuna praktycznie na Dsc, u mnie większość Dsc jest w Kozie, także ciągnie mnie do ziemskich znaków.

Dave jest Bykiem z Asc w Byku, ma też Księżyc w Raku, rodzina pewnie ważna dla niego. Jak chodzi o związki,to jest kwadratura Księżyc - Mars, no on ma trzecią żonę. Wenus kwadratura Jowisz też - dość często po prostu nadmiar nadaje, w tym przypadku bab :P. Uran w V - zmiany w sferze love, jakieś tam flirty, romanse, przetasowania. Ma też trygon Wenus - Saturn, to jest aspekt sprzyjający długotrwałym związkom, trzecia żona od 1999.

Neptun rzeczywiście u niego jest ważny, bo jest w Skorpionie, blisko osi i ma dużo aspektów z innymi planetami. W opozycji ze Słońcem, to jest aspekt często występujący u ludzi mających nałogów.

On, jak na artystę ma dość mało w wodzie, a sporo w ziemskich znakach, pewnie mu to pomogło w wyjściu z nałogów.

Nerwowość też widać- kwadratura Słońce - Uran i Mars w Baranie.

MC w Kozie ma, a Saturn w aspektach pozytywnych, z Wenus i Merkurym, które są w 2 domu. Wenus jest w trygonie z Neptunem, aspekt dobry dla artystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Facet - zawód, związki, zdrowie, itp. (D.Gahan)
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...