Jump to content

Sylwek (ZWERYFIKOWANY)

Guest Bethany

Recommended Posts

No jakiś konflikt może się pojawić, jakaś niejasność- coś w ten deseń. Może będą plany żeby wyjechać, może do ostatniej chwili ich nie będzie.

W każdym bądź razie widzę napięcia :) Z przyjacielem, może z kimś z pracy, raczej w mieszkaniu.

To i ja :P Jak spędzę Sylwester?

5 Buław Rycerz Denarów 4 Denary

myślę, że może być w mieszkaniu w ciepełku wraz z najbliższymi albo znajomymi, z którymi dobrze się czujesz. Możliwe, ktoś zaprosi albo inna opcja sama postanowisz zrobić coś u siebie i zaprosisz tych, któych darzysz sympatią :) Udanego ;-)

• 1 month later...
Guest Euterpe

Jak spędzę Sylwester? 5 Buław Rycerz Denarów 4 Denary

5 buław - tańce, zabawa, żywe dyskusje, skojarzyło mi się teraz z popijaniem trunków

rycerz denarów - wznoszący toast, przyniesie prezent, będzie oparciem, zafunduje coś albo oznacza to zaproszenie do kolegi

4 denarów - karta zamknięcia;

obstawiam, że poza cztery ściany nie wyjdziecie (pogoda, tłok, towarzystwo) i będziecie się świetnie bawić pod dachem :)

Guest Bethany

Stanęło na tym, że idziemy do kumpla- w jego domu spędzamy ten ostatni wieczór w roku :) jak pisałam wcześniej mieliśmy iść na miasto, ale ma być -12 stopni, to nam się nie chce marznąć :P