Skocz do zawartości

Jak wyglądamy: zabawa - zagadka


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, tutaj o tym, jak wyglądamy.

 

Proponuję najpierw, aby było ciekawiej, opisać swój Ascendent, Księżyc, Wenus, dom I. Potem będziemy próbowali odgadnąć wygląd. To w końcu też nauka:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucę się na pierwszy ogień. :)

 

Ascendent w Wadze, Wenus w domu I. Tworzy koniunkcję z Plutonem, który znajduję się również w domu I, ale już w Skorpionie, sekstyl z Neptunem oraz kwadraturę z MC i IC. Dom I w 1/3 w Wadze w 2/3 w Skorpionie. Pluton w sekstylu do Neptuna, kwadraturze do MC, półsekstylu do Saturna i Księżyca.

Księżyc w domu XII w Wadze, w kwadraturze do Marsa i Neptuna oraz sekstylu do Saturna.

 

Magnolia, Słońce chyba też się powinno brać pod uwagę. :mysli: Faceci ze Słońcem przy ASC mają blond włosy i szybko łysieją. :zeby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23

!

ASC LEW. Pierwszy dom pusty cały w Lwie.

Księżyc dom IV w skorpionie Kwinkunks do Urana

Wenus w domu 2 w Pannie : koniunkcja do marsa , trygon do jowisza ( dom X w baranie), kwadratura do saturna ( Saturn w domu V w strzelcu ), trygon do Neptuna ( dom 5 w kozierożcu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Si, moja bratanica ma Słońce na Asc i jest blondyną i jasna cera, ale ona też Wodnik z Asc we Wodniki. Wodniki Asc przeważnie blade są.

 

Ja : Asc w Bliźniętach, Mars w I domu ( w Raku)jest w sekstylu z Księżycem, Merkury w Raku, w II domu w koniunkcji ze Słońcem, kwadraturą z Jowiszem, trygon z Saturnem, kwadratura z Uranem.

Około 90% domu I jednak w Raku.

Księżyc w Pannie, dom IV w koniunkcji z Wenus, kwadracie z Uranem i Jowiszem.

 

Erza, typuje że wyglądasz młodziej, niż w rzeczywistości, ja bym typowała, że raczej masz ciemny typ urody, tak mi się Pluton kojarzy, Asc w Wadze też jakoś z południowym typem urody, ale to bywa różnie z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula, myślę, że masz dość proporcjonalną sylwetkę; figura klepsydry ze względu na znak Panny. Włosy ciemne, proste, oczy szare lub niebieskie. Cera jasna, może jakieś drobne piegi lub pieprzyki.

 

Magnolia, ciemny kolor włosów, może lubisz farbować na brąz, cera jasna; oczy chyba ciemne ewent. niebieskie ze względu na położenie Merkurego; sylwetka raczej sportowa albo z upodobaniem do sportu, bo to też różnie bywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23

ERZA zgadza się !! figura klepsydry. Włosy długie I ciemne, oczy szarę .. mnóstwo pieprzyków :) jeden duży na policzku tzw. "myszka"

chciałabym dodać, że wyglądam troszkę starzej niż na swój wiek - może to kwadratura saturn - wenus ? mam taka surowość w wyglądzie :)

ogólnie nie narzekam na brak powodzenia :icon_smile:- koniunkcja wenus I mars ???

Edytowane przez paulab23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erza- oczy mam zielone, cera jasna,latem mi piegi wychodzą, włosy jasny brąz, ( gdzieś tak do 10 roku życia byłam naturalną blondyną, potem mi trochę ściemniały, także jestem szatynką, lubię sport, ale mam czym oddychać :P cyce i biodra mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula a gdzie masz słońce ? Bo skoro cały pierwszy do w lwie to słońce może powiedzieć co nieco o wyglądzie.

Masz bujną blond czuprynę :), jasne oczy, młodo wyglądasz jak na swój wiek, masz pełniejsze kształty albo jesteś umięśniona :P (tu chyba wymyślam, ale nie mam pomysłu na tę koniunkcję marsa)

 

Ezra: Niebieskie albo zielone oczy, masz jasne włosy - przez tego Plutona, ale pewnie często zmieniasz fryzury i kolory. Jasna karnacja, blada ( tak mi się skorpion kojarzy). Masz proporcjonalną figurę (bo wenus w I domu i w wadze - osoby które znam i mają takie położenie lubią się ładnie ubrać, mają dopracowany strój, wszystko musi pasować , nawet mężczyźni tak mają :P). Chociaż skoro 2/3 w skorpionie to może być różnie.

 

Magnolia: Jesteś wysoka, momentami pełniejsza sylwetka ( bo rak lubi zajadać :P) Nic więcej mi nie przychodzi do głowy :)

 

Uf zdążyłam zanim podałyście odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ERZA zgadza się !! figura klepsydry. Włosy długie I ciemne, oczy szarę .. mnóstwo pieprzyków :) jeden duży na policzku tzw. "myszka"

chciałabym dodać, że wyglądam troszkę starzej niż na swój wiek - może to kwadratura saturn - wenus ? mam taka surowość w wyglądzie :)

ogólnie nie narzekam na brak powodzenia :icon_smile:- koniunkcja wenus I mars ???

 

WOW! dobrze mi się Ciebie zobaczyło, w sumie łatwiej byłoby zobaczyć kółko, ale ja sobie to rozrysowałam na kartce :) no kwadratura Saturn/Wenus może nieco postarzać, ale chyba bardziej dawać poważny wygląd, jakąś surowość w twarzy; oczywiście koniunkcja Wenus/Mars ma spory wpływ na powodzenie u płci przeciwnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23
Paula a gdzie masz słońce ? Bo skoro cały pierwszy do w lwie to słońce może powiedzieć co nieco o wyglądzie.

Masz bujną blond czuprynę :), jasne oczy, młodo wyglądasz jak na swój wiek, masz pełniejsze kształty albo jesteś umięśniona :P (tu chyba wymyślam, ale nie mam pomysłu na tę koniunkcję marsa)

 

Ezra: Niebieskie albo zielone oczy, masz jasne włosy - przez tego Plutona, ale pewnie często zmieniasz fryzury i kolory. Jasna karnacja, blada ( tak mi się skorpion kojarzy). Masz proporcjonalną figurę (bo wenus w I domu i w wadze - osoby które znam i mają takie położenie lubią się ładnie ubrać, mają dopracowany strój, wszystko musi pasować , nawet mężczyźni tak mają :P). Chociaż skoro 2/3 w skorpionie to może być różnie.

 

Magnolia: Jesteś wysoka, momentami pełniejsza sylwetka ( bo rak lubi zajadać :P) Nic więcej mi nie przychodzi do głowy :)

 

Uf zdążyłam zanim podałyście odpowiedzi :)

 

Słońce w Pannie :) włosy ciemne i wyglądam starzej :) mam taki poważny wygląd :) jestem szczupła- figura klepsydry. Umięśnione mam tylko nogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam naturalnie jasne włosy, takie słomiane, blada cera, mały cyc, oczy zielone. Zmiany w wyglądzie często. :) Łącznie z kolorem włosów, kiedyś miałam długie czarne. :)

 

Anhana

Ezra: Niebieskie albo zielone oczy, masz jasne włosy - przez tego Plutona, ale pewnie często zmieniasz fryzury i kolory. Jasna karnacja, blada ( tak mi się skorpion kojarzy). Masz proporcjonalną figurę (bo wenus w I domu i w wadze - osoby które znam i mają takie położenie lubią się ładnie ubrać, mają dopracowany strój, wszystko musi pasować , nawet mężczyźni tak mają :P). Chociaż skoro 2/3 w skorpionie to może być różnie.

brawo! w tygodniu wieczorem szykuję to, co założę rano do pracy :) ogólnie bardzo lubię stroić, mam pełno kolczyków, bransoletek, torebek i butów - nie wiem jak mój facet kiedyś to wytrzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23
WOW! dobrze mi się Ciebie zobaczyło, w sumie łatwiej byłoby zobaczyć kółko, ale ja sobie to rozrysowałam na kartce :) no kwadratura Saturn/Wenus może nieco postarzać, ale chyba bardziej dawać poważny wygląd, jakąś surowość w twarzy; oczywiście koniunkcja Wenus/Mars ma spory wpływ na powodzenie u płci przeciwnej :)

 

brawo !!! :samba: jestem pod wrażeniem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I DOM

Ascendent w wodniku

Ryby- wenus (opozycja do ksiezyca, kwadratura z saturnem, trygon z plutonem)

Merkury (kwadratura z saturnem i uranem czyli wladca asc)

Baran - jowisz (sekstyl z marsem, kwadratura z neptunwm)

 

Slonce w II domu w baranie w trygonie do saturna i urana

Ksiezyc w 7 domu w pannie (w opozycji do wenus, kwadraturze z saturnem, trygonie z neptunem, sekstylu z plutonem)

Wladca ascendentu Uran w 10 domu w strzrlcu teorzy kwadrature z merkurym, koniunkcje z saturnem i trygon ze sloncem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalam Waszych weryfikavji zeby nie psuc sobie zabawy

 

Erza twoj asc wskazuje na urode i urok osobisty, pluton w skorpionie w pierwszym domu wydaje mi sie moze dawac rudawy odcien wlosow albo kasztanowy i przykuwajace wzrok spojrzenie. Wenus w I domu przykladasz duza wage do wyglau. Widze raczej elegancki styl i Ciebie.waga wskazuje chyba na figure klepsydry albo gruszki

 

 

Paulab23

Napewno jestes laska :-D widze ze asc lub wenus w lewie czesto daje atrakcyjmy wyglad. Mozesz byc blondynka z burza wlosow ale masz wenus w pannie wiec moga miec ciemny kolor.Mam dylemat bo lwirce kojarza mi sie ze strojnisiami ktore luboa przyluwac uwage strojem a panny ze skromnoscia preferujace kosmetyki o zapachu aloesu i ogorka :-P serio u niekniektórych to sie potwierdza. Jestes szczupla srednieho wzrostu raczej nie wysoka

Edytowane przez Dirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnolia333

Asc w bliznietach raczej szczupla i wysoka, ruchliwa, duzo gestykulujesz. Masz dluze dlonie? Tak mi sie bliznieta kojarza plus drugi palec u stop wiekszy od pierwszego. To tak pol zartem pol serio. Rak w pierwsz domu jednak moze dawac troszke wiecej kg niz bliznieta. Mars na asc wiec chyba jesyes blondynka. Rak zajmuje wieksza czesc 1 domu niz asc wiec chyba bardziej bedzie on dominowal w wygladzie ok stawiam ze masz bardziej kobieca sylwetke niz blizniaczka. Buzia okragla, mlody wyglad. Oczy ciemne i wlosy jednaknie blond, ciemne.

 

Pewnie zronbilam sporo pomylek. Nie skupialam sie na aspektach bo nie znam sie na ich wplywie na wyglad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23

Paulab23

Napewno jestes laska :-D widze ze asc lub wenus w lewie czesto daje atrakcyjmy wyglad. Mozesz byc blondynka z burza wlosow ale masz wenus w pannie wiec moga miec ciemny kolor.Mam dylemat bo lwirce kojarza mi sie ze strojnisiami ktore luboa przyluwac uwage strojem a panny ze skromnoscia preferujace kosmetyki o zapachu aloesu i ogorka :-P serio u niekniektórych to sie potwierdza. Jestes szczupla srednieho wzrostu raczej nie wysoka

 

odnośnie strojnisi - jestem bardziej panną. Lubie ładnie wyglądać ale to idzie bardziej w kierunku - schludnie . Nie lubie ubierać się wyzywająco I ekstrawagancko. Jak byłam młodsza bardzo krępowało mnie gdy założyłam spódnicę I faceci na to reagowali, wodząc za mną wzrokiem :icon_smile: myślałam sobie, że to odbiera mi inteligencji !!! :P powoli się z tym oswajam I staram się to wykorzystywać :D Jestem szczupła I raczej wysoka mam 176 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23
Nie czytalam Waszych weryfikavji zeby nie psuc sobie zabawy

 

Paulab23

Napewno jestes laska :-D widze ze asc lub wenus w lewie czesto daje atrakcyjmy wyglad. Mozesz byc blondynka z burza wlosow ale masz wenus w pannie wiec moga miec ciemny kolor.Mam dylemat bo lwirce kojarza mi sie ze strojnisiami ktore luboa przyluwac uwage strojem a panny ze skromnoscia preferujace kosmetyki o zapachu aloesu i ogorka :-P serio u niekniektórych to sie potwierdza. Jestes szczupla srednieho wzrostu raczej nie wysoka

 

odnośnie strojnisi - jestem bardziej panną ( słońce I wenus w pannie w domu II ). Lubie ładnie wyglądać ale to idzie bardziej w kierunku - schludnie . Nie lubie ubierać się wyzywająco I ekstrawagancko. Jak byłam młodsza bardzo krępowało mnie gdy założyłam spódnicę I faceci na to reagowali, wodząc za mną wzrokiem :icon_smile: myślałam sobie, że to odbiera mi inteligencji !!! :P powoli się z tym oswajam I staram się to wykorzystywać :D Jestem szczupła I raczej wysoka mam 176 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23
Paula, myślę, że masz dość proporcjonalną sylwetkę; figura klepsydry ze względu na znak Panny. Włosy ciemne, proste, oczy szare lub niebieskie. Cera jasna, może jakieś drobne piegi lub pieprzyki.

 

Erza skąd wiedziałaś o pieprzykach ? mars blisko ASC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty, mam jasną cerę, oczy zielone, włosy jasny brąz, dłonie małe raczej, nie gestykuluję dużo, ale jestem ruchliwa, mam czym oddychać :P. Bardzo lubię sport- Mars na Ascendencie. Wzrost- 170.

Kwadratura Księżyc- Jowisz i Wenus Jowisz- kobiece kształty, biodra i wydatny biust :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randy

Asc w raku krepa budowa ciala, twarz okragla mlody wrecz dzieciecy wyglad.Piegi? Wenus wydaje mi sie poglebia te cechy. Rrak to chyba jasne oczy ale aspwkt z merkum moze dawac piwne oczy i cienkie slabe wlosy. Ksiezyc w baranie nadaje chyba bardziej meskich cech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze czesto ze bardziej niz ascendent widoczne sa cechy innych planet czy znakow zwlaszvza gdy jest stellum.

 

No tak spudlowal w wiekszosci przypadkow ale lepoej mi idzie odgadywanie asc ze zdjec niz w odwrotna strone. Co do koloru oczu i wlosow wszedzie sa podane jakies tam z reguly a ja czytalam ze to zalezy czy np waha jest po polnocnej czy poludiowej stronie horoskopu i to chyba sprawdza sie u erzy. Podobnie jest z ksiezycem.

 

 

Czekam czy zgadniecie jak wygladam :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty, ja obstawiam że masz raczej mały biust i raczej szczupła jesteś, tak mi się kojarzy Asc we Wodniku i raczej jasna karnacja. Ładna jesteś kobieta i sądzę, że masz powodzenie u płci brzydkiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23
I DOM

Ascendent w wodniku

Ryby- wenus (opozycja do ksiezyca, kwadratura z saturnem, trygon z plutonem)

 

Dirty masz jak ja kwadrature wenus do saturna. u mnie objawia się to powagą w wyglądzie, czy TY też tak masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalam Waszych weryfikavji zeby nie psuc sobie zabawy

 

Erza twoj asc wskazuje na urode i urok osobisty, pluton w skorpionie w pierwszym domu wydaje mi sie moze dawac rudawy odcien wlosow albo kasztanowy i przykuwajace wzrok spojrzenie. Wenus w I domu przykladasz duza wage do wyglau. Widze raczej elegancki styl i Ciebie.waga wskazuje chyba na figure klepsydry albo gruszki

 

 

Paulab23

Napewno jestes laska :-D widze ze asc lub wenus w lewie czesto daje atrakcyjmy wyglad. Mozesz byc blondynka z burza wlosow ale masz wenus w pannie wiec moga miec ciemny kolor.Mam dylemat bo lwirce kojarza mi sie ze strojnisiami ktore luboa przyluwac uwage strojem a panny ze skromnoscia preferujace kosmetyki o zapachu aloesu i ogorka :-P serio u niekniektórych to sie potwierdza. Jestes szczupla srednieho wzrostu raczej nie wysoka

 

mam figurę gruszki :) spojrzenie ponoć wredne, skorpioniaste hehehe; zgadza się z tym wyglądem, że dużą wagę przykładam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula, myślę, że masz dość proporcjonalną sylwetkę; figura klepsydry ze względu na znak Panny. Włosy ciemne, proste, oczy szare lub niebieskie. Cera jasna, może jakieś drobne piegi lub pieprzyki.

 

Erza skąd wiedziałaś o pieprzykach ? mars blisko ASC ?

 

tak, Mars oraz wpływy Skorpiona; sama mam Plutona w domu I i mam znamiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asc w raku , I dom cały w raku . Wenus w I domu 3-4 stopnie od asc ,wenus- kwadratura do księżyca ,koniunkcja do ascedentu i merkurego.

Księzyc w X domu w baranie kwadratura do merkurego i ascedentu , trygon do saturna , koniunkcja do prozperiny.

 

włosy ciemne, może falowane, kręcone; oczy chyba także ciemne; jesteś dość wysoka i szczupła; regularne rysy twarzy; karnacja chyba też ciemna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I DOM

Ascendent w wodniku

Ryby- wenus (opozycja do ksiezyca, kwadratura z saturnem, trygon z plutonem)

Merkury (kwadratura z saturnem i uranem czyli wladca asc)

Baran - jowisz (sekstyl z marsem, kwadratura z neptunwm)

 

Slonce w II domu w baranie w trygonie do saturna i urana

Ksiezyc w 7 domu w pannie (w opozycji do wenus, kwadraturze z saturnem, trygonie z neptunem, sekstylu z plutonem)

Wladca ascendentu Uran w 10 domu w strzrlcu teorzy kwadrature z merkurym, koniunkcje z saturnem i trygon ze sloncem

 

Blada cera, ciemna oprawa oczu, tzw. podkówki; włosy chyba dość ciemne, długie, ze skłonnością do falowania, wywyjania się; sylwetka raczej typowo kobieca, może szerokie biodra; masz coś charakterystycznego w wyglądzie/ w twarzy co sprawia, że ludzie Cię zapamiętują :) tak działa Uran i Pluton :) oczy zielone lub brązowe;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla urozmaicenia nauki i zabawy zapodam Pana :)

ASC : Wodnik

( I dom, hmm 45% ryby, 45 % baran, 10 % wodnik)

I dom Mars w Rybach

Aspekty:

Merkury kwadratura do Marsa

Venus kwadratura do Marsa

Pluton trygon do Marsa.

 

III dom Słońce w Bliźniętach

Aspekty:

Merkury koniunkcja Słońca

Venus koniunkcja do Słońca

Uran opozycja do Słońca

Saturn opozycja do Słońca

 

II dom Jowisz w Byku

Aspekty:

Księżyc sekstyl do Jowisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla urozmaicenia nauki i zabawy zapodam Pana :)

ASC : Wodnik

( I dom, hmm 45% ryby, 45 % baran, 10 % wodnik)

I dom Mars w Rybach

Aspekty:

Merkury kwadratura do Marsa

Venus kwadratura do Marsa

Pluton trygon do Marsa.

 

III dom Słońce w Bliźniętach

Aspekty:

Merkury koniunkcja Słońca

Venus koniunkcja do Słońca

Uran opozycja do Słońca

Saturn opozycja do Słońca

 

II dom Jowisz w Byku

Aspekty:

Księżyc sekstyl do Jowisza.

 

blondyn, niebieskie oczy, jasna karnacja i chyba dość wysoki lub szeroki ;) bo ma sporo wpływów na dom I; może w młodości borykał się trądzikiem (Uran/Saturn w opoz. do Słońca) - nosi okulary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiepska jestem z wyglądu :P

 

No ale stawiam, że włosy ma ciemne ( Neptun), może mieć rozmarzone spojrzenie, lubić sport, ale faceci z Marsem w Rybach czasem mają kompleksy :P oczy ma brązowe, lub ciemno- niebieskie. Sądzę, że jest dość wysoki i raczej szczupły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla urozmaicenia nauki i zabawy zapodam Pana :)

ASC : Wodnik

( I dom, hmm 45% ryby, 45 % baran, 10 % wodnik)

I dom Mars w Rybach

Aspekty:

Merkury kwadratura do Marsa

Venus kwadratura do Marsa

Pluton trygon do Marsa.

 

III dom Słońce w Bliźniętach

Aspekty:

Merkury koniunkcja Słońca

Venus koniunkcja do Słońca

Uran opozycja do Słońca

Saturn opozycja do Słońca

 

II dom Jowisz w Byku

Aspekty:

Księżyc sekstyl do Jowisza.

 

w młodości być może bardzo szczupły (asc w wodniku) wysoki, jasne włosy (ryby, wodnik i baran mi się kojarzą z blondem) jasna karnacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzenie rodzinne Pana pochodzą z półwyspu arabskiego :). Zgadłyście, iż jest wysoki.. i bardzo szczupły. Chociaż obstawiam, lekką nadwagę na starość. Pan ma kręcone gęste włosy. Merkury w Koniunkcji do Słońca zawsze daje kręcone, bujne, gęste włosy (Pan jest tego przykładem, oraz moja własna pokręcona osoba :D ). Co do karnacji.. no właśnie nie jest jasna, ale jak na swoje pochodzenie dość jasna (na tle innych osób tej nacji). Co do reszty nie muszę chyba opisywać, bo kanon tej urody jest oczywisty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost niski (merkury w 1 domu i wenus w rybach w 1 domu chyba zdominowaly wysokiego wodnika :-P)Oczy szaro niebieskie z ciemna obwodka wokół teczowki, podobno bardzo ladne :-P bardzo dlugie rzesy ale to chyba efekt uboczny alergii ktora rowniez mam w horoskopie. Nos niezbyt ladny troche znieksztalcony alw nie szpeci jakos specjalnie. Cera jasna alw szybko siw opalam na zloty kolor. Szczupla jestem ale fakt sylwetka dosc kobieca, bioderka sa. Biust maly raczej(merkury) ale nie z tych najmniejszych nie mialam nigdt kompleksow. Wlosy zawsze dlugie to chyba wenus w rybach w pierwszym domu.kolor popielaty braz ale ze sklonnoscia do rudosci, same z siebie zmieniaja kolor i ciekawi mnie jaka planeta u mnie go zmienia. Proste ale latwo sie faluja w dziecinstwie krecone (merkury w 1 domu

Mam delikatna asymetrie ust i oczu po drobnej dolegliwoaci. Cera problemowa. Wyraz oczu i i ust sprawia ze wygladam zawsze na smutna albo powazna i tak chtba u mnie obiawia sie kwadratura wrnus i saturna o ktora pytala paula. Wygladam na mlodsza niz jestem pewnie dzieki asc w wodniku (delikatne rysy twarzy filigranowosc) ale jednak smutki codziennosci i czas widze na twarzy. Moja zmora jest lwia zmarszczka na czole

Edytowane przez Dirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randy wydaje mi się, że masz bardzo kobiecą sylwetkę :) Jesteś średniego wzrostu. Nosisz długie włosy? :) Masz jasną karnację, i duże piękne, wypukłe oczy.

Edytowane przez dior1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś o mnie

ASC 28 Panna

I dom 98% waga, 2% panna

Księżyc Lew XI. Aspekty trygon do Marsa, sekstyl Merkury, kwadratura Pluton

Wenus Bliźnięta IX. Aspekty Słońce koniunkcja , trygon Saturn, Merkury koniunkcja, Jowisz kwadratura

Edytowane przez dior1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ok, przyłączy się jeden pan. Zgadnijcie jak wyglądam.

ASC w Lwie, księżyc w wadze, słońce w pannie w drugim domu i koniunkcji z marsem wenus i merkurym który jest już w domu 3. Na ASC siedzi Lilith, dom 1 pusty w całości w Lwie. Zgaduj zgadula :P

Edytowane przez Perdo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedro a mars o wenus w jakich masz znakach? I w jakim znaku masz najwiecej planet i ile ich jest? To wazne bo czasem jeslu masz duzo planet w jakims znaku to wiecej jest w wygladzie cech tego znaku niz tak gdzie jest slonce czy asc.

 

Na dzien dzisiejszy obstawiam ze jestes wysoki, wyglad schludny styl ubieranua raczej prosty wygodny. Wlosy geste wydaje mi sie ze raczej viemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe towarzystwo (Słońce, mars, wenus, merkury) mam w pannie i w niej też mam najwięcej planet, i jesli ma to znaczenie to saturn do tego robi kwadrat.

Gdyby było inaczej podałbym znaki dla każdej planety, może trochę zbyt chaotycznie to opisałem, ale myślałem że jak napiszę że są w koniunkcji ze słońcem w danym znaku, to się można domyśleć że jak nie podałem innych znaków to są w tym samym co słoneczko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie domyslec komus kto sie zna a ja dopiero poczatkuje ;-) z aspektów jestem kiepska narazie szlifuje polozenie planet.

 

Masz duzy 1 dom i caly we lwie, do tego nie ma w nim planet wiec to jest czystszy lew niz z qnalecialisciami innych planet. Jednak masz duzo planet w pannie i sa to kluczowe wg mnie dla wygladu planety. Sadze wiec ze wievej w Tobie panny niz lwa.

Tak na marginesie moj facet ma mars i wenus w pannie wiec wspolczuje sobie i twojej partnerce ;-) chyba ze tez mq cechy panienskie.

Oczy i wlosy ciemne daje panna raczej. Jestes szczuply wysokiego lub sredniego wzrostu. Przy pierwszym kntakcie mily nawet szarmancki ale konkretny.Pedantyczny. lew na asc moze dawac troche luzu pannie. Moze nadac tez szczuplej sylwetce bardziej atletycznego wygladu, gorna polowa ciala bardziej rozbudowana.

Tak sobie strzele ze masz dobry kontakt z otoczeniem i jestes komunikatywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 1 dom jest akurat najmniejszych w moim horoskopie, ale prawdą jest to że mieści się cały we lwie.

Mojej partnerce nie masz co współczuć bo nie istnieje :P Co do kontaktu z otoczeniem i luzu- saturn u mnie rządzi DSC (wodnik na osi) robi ścisłą kwadraturę do merkurego i jest w V domu. Wnioski? ;)

Poczekam jeszcze co inni powiedzą na temat mojego wyglądu :)

A btw. mars i wenus w pannie to takie niefajne położenie?

Edytowane przez Perdo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dla wenus w rybach to zdecydowanie fatalne polozenie ;-) ale dla kobiet z innym polozeniem planet bedziesz niezla partia.

 

Bez urazy ale meska panne poznam na kilometr jest cos charakterystycznego w wygladzie to taka meskosc w subtelnym wydaniu czyli jak dla mnie zdecydowanie malo meska. Poza tym panny sa na ogol drobiazgowe i czepliwe i nieco tchorzliwe ale to moje osobiste odczucie wzgledem panien ktore znam a znam sporo osob ktore maja cis w pannie.

Panna jest praktyczna tajze w zwiazky i w milosci, moja siostra i chlopak maja wenus i marsa w pannie i az sie dziwie ze na siebie nie leca :-P oboje sa malo romantyczni i lubia sie czepiac. U mojego faceta panna srednio siie obiawia napewno nadaje mlodzienczego wygladu w pozniejszym wieku i lagodniejszych rysow twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany
Ok, przyłączy się jeden pan. Zgadnijcie jak wyglądam.

ASC w Lwie, księżyc w wadze, słońce w pannie w drugim domu i koniunkcji z marsem wenus i merkurym który jest już w domu 3. Na ASC siedzi Lilith, dom 1 pusty w całości w Lwie. Zgaduj zgadula :P

 

Obstawiam, że blondyn raczej i jasna karnacja. Słońce w koniunkcji z Marsem - kojarzą mi się, że dobrze zbudowany? Silny może. Możesz mieć dużo włosów, choć z Asc we Lwie widuje dość często łysych panów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przyłączy się jeden pan. Zgadnijcie jak wyglądam.

ASC w Lwie, księżyc w wadze, słońce w pannie w drugim domu i koniunkcji z marsem wenus i merkurym który jest już w domu 3. Na ASC siedzi Lilith, dom 1 pusty w całości w Lwie. Zgaduj zgadula :P

 

Myślę, że jesteś dość wysoki - powyżej 180 cm. Jasne włosy, oczy chyba ciemne. Też mam Księżyc w Wadze i Słońce w Pannie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23
Całe towarzystwo (Słońce, mars, wenus, merkury) mam w pannie i w niej też mam najwięcej planet, i jesli ma to znaczenie to saturn do tego robi kwadrat.

Gdyby było inaczej podałbym znaki dla każdej planety, może trochę zbyt chaotycznie to opisałem, ale myślałem że jak napiszę że są w koniunkcji ze słońcem w danym znaku, to się można domyśleć że jak nie podałem innych znaków to są w tym samym co słoneczko :)

 

ja mam tak samo jak TY !!! Słońce, mars, wenus, merkury mam w pannie a do tego wszystkie w kwadracie do saturna a Saturn w strzelcu :)

jestem ciekawa kiedy się urodziłeś ;) może jesteśmy bliźniakami astrologicznymi :P::P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem twój kosmogram na forum Paula, jesteś ode mnie zaledwie o 2 dni młodsza. Nawet w podobnej porze nocy się urodziliśmy, więc większość planet w tych samych domach mamy XD Księżyc masz szczęściaro trochę inaczej położony niż ja, tzn odcięty może trochę, ale u mnie wali opozycją po jowiszu :P

Zastanawiam się czy jeszcze poczekać z weryfikacją waszych interpretacji mojego wyglądu, czy już podawać :P

Edytowane przez Perdo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

Wzrost średni-172/175 (dawno się już nie mierzyłem, ale jak na faceta to raczej jestem średniego/przeciętnego wzrostu)

Włosy- ciemne, gęste, lekko kręcone i okropnie niesforne! :P nie da się ich uczesać, a fryzjerki się już kilka razy dziwiły bo w moim wieku to faceci albo zaczynają łysieć albo już mają niezłe placki. A u mnie tego brak.

Oczy-ciemne

Twarz- łagodne rysy twarzy, piegów brak, skóra w normalnym odcieniu

sylwetka-jestem szczupły, mięśni raczej mało ale ramiona i klata rzeczywiście szersze nić dół. No i głowa proporcjonalnie odrobinę większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulab23 ma niemal taki sam kosmo. różnice są tylko w położeniu księżyca, merkurego i neptuna. U niej księżyc jest w skorpionie, a u mnie w wadze. Merkury u pauli daje lepsze możliwości na zarabianie kasy bo siedzi w tym samym znaku i domu co reszta stellium, a u mnie jest rozbite na 2/3 dom. No i neptun ma u niej lepsze położenie w 5 domu, a u mnie jest w 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23
Znalazłem twój kosmogram na forum Paula, jesteś ode mnie zaledwie o 2 dni młodsza. Nawet w podobnej porze nocy się urodziliśmy, więc większość planet w tych samych domach mamy XD Księżyc masz szczęściaro trochę inaczej położony niż ja, tzn odcięty może trochę, ale u mnie wali opozycją po jowiszu :P

Zastanawiam się czy jeszcze poczekać z weryfikacją waszych interpretacji mojego wyglądu, czy już podawać :P

 

Dlaczego opozycja księżyca do jowisza jest niekorzystna ?:) może to głupie pytanie , ale ja się dopiero uczę ;)

 

Nie wiem czy ten mój księżyc to takie szczęście. W wieku 28 lat zaczynam poznawać swoje uczucia i pragnienia

moje prawdziwe emocje są głeboko schowane. Raczej stwarzam pozory twardej ale w środku jestem mięciutka ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23
Pedro to juz masz jedna co by wytrzymala marsa i wenus w pannie. Jestescie zeswatani ;-)

Dwie podobne do siebie osoby ?? chyba wieje nudą !!!! :D ale miło mi, że mamy podobne kosmogramy:)

Edytowane przez paulab23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23

perdo ! to powiedź jak wyglądasz jestem ciekawa czy jesteś moim męskim wydaniem !!!! :figielek:

 

>>>>>a dopiero teraz zauważyłam, że już napisałeś:P s

Edytowane przez paulab23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23
OK.

Wzrost średni-172/175 (dawno się już nie mierzyłem, ale jak na faceta to raczej jestem średniego/przeciętnego wzrostu)

Włosy- ciemne, gęste, lekko kręcone i okropnie niesforne! :P nie da się ich uczesać, a fryzjerki się już kilka razy dziwiły bo w moim wieku to faceci albo zaczynają łysieć albo już mają niezłe placki. A u mnie tego brak.

Oczy-ciemne

Twarz- łagodne rysy twarzy, piegów brak, skóra w normalnym odcieniu

sylwetka-jestem szczupły, mięśni raczej mało ale ramiona i klata rzeczywiście szersze nić dół. No i głowa proporcjonalnie odrobinę większa.

 

hmmm

 

Wygląd nam się średnio zgadza !

ja mam oczy szare

jako dziecko miałam bardzo dużo piegów, teraz jeszcze kilka mi zostało

kilka znamion na twarzy - może to wpływ tego księżyca w skorpionie

włosy tak jak Ty niesforne I lekko kręcone :)

wzrost 175 cm :) chyba jestem wysoka jak na kobietę

ja też jestem szczupła jednak myślę, że mam "grube" kości. Mocną budowę ciała nie należę do drobnych kobiet;)

Edytowane przez paulab23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego opozycja księżyca do jowisza jest niekorzystna ?:) może to głupie pytanie , ale ja się dopiero uczę ;)

 

Nie wiem czy ten mój księżyc to takie szczęście. W wieku 28 lat zaczynam poznawać swoje uczucia i pragnienia

moje prawdziwe emocje są głeboko schowane. Raczej stwarzam pozory twardej ale w środku jestem mięciutka ! :)

 

Opozycja to najmocniejszy z napięciowych aspektów. Co do znaczenia to może ktoś inny się wypowie bo ja sam jej za bardzo nie ogarniam :P. Spoko, ja też się dopiero uczę, astrologia nie jest wcale prosta. I z moimi uczuciami to jest wręcz tak jakby..... ich wcale nie było. A jak są, to je zazwyczaj tłumię, nie pokazuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASC w rybach

wenus w baranie 1 domu

merkury w rybach w 1 domu koniukcja wenus ,trygon pluton

slonce w 1 domu w baranie trygon ksiezyc,saturn kwadratura uran,neptun

ksiezyc w bliznietach w 3 domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany
ASC w rybach

wenus w baranie 1 domu

merkury w rybach w 1 domu koniukcja wenus ,trygon pluton

slonce w 1 domu w baranie trygon ksiezyc,saturn kwadratura uran,neptun

ksiezyc w bliznietach w 3 domu

 

Szczupła raczej jesteś, bo Merkury w I domu, chyba mały biust :P duże oczy, rozmarzone spojrzenie- Asc w Rybach, blada cera, jasna skóra. Włosy - szatynka, albo ciemny blond obstawiam. Słońce chyba rozjaśnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z bethany- asc w rybach sugerowalby ze jestes pelniejsza i masz spory biust ale merkury w tym polozeniy cie wyszczupla i zjada biust ;-) wlosy za sprawa merkureho masz ciemniejsze ale nie jestes brunetka, wlosy masz cienkie niesforne, oczy jasne ale niekoniecznie rozmyte bo merkury zdaje mi sie daje wiekszej bystrosci niz mialabys tam same ryby. Jestes pewnie typem urody podobna do mnie bo mamy podobne ustawienie.

Merkury daje niski wzrost filigranowosc. Dzieki baramowi masz troche zadziornosci w wygladzie moze i w spojrzeniu. Nos raczej nie jest maly i zadarty i sadze ze wyroznia sie w profilu ale w ladny sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z bethany- asc w rybach sugerowalby ze jestes pelniejsza i masz spory biust ale merkury w tym polozeniy cie wyszczupla i zjada biust ;-) wlosy za sprawa merkureho masz ciemniejsze ale nie jestes brunetka, wlosy masz cienkie niesforne, oczy jasne ale niekoniecznie rozmyte bo merkury zdaje mi sie daje wiekszej bystrosci niz mialabys tam same ryby. Jestes pewnie typem urody podobna do mnie bo mamy podobne ustawienie.

Merkury daje niski wzrost filigranowosc. Dzieki baramowi masz troche zadziornosci w wygladzie moze i w spojrzeniu. Nos raczej nie jest maly i zadarty i sadze ze wyroznia sie w profilu ale w ladny sposob

Dobra jestes naturalnie wlosy jasno brazowe farbowane na ciemny braz mam cienkie wlosy ale krecone:) mam duze oczy takie rozmarzone w kolorze zielono-niebieskim,teraz jestem szczupla ale niedawno wazylam 20kg wiecej,jestem sredniego wzrostu(167cm) merkury daje podobno kosciste dlonie-ja ma bardzo chudne sama skora widac kosci i zyly;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafilam bo mamy nieci podobny uklad planet i sugerowalam sie nieco swoja skromna wiedza a troche wlasnym wygladem. Merkury kreci wlosy a tym ktorym nie kreci daje cienkie i niesforne. Krevone mialam w dziecinstwie.

Mam asc w wodniku, wenus w rybach w 1 domu i tam tez jest merkury, slonce w baranie w 2 domu , ale kawalek barana jest w 1, w bliznietach mars. I mam ciemne wlosy ale czasem farbbuje by byly jeszcze ciemniejsze, jestem szczupla jak Ty ae kilka cm nizsza, ciebie wydluza chyba kdiezyc w bliznietach ;-) oczy szaroniebieskie z zielonkawym pierscieniem wokol zrenicy.

Mozesz podac swoja date ur? Sama date beziejsca i godziny. Zaciekawilo mnie podobienstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam z listopada

Coś o mnie

ASC 28 Panna

I dom 98% waga, 2% panna

Księżyc Lew XI. Aspekty trygon do Marsa, sekstyl Merkury, kwadratura Pluton, opozycja Satrun

Wenus Bliźnięta IX. Aspekty Słońce koniunkcja , trygon Saturn, Merkury koniunkcja, Jowisz kwadratura

Słońce Bliźnięta IX Aspekty Wenus koniunkcja, trygon Saturn, Merkury koniunkcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes dosc wysoka jak na kobiete ok 170 tak plus minus moz 166. Wlosy ciemne ale nie czarne. Jestes atrakcyjna lagodne rysy tearzy usta raczej nale ale pelne i zgrabny nos. Moze delikatne cienie pod oczami. Oczy ciemne

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Ciemna karnacja, szczupła, wysoka- 175 gdzieś tak, szatynka, młodziej możesz wyglądać, niż w rzeczywistości, włosy gęste, biust mały, oczy piwne. To o Dior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty

Jestes dosc wysoka jak na kobiete ok 170 tak plus minus moz 166. Wlosy ciemne ale nie czarne. Jestes atrakcyjna lagodne rysy tearzy usta raczej nale ale pelne i zgrabny nos. Moze delikatne cienie pod oczami. Oczy ciemne

 

Dość wysoka zgadza się- 175. Usta duże i pełne. - więc tu też coś się zgadza. Nos- nie jest może aż tak zgrabny.. ale bez uchybień, w kierunku zadarty. Delikatnie podkrążone oczy.- więc również trafione.

Włosy- trzeba dalej kombinować. Oczy - Również nie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bethany

Ciemna karnacja, szczupła, wysoka- 175 gdzieś tak, szatynka, młodziej możesz wyglądać, niż w rzeczywistości, włosy gęste, biust mały, oczy piwne. To o Dior.

 

Karnacja średnia, w kierunku jasnej. Wzrost- idealnie trafione. Wyglądam młodo- twarz nieco dziecinna. Więc ta kwestia trafiona. Włosy- gęste -trafione. Oczy- trzeba kombinować kreatywnie, nie są to piwne. Biust mały- Również trafione. Rodzynki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafilam bo mamy nieci podobny uklad planet i sugerowalam sie nieco swoja skromna wiedza a troche wlasnym wygladem. Merkury kreci wlosy a tym ktorym nie kreci daje cienkie i niesforne. Krevone mialam w dziecinstwie.

Mam asc w wodniku, wenus w rybach w 1 domu i tam tez jest merkury, slonce w baranie w 2 domu , ale kawalek barana jest w 1, w bliznietach mars. I mam ciemne wlosy ale czasem farbbuje by byly jeszcze ciemniejsze, jestem szczupla jak Ty ae kilka cm nizsza, ciebie wydluza chyba kdiezyc w bliznietach ;-) oczy szaroniebieskie z zielonkawym pierscieniem wokol zrenicy.

Mozesz podac swoja date ur? Sama date beziejsca i godziny. Zaciekawilo mnie podobienstwo

8 kwiecien 1992 5.10 rano Ryki

tez mam pierscien wokol zrenicy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Asc w Kozie w 21st, wodnik i konczy sie w polowie Ryb.

Slonce, Merkury, Wenus, Jowisz 1 dom wodnik wszystko w koniunkcji. Slonce kwadrat Pluto, sextyl Saturn

Ksiezyc dom 10 Skorpion koniunkcja Mars i Mc, kwadrat Jowisz

Merkury i Wenus sextyl Uran

Polkwadratura Saturna do Asc, polsextyl do Asc, kwintyl Plutona do Asc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bethany masz świetne połączenie, jednak odwieczny dylemat. Jaki to kolor :D.

Mój kuzyn ma podobne zestawienie niebiesko-brązowe. (Matka albinoska,Ojciec czarnyje oczyja)- abstrakcja. Z daleka wyglądają jak zielone:). Nietypowe, ładne.

Ciekawa jestem jakie układy planet mogą być odpowiedzialne za taki mix tęczówek. (Oczywiście pomijając kwestię genetyki).

 

Ps. Wysyłam Dirty. W końcu to Ty rozwiązałaś zagadkę.

Edytowane przez dior1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ascendent.w.strzelcu,

1dom.w.tym.słonce,merkury.w.koziorozcu,jowisz.neptun.w.strzelcu

slonce.qwintyl.ksiezyc

sl.koniunkcja.merkury,neptun

sl.sekstyl.pluton

jowisz.koniunkcja.neptun

neptun.polkwadratura.saturn

 

ascendent.sekstyl.ksiezyc,mars

asc.koniunkcja.jowisz.uran.neptun

asc.opozycja.true.node

asc.qwintyl..lilith

 

ksiezyc.w.10domu.w.wadze

wenus.w.11.domu.w.skorpionie

 

ksiezyc.półsekstyl.wenus

ks.koniunkcja.mars,pluton

ks.sekstyl.jowisz,neptun,asc

ks,polkwadratura.uran

Edytowane przez mexykanka
uzupelnienie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna jestes na pewno. Widze ze bardzo zaznacza sie strzelec. Jestes wysoka i masz jak na kobiete atletletyczna budowe ciala szersze biodra ale i ramiona co daje proporcjonalnosc. Jowisz ma asc w strzelcu mize dawac jakas sklonnosc do tycia vo nie oznacza ze jestes pulchna poprostu masz taka sklonnosc. Jestes mocnej kosci i rysy twarzy tez sa dosyc mocne. wlosy mozesz miec brazowe z rudymi refleksami lub farbowac na rudo. Oczy ciemne.Jestes radosna i masz piekny szeroki usmuech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki uroda kwestia gustu

168cm,atletyczna sylwetka,wysportowana zawsze lubilam cwiczyc ,pracowalam tez fizycznie wiec nawet efekty mi sie podobaly ,tyje dopiero po30-tce i ciesza mnie moje bardziej kobiece ksztalty

oczy niebieskie gleboko osadzone ,ciemna oprawa ,heterochromia w lewym oku

blizny na twarzy-aspekt mars na ascendencie,twarz owalna,wysokie czolo ,pucolowate policzki jednak ratuja sytuacje,usta waskie

w wieku 20lat duza niedowaga i problemy ze skora,tradzik minal w wieku 30 lat

wlosy ciemny blond ,farbowalam na blond,ktory jednak zolcial i mimo ze wygladalam romantycznie i dziewczeco to nie czulam sie soba, jednak teraz podobam sie sobie w ciemnych wlosach ,chlodne odcienie 0rudego,czuje sie silniejsza i bardziej naturalna ,polubilam mocny look rockowy ciemne usta i mocne perfumy -skorpion wygral ,lubie tez odwazniejsza garderobe i bardziej sukowaty styl

Edytowane przez mexykanka
pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem forumowiczów jak mnie opiszą, mam nadzieję że podałam wszystkie potrzebne dane,

Słońce i Ksiezyc w Pannie

Ascendent Koziorożec,

Wenus Rak,

dom I - Koziorożec, Wodnik i Ryby

Merkury w Pannie

 

Koniunkcja Słońca do Księżyca.

Koniunkcja Słońca do Marsa.

Półsekstyl Słońca do Urana.

Trygon Słońca do Ascendentu.

Koniunkcja Księżyca do Marsa.

Trygon Merkurego do Jowisza.

Kwadratura Merkurego do Neptuna.

Kwinkunks Wenus do Jowisza.

Trygon Wenus do Neptuna.

Sekstyl Wenus do Plutona.

Trygon Wenus do Medium Coeli.

Półsekstyl Marsa do Urana.

Trygon Marsa do Ascendentu.

Kwadratura Jowisza do Plutona.

Trygon Saturna do Urana.

Kwinkunks Saturna do Ascendentu.

Kwadratura Urana do Ascendentu.

Sekstyl Neptuna do Plutona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy wiecie jaki ascendent może mówić o jasnych, prawie niewidocznych brwiach przy dosyć ciemnych włosach? Dodam, że te brwi są rzadkie ale jednak grube - nie same niteczki. Mam dwie takie osoby w otoczeniu, kobietę i mężczyznę. Nie są ze sobą spokrewnieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Jak wyglądamy: zabawa - zagadka

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...