Jump to content

Wigilia i Święta (ZWERYFIKOWANY)

Guest Bethany

Recommended Posts

Guest Bethany

Jak je spędzę, jaka będzie atmosfera? W zeszłym roku było kijowo ( Mama zmarła tuż przed Świętami)

Wisielec 3 Pucharów Kochankowie

No nawet ładne karty, choć Wisielec czasem mi pokazuje znudzenie :P Powinno być radośnie i miło ( 3 Puchary). Kochankowie, to pewnie ja i mój facet :D, albo też karty pokazują, że staniemy przed wyborem, czy z "teściami"spędzić, czy iść do mojego brata.

Wisielec, w święta poczujesz się jak w klatce. Może być monotonnie. Siedząco i jedząco (3 puchary), będziesz chciała uciec. Wisielec to też transformacja. Pod wpływem jakiś okoliczności moga zajść zmiany, szansa ucieczki, ruchu. I tu bedzie możliwość - kochankowie. Nieodparna pokusa. Może wyjdziecie na miasto? z sumy Świat...

Wisielec może symbolizować czekanie na pierwszą gwiazdkę :). Bez wątpienia będą to udane, ciepłe, rodzinne święta. :)

Początkowo możesz mieć nastrój średni, może będzie się kojarzyć to co zaszło rok temu... (przykro mi bardzo :przytul:) troszkę może Ci się nie udzielac atmosfera świąt, ale to przejdzie. Bliscy dodadzą otuchy, wsparcia i poczujesz się lepiej. Potem już będzie i fajna atmosfera, ale też kochający bliscy. Być może wtedy zwrócisz uwagę na to co cennego posiadasz i jak ważne jest to, że ma się bliskie osoby przy sobie. Trzeba doceniać póki są z nami :-).

Wisielec nudy na pudy lecz potem impreza się rozkręci 3 Puchary kojarzy mi się także kolędowanie w gronie rodziny. W Kochankach można zobaczyć czasem deklarację np. w następne święta idziemy tu i tu.

Wisielec, to może też być Twoja refleksja ogólnie nad życiem... ale później się rozchmurzysz i będzie dobrze:-)

stwierdzisz, że spędzasz czas z ukochanymi ludźmi i to jest teraz najważniejsze:-)

• 1 month later...
Guest Bethany

Weryfikacja !

Wigilia : Spędziłam w domu z moim Tatą i narzeczonym, potem wpadł mój brat z rodzinką, było bardzo miło i radośnie :)

Boże Narodzenie : Byłam na obiedzie u "teściowej", potem poszliśmy z Lubym do mojego brata i spędziliśmy w większym gronie (12 osóB) popołudnie i wieczór :). Było wesoło i radośnie, dzieci i pies dodawały energii :D

Drugi Dzień Świąt: Byłam biegać, potem przyszedł Luby i siedzieliśmy trochę z Tatą, a potem sami. Spokojnie i fajnie ogólnie :)