Jump to content

Bieganie

Guest Bethany

Recommended Posts

Guest Bethany

Jak się spełnią moje oczekiwania, że wytrwam biegając systematycznie i będę konsekwentna? :P

Rycerz Pucharów- ten Rycerzyk mało ruchliwy jest :P

7 Buław- ta karta mi pokazywała bieganie właśnie,ale też taką walkę samą ze sobą, żeby wytrwać, ogólnie to jest dobra karta na sport i przełamywanie własnych słabości

10 Denarów- ta karta mi się też pozytywnie kojarzy, chyba że rodzina mi stanie na drodze :figielek:

• 10 months later...
Guest SooYoung

5 razy w tygodniu to super :) ja biegam 3 razy (wszystko zależy od pogody) plus siłownia

Ryc. Pucharów pokazuje zmianę nastrojów i nastawienia - ale tez i aury pogodowej, a w grudniu faktycznie może być inaczej,

Przy 10 denarów to tutaj jest okres świąteczny, więc wtedy albo będziesz częściej wybiegać z domu żeby się uspokoić albo mąż, rodzina wpłyną na Ciebie że zostaniesz w domu, bo. 10 denarów jest też "mało ruchliwą" kartą. Tutaj widać dużą rolę męża, że wpływa na Twoje emocje - to też widać w Ryc pucharów i 7 buław.

Jak się spełnią moje oczekiwania, że wytrwam biegając systematycznie i będę konsekwentna? :P

Rycerz Pucharów7 Buław10 Denarów

Jakoś mało tu ruchu... Systematyczne to nie będzie, raczej "zrywowe", bo cały czas coś bd przeszkadzało.

W każdym razie życzę powodzenia :D

Rycerz Pucharów, 7 Buław, 10 Denarów

Mnie to wygląda na właśnie swoiste "wpojenie" nowego nawyku.

Chęci, ruch, przyzwyczajenie.

Choć może nie zawsze będziesz biegać tyle co teraz to myślę, że ciężko może Ci później być jakbyś np. przez pogodę przestała, czegoś by Ci brakowało.

W każdym razie powodzenia :)