Jump to content

Anja Rubik


Guest Bethany

Recommended Posts

Guest Bethany

6aaf8263c879bb62med.gif

 

Wenus we Lwie lubi być w centrum uwagi, jest ona w VIII domu, czyli dosłownie czerpanie kasy ze swojej urody. Księżyc w Raku co prawda nie kojarzy się ze szczupłą sylwetką, nie ma on jednak żadnych aspektów z innymi planetami.

Mars w VI domu - dość często pokazuje, że praca zawodowa związana jest z ruchem/używaniem siły. No Anja musi się nachodzić :P

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ciekawi mnie pusty 9 dom. Anja mieszkała w dzieciństwie w Afryce, i od tamtej pory podróżuje. Saturn w 10 domu widziałam już kilka razy u znanych osób. Mówi o brzemieniu popularności. Księżyc w raku wskazywałby na dużą emocjonalność ale rzeczywiście nie jest z niczym połączony, a Anja nie pali się do zakładania rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaglanka

Może nie "czuje" do końca tego księżyca w raku bo planety w domu 7 odbiera się jako nie swoje tylko coś, co wprost przychodzi do człowieka z zewnątrz. Z tego co obserwuję tak naprawdę jest - nie dość, że ludzie rzadko się identyfikują z planetami z 7 domu jako ich cechami charakteru (chociaż i tak planety te są składową osobowości, tyle że bardziej nieuświadomioną) to jeszcze co do zdarzeń w obrębie tych planet także w ich życiu inni ludzie je wywołują, odzwierciedlając te cechy i dążenia WłH.

 

edit: a księżyc swoją drogą ma b. ciekawy - nie dość, że bez aspektów to jeszcze nie jest władcą żadnego domu. Czytałam też, że takie planety zamknięte w domu i w znaku równocześnie mają bardzo małe możliwości by się w pełni i poprawnie "objawić". Księżyc ten jest pod władzą merkurego w domu 5, także jej emocjonalność zaspokajana może być głównie przez błyszczenie, bycie w centrum uwagi i zrobi bardzo wiele by tak było - stąd może nienaturalne wychudzenie przy położeniu ks w raku, który generalnie lubi jeść i jak jest mu błogo oraz wygodnie - ograniczanie się w tej materii przychodzi mu z trudem (w "normalnych" układach).

Edited by Jaglanka
Link to comment
Share on other sites

No tak, ale czemu Ksiezyc mialby mowic o sylwetce, jesli nie ma aspektu nawet z Asc?

Rownie dobrze mozna by wziac Saturna w Wadze (wspolwladca d.1)

Ksiezyc jak najbardziej jest wspolwladca 7 i 5 domu.Tyle ze Rak jest zamkniety w 7d.

Strzelec i Neptun w 1d. -duzo idealizmu, gdzies tam zainteresowanie wiara, filozofia, itp.

Saturn w 10d.-ambicja , kariera dzieki estetyce (modelka) ale i znajomosciom, ukladom, ludziom.Wenus w Lwie, czyli blyszczenie, scena, troche tez lans, swiatla refkektorow.

Blizniak w 7d, to nieodparta potrzeba partnera po to zeby z nim...rozmawiac :)

Slonce i Mars-partner powinien byc tym "liderem", wykazywac inicjatywe (w gadaniu, ha)i nadawac ton.

Po tym Ksiezyc w Raku, czyli zaopiekuj sie mna (bezbronna ,delikatna kobietka),zadbaj o mnie, bo sama nie umiem.

Lub, czasem odwrotnie-dbanie o partnera jak o dziecko.

7d. to wszelkie spolki i partnerstwa-zawodowe czy biznesowe tez.

Kontrakty, umowy.

Czyli roznorodne zawodowe kontrakty, i kontakty, ale zawsze jakos ja "prowadzace", w ktorych jest "zaopiekowana".

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaglanka

O sylwetce bezpośrednio może i nie w takich układach. Ale "normalny" księżyc w raku tak czy owak ma bardzo duży problem z odmawianiem sobie jedzenia. Zresztą podobnie sprawa wygląda u niej z macierzyństwem. U kobiety księżyc niezależnie od aspektów do wierzchołków domu wiele mówi o jej kobiecości, zaspokajaniu potrzeb emocjonalnych i wszystkim co się z tym wiąże. Także moim zdaniem jest coś na rzeczy.

 

Jeszcze co do ks w domu 7 pod kątem aspektu partnerstwa - znam kilka kobiet z takim położeniem księżyca i wszystkie łączy to, że preferują partnerów miękkich emocjonalnie, słabszych psychicznie, podporządkowujących się. I są to kobiety generalnie dominujące nad partnerem - w sensie, takie są ich potrzeby emocjonalne.

Edited by Jaglanka
Link to comment
Share on other sites

Ksiezyc w Raku podjesc lubi, czemu nie , choc i tak nie dorowna Ksiezycowi w Byku-ten

to dopiero luuubi ucztowac ;)

Ale mozna jesc duzo i ...chudnac, mowimy o sylwetce jak rozumiem, czyli o Asc.

Link to comment
Share on other sites

Ksiezyc jak najbardziej jest wspolwladca 7 i 5 domu.Tyle ze Rak jest zamkniety w 7d.

 

A jak to się dzieje że księzyc jest współwładcą domu 5?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Księżyc nie jest współwładcą Byka, jest w nim wywyższony, lecz to nie nadaje mu władania domem.

Merkury jest pierwszym i teoretycznie najważniejszym władcą 7 d. Księżyc jest drugim władcą, a Słońce trzecim. Ale Księżyc z racji swojej mocnej pozycji zodiakalnej (a wg. starego porządku także horoskopowej, no ale pomińmy to) ma tu najwięcej do powiedzenia, ponadto jest wraz ze swoim znakiem zamknięty w tym domu, a to w tym wypadku oznacza bardzo silną "pozytywną" koncentrację na dziedzinie domu. Anja nie pali się do zakładania rodziny, bo może czeka na odpowiedniego partnera, takiego który zaspokoi jej potrzeby i uczuciowo - emocjonalne i związane z materią, inaczej mówiąc na "godnego siebie partnera". O takiego nie jest łatwo, a spotykani dotąd ew. kandydaci nie spełniają warunków, które ona sobie założyła. Poza tym myślę, że jest tu też jak mówi Jaglanka:

także jej emocjonalność zaspokajana może być głównie przez błyszczenie, bycie w centrum uwagi i zrobi bardzo wiele by tak było

Księżyc ma półkwadrat z Merkurym, czyli obaj władcy są jednak ze sobą związani, a i Słońce też swoje dorzuca z Marsem, na upartego można dać bikwintyl z Uranem, który wnosi "twórczy niepokój", jakieś ciągłe niezaspokojenie, dążenie do przodu, potrzebę dziania się czegoś, ruchu (a to dotyczy d.11 więc może oznaczać, że ważnie jest dla niej obracanie się i dominowanie w szerokich kręgach niż zajmowanie się związkiem, który z samego założenia - jako związek dwóch osób - jest ograniczeniem jej "wolności osobistej" jak i jej kariery jako modelki) + dominujący typ Włh i mamy osobę, która chciałaby założyć udany związek, kochać i być kochaną, ale stoi to w niejakim konflikcie z innymi jej potrzebami. A Neptun w 1 d. też nie ułatwia jej zadania, ona sama nie potrafi jasno określić czego tak właściwie chce, co jest dla niej naprawdę najważniejsze, własna rodzina czy może luzacko - przyjaciele, świecznik, kariera... A i preferencje może mieć niecodzienne.

I nawet jak Księżyc w Raku lubiłby sobie podjeść, to Neptun w kwinkunksie z Merkurym mu nie da, bo ważniejsze jest utrzymanie sylwetki, w dodatku jest to dążenie chorobliwe, Merkury włada również 6 domem.

 

A - nie ma planet zamkniętych w znaku, znak może być zamknięty w domu - jeśli ma planetę to jest zamknięty w domu razem z nią - o tym już gdzieś mówiliśmy. I skoro tu wystąpiła taka sytuacja, to ważny jest zamknięty w domu 1 znak Koziorożca, którego władca jest w koniunkcji z Plutonem na MC, a 1 władca Asc w koniunkcji z Uranem, będącym również 3 władcą Asc - co dodatkowo wskazuje jak trudno jest jej dokonać jakiegokolwiek "prawidłowego" wyboru, nie tylko na linii związek - rodzina - kariera. Mówiąc "prawidłowy wybór myślę tu o tym, co naprawdę sprawiłoby jej największą satysfakcję, ona właściwie nie jest tego jeszcze świadoma.

To wszystko niesłychanie mocno nią szarpie i nie zdziwiłabym się, gdyby nieźle nadszarpnęło jej nerwy i psychikę, aczkolwiek jeśli tak by było, to też i znajdą się siły do pokonania tego.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaglanka

No tak, planeta w znaku, który jest zamknięty w domu.

A co do partnera to ona ma męża co najmniej od kilku lat, także modela (damski facet - ks w domu 7 ;)), ponoć jest to związek z miłości i bardzo dobrze się rozumieją (co także jest charakterystyczne dla ks w domu 7 - jeśli nie jest on za bardzo pokiereszowany). Byli jakiś czas w separacji (ponoć miał do niej żal, że za bardzo poświęca się karierze) ale wrócili do siebie. Choć mogę nie do końca być na czasie z plotkami bo nie czytam tego na bieżąco ;)

 

Tak na marginesie, merkury jako władca 6 domu to pewnie też to życie na walizkach - zwł. przez zawód ale i te ciągłe zmiany miejsca zamieszkania w dzieciństwie jako styl życia zależny od opiekunów (ceres władca panny i domu 6 - także opieka).

Edited by Jaglanka
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Nie wgłębiałam się w życiorys Anji, ale jak mówisz, że oni się związali z miłości ale i byli w separacji to się by zgadzało - ona musi mieć partnera godnego i na którym może polegać, jednak zawirowań nie uniknie, no i ta kariera tu się w tło wplata, to trudna dla niej bestia wyboru.

W ogóle związanie władców d. 7 i 5 daje wstępną informację, że związek zawierany jest "z miłości", a tu jest o tyle ciekawa sytuacja, że obaj władcy 7 domu mają ze sobą aspekt (ten "irytujący", tylko półkwadrat a więc okresowy i nie działający tak mocno jak kwadrat) przy czym jeden z nich jest w d.5 a drugi w 7, jednak to Księżyc tu jest nadawcą, bo jest silniejszy niż Merkury i potencjalnie pozwoli jej odnaleźć się na tle związku. Zresztą w d. 7 - 1 ma węzły, to dodatkowa wskazówka, co i w jaki sposób "powinna" rozwijać. Nie lubię słowa "powinna", ale nie zawsze da się go zastąpić ;)

Anja musi mieć dużo swobody w związku, i w tym wypadku wąty partnera są nie na miejscu :D - to trzeba pogodzić ze sobą, czyli wypracować kompromis: ona mniej poświęca uwagi karierze, a on godzi się z tym, że są kobiety, w których życiu kariera i własny rozwój są równie ważne jak dla mężczyzny i takie kobiety nie będą spełniać męskich oczekiwań, czy też może wyobrażeń o roli "gospodyni domowej" ;)

Mówię tu o rodzinno - opiekuńczych ciągotach kobiet, które mają podkreślony znak Raka i Księżyc, ale ich horoskop nie wykazuje typowych cech przypisywanych roli kobiety, nawet w dzisiejszym świecie. Bo teoretycznie kobiety są wyemancypowane, ale po pierwsze i tak mnóstwo pań jeszcze tkwi i funkcjonuje na starych zasadach patriarchatu, a po drugie panowie jakoś nie mogą pogodzić się z myślą, że kobieta to też człowiek, a nie tylko kobieta ;)

Link to comment
Share on other sites

No tak , uzylam pewnego skrotu myslowego-Ksiezyc jest oczywisciw wywyzszony, chodzilo mi o to ze wedlug kolejnosci znakow w domu-pierwszy jest Byk, wiec druga planeta w kolejnosci znaczenie bedzie Ksiezyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=Ismer;70114

Anja musi mieć dużo swobody w związku' date=' i w tym wypadku wąty partnera są nie na miejscu :D - to trzeba pogodzić ze sobą, czyli wypracować kompromis: ona mniej poświęca uwagi karierze, a on godzi się z tym, że są kobiety, w których życiu kariera i własny rozwój są równie ważne jak dla mężczyzny i takie kobiety nie będą spełniać męskich oczekiwań, czy też może wyobrażeń o roli "gospodyni domowej" ;)

Mówię tu o rodzinno - opiekuńczych ciągotach kobiet, które mają podkreślony znak Raka i Księżyc, ale ich horoskop nie wykazuje typowych cech przypisywanych roli kobiety, nawet w dzisiejszym świecie. Bo teoretycznie kobiety są wyemancypowane, ale po pierwsze i tak mnóstwo pań jeszcze tkwi i funkcjonuje na starych zasadach patriarchatu, a po drugie panowie jakoś nie mogą pogodzić się z myślą, że kobieta to też człowiek, a nie tylko kobieta ;)[/quote]

Ty chyba masz jakis kompleks :P

Mezczyzna w wieku Anji raczej nie bedzie mial takich rozkmin.

To nie to pokolenie.

I w jej horoskopie nie widze takiego konfliktu-kariera-rodzina.

Ksiezycw Raku w 7d , czyli ta potrzeba opieki,ochrony ma sie realizowac na osi -ona i jej partner zyciowy , nie praca-dom, nie wiem czy sa malzenstwem, ale 7 d dziala najsilniej wlasnie w formalnych zwiazkach-tak mi sie sprawdza w praktyce.

W nieformalnych dzialanie jest b slabe.

 

Kobiety z Ksiezycem w Raku najczesciej uwielbiaja miec dzieci i siedziec z nimi w domu-vide Gewn Stefani, ale niekoniecznie to jest przeszkoda w karierze.I wcale to nie jest wybor czy narzucanie tego ze strony mezczyzny, to jest ICH wybor, to one tak chca.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaglanka

Tak, są małżeństwem.

 

Mi się wydaje, że u niej jednak jest ten rozdźwięk między domem rodzinnym a karierą. Raz, ze ks w raku jest jakby "nie jej" i na dodatek nie jest władcą bezpośrednim żadnego z domów oraz nie ma aspektów ścisłych, dwa że ona ma jednak tego saturna ściśle na osi MC, który na dodatek jest w kon z plutonem także może nawet wprowadzić w taki stan, że kariera staje się obsesją (no i sama mówiła w jakimś wywiadzie, że mąż jej mówi by zwolniła). Na dodatek wenus jest w kwadracie do tego saturna i plutona (aspekt separacyjny ale jednak), ogólnie kwadrat wenus saturn b. często daje ludzi, którzy swoje uczucia dają głównie sprawom zawodowym, że się tak kolokwialnie wyrażę. A już na pewno występują przy tym aspekcie kryzysy w związkach (zresztą tak samo jak przy kwadracie wenus pluton). Tym bardziej, że wenus 8 domowa, także kolejny raz podkreślony wątek obsesji na tym punkcie, bo sama wenus jest władcą MC. Jednak aspekt separacyjny daje nadzieję, że jej to "przejdzie" i znajdzie balans na linii dom- praca. I ks w raku także być może się objawi tak jak "powinien".

 

edit: ja bym nawet zaryzykowała taką prognozę, że mając władcę MC na wierzchołku domu 8 to tak jak teraz praca jest jej "miłością" tak kiedyś może się jej tak przejeść, że całkowicie porzuci to zajęcie i zajmie się całkiem czymś innym - może nawet siedzeniem w domu - coś dla Ismer ;)))

Edited by Jaglanka
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Nie mam kompleksu, tylko między innymi klientki pochodzące z polskich wsi i miasteczek i widzę jakie jest ich podejście (nie mylić z pragnieniami) i podejście ich mężczyzn do roli kobiety w rodzinie.

Pokolenie owszem, już inne, ale zmiana świadomości to nie jest proces krótkotrwały i wzorzec kobiety jako osoby "domowej" tkwi w podświadomości większości mężczyzn (kobiet również), nawet jak na zewnątrz sygnalizują, że tak nie jest. Anja mieszka w USA - tam proces ten jest szybszy, ale tym niemniej to nie są jeszcze czasy pełnej akceptacji równości płci a dopiero czasy uświadamiania sobie tego. I wiek nie ma tu nic do rzeczy. Mam zięcia - w teorii postępowego, a jakże, ale w praktyce... szkoda gadać.

A jeden element (tu Księżyc w Raku) nie przesądza o tym, że "Anja "uwielbia mieć dzieci", bo Anja ma jeszcze Słońce i Ascendent ze swoimi władcami, ma półkwadrat do Merkurego w 5 d, który oprócz partnerstwa z miłości informuje o tym, że dzieci mogą ją po prostu denerwować, że ta kwestia jest drażliwym tematem. Zresztą tu może być i inny problem, zdrowotny.

A poza tym jak mówiłam w innym wątku przy okazji ascendentu i planet w znaku - i Rak i Księżyc niekoniecznie muszą mówić o chęci posiadania domu, rodziny, dzieci i siedzenia z tymi dziećmi w domu, bo to się może realizować na płaszczyźnie partnersko - przyjacielskiej (u niej zaznaczonej bardzo silnie).

I dla niej jest trudnym wyborem czemu ma się poświęcić, albo inaczej: ku czemu skierować swoje serce, co ją ostatecznie bardziej usatysfakcjonuje: czy realizowanie "idei partnerstwa" czy może kariera i ekspozycja w świecie. Ja stawiam, że dojdzie (kiedyś) do wniosku, że partnerstwo. Co do trudności w wyborze nie mam wątpliwości, nawet patrząc na same linie aspektów widać dylemat. I co do tego wyboru też nie mam wątpliwości, że będzie to JEJ wybór, bo choć Neptun jej mąci (jw) to jest to osoba zdecydowana, chodząca własnymi drogami i właśnie dlatego, jeśli dojdzie do wniosku że partnerstwo jest tym co tygrysy lubią najbardziej, to postawi je na pierwszym miejscu nie rezygnując jednakże ze ścieżki kariery. Nie na darmo facet miał wąty, że woli karierę :D

Jednak inne kobiety, które nie mają zdecydowanego charakteru pozwalają sobie narzucać program rodzinny nawet wtedy, kiedy go nie czują. No i nie zapominajmy o fakcie, że kobiety ze swej natury mają wbudowany "instynkt domowy" w większym lub mniejszym stopniu, a nieliczne tylko wyjątki tego nie mają. I chociaż świadomość żeńska rośnie, to analogicznie jak u mężczyzn - potrzeba czasu, by zbudować inny niż dotychczasowy jej obraz, czyli osoby spełniającej się domowo i zawodowo oraz umiejącej pogodzić te dwa aspekty ze sobą, co jest rzeczą niełatwą zważywszy choćby biologiczną i wychowawczą funkcję kobiety. Kobieta musi być mocna (horoskopowo to widać) by podołać temu zadaniu. Faceci z natury są mniej obciążeni i mniej odpowiedzialni za funkcjonowanie rodziny jako całości.

 

edit: no fakt, jak dla mnie :biggrin: - zobaczymy czy zwolni, uważam że, no właśnie, znowu to "powinna" - no więc powinna postawić na związek ;p Ale nie na siedzenie w domu, to nie jest dla niej, ona musi być również czynna inaczej :D

Wenus jak dla mnie nie ma kwadratu do Saturna, wprawdzie licząc stopniami niektórzy przyjmują tak dużą orbę, ale lecąc parami planet tego kwadratu nie liczy się, bo 10 stopni dla tej pary i to przy separacji nie stanowi aspektu. Też się temu przyglądałam, bo kwadrat to ważna rzecz, jednak w tym horoskopie pierwszeństwo mają ściślejsze aspekty - jest ci ich trochę.

Zgodzę się jednak z twierdzeniem, że "praca jest jej miłością", w tym sensie że ją bardzo podnieca, kręci, absorbuje, pochłania - kocha ją, jest wręcz od niej uzależniona ale też jednocześnie ta forma musi umrzeć (przetransformować się, przyjąć inną postać) by Anja mogła zrobić miejsce na coś innego, również będącego aspektem jej życia i równie ważnego. Rak i Księżyc są zamknięte w d. 7... odsyłam do tego co napisałaś wcześniej ;)

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

Guest Jaglanka

Z tym siedzeniem w domu to była oczywiście drobna prowokacja ;) Jest to bardzo wątpliwe jeśli w horoskopie 6 dom zaczyna się w bliźniaku a ten jest w domu 5 i na dodatek w domu 6 ma słońce i marsa - na pewno musi być czynna zawodowo - w ten czy inny sposób. W najgorszym wypadku jeśli władca 6 domu jest w domu 5 i w "nieruchawym" byku to choćby miała być celebrytką to i tak twórczą :)

Link to comment
Share on other sites

Ale gdzie twierdze ze Anja "uwielbia miec dzieci"?

Taki przyklad dalam, ogolnie.

Z Ksiezycem w Raku w d7 raczej wymagalaby od partnera (7d) dzielenia tych obowiazkow rodzinnych wlasnie.

Na zasadzie-potrzebny mi maz , zeby towarzyszyl mi w tym, wzial na siebie czesc tego, zebym nie byla w tym sama.

7d. troche do tego sluzy, do wspoldzielenia, do posiadania towarzysza- ludzie z obsada tego domu zawsze tworza jakies duety lub spolki, takie mam obserwacje, wszystko jedno czy osobiste czy biznesow np.Juz abstra****ac od feminizmu czy nie, w tym konkretnym horoskopie tak to wyglada.

 

P.S. jakiego slowa mam uzyc zeby cenzura nie kropkowala?

Zawsze mnie smieszy to ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

No wiem ale Anja ma ten Księżyc w Raku, więc niezorientowani w temacie mogą wziąć to za dobrą monetę i przypisać Anji kupę uwielbianych dzieci :D

 

użyj abstra h u j ą c :lol:

to jest automat, który sam wykropkowuje, bo tak jest zaprogramowany, ale już niektóre słowa puszcza, np. dupa i takie uznane za mniej deprawujące nieletnich :D

o, ale właśnie wypróbowałam słowo zaczynające się na literkę P, oznaczające żeński organ płciowy i... puściło! no to nie rozumiem dlaczego organ męski jest dyskryminowany :hahaha:

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

Guest anhana

Ja trochę zmienię temat. Dlaczego ona jest taka szczupła i gdzie to widać w horoskopie ? ASC mówi o wyglądzie, a jest on w strzelcu, znak raczej większych kilogramów niż mniejszych. Neptun jest przy osi, widać w jej wyrazie twarzy takie rozmycie, jakąś taką miękkość, ale czy ten neptun macza pace w tej chudości ? Reszta I domu w koziorożcu, saturn w wadze w koniunkcji z plutonem może to ma jakiś związek ?

Link to comment
Share on other sites

Ja trochę zmienię temat. Dlaczego ona jest taka szczupła i gdzie to widać w horoskopie ? ASC mówi o wyglądzie, a jest on w strzelcu, znak raczej większych kilogramów niż mniejszych. Neptun jest przy osi, widać w jej wyrazie twarzy takie rozmycie, jakąś taką miękkość, ale czy ten neptun macza pace w tej chudości ? Reszta I domu w koziorożcu, saturn w wadze w koniunkcji z plutonem może to ma jakiś związek ?

 

 

Ona chyba dużo wysiłku wkłada w tą sylwetkę. Może to aspekty ascendentu z saturnem i marsem? A mars w 6 domu wsparty aspektem od saturna?

Edited by 1819
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Anhana, ascendent ma swoich władców. Zobacz gdzie oni są i w jakim towarzystwie przebywają. Jest na Asc Neptun, on ma również pewne połączenia, ważne. Weź też pod uwagę, że taka osoba jak Anja wiele zrobi, by utrzymać się na fali (na tym na czym jej najbardziej zależy) i w imię tego, nawet jakby była bardziej żarłoczna niż Joey Chestnut, to jest zdolna do największych poświęceń. A możliwe, że nawet jest to jej obsesją, a obsesja to stan chorobliwy.

Link to comment
Share on other sites

Saturn zawsze daje szczuplosc lub niedozywienie, Waga-znak powietrza-szczuply raczej.

Ale w sumie nielatwo okreslic akurat chudosc/grubosc.

Tylko u Asc Bykow widze nadwage/zaokraglenie praktycznie zawsze, Saturn-jak wyzej.

Link to comment
Share on other sites

Guest anhana

No tak, patrzę na jowisza, który włada strzelcem, jest w swoim władztwie, czyli tym bardziej powinien dawać "pełne" kształty. Jest przy nim uran, więc to by mogło sugerować, że coś jest w wyglądzie przykuwającego uwagę, mnie ogólnie uran się kojarzy z kimś wysokim, bladym i szczupłym. 5 dom ma w byku :P, czyli lubi sobie dobrze zjeść, ale nie zajada bo źle to wpływa na jej sylwetkę i to się manifestuje przez opozycje Jowisza do Merkurego ?

No i ten sam jowisz jest powiązany z wenus 8 dom, ale tu znowu trygon, czyli aspekt pozytywny :P Może ania się rozwija duchowo :D uprawia jogę a to pozytywnie wpływa na jej ciało :D

 

No dużo tu się dzieje

Edited by anhana
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Strzelce nie kojarzą mi się za bardzo z byciem przy kości, oczywiście uogólniam trochę. Władcą Asc jest Strzelec, który jest w koniunkcji z Uranem, to powoduje nerwowość pewną, ruchliwość. Dodajmy do tego Marsa w VI domu, mam w solarze takie położenie i biegam, joga itd. W dodatku z bardzo ruchliwym znaku Bliźniąt. Mars jest w koniunkcji ze Słońcem- pewnie lubi się zmęczyć, wyżyć, waleczna jest jak trza ;P.

Księżyc w Raku co prawda, ale nie ma znaczących aspektów, więc do dzieci pewnie jej nie śpieszno. Poza tym jak zawsze też patrzę na rozkład żywiołów, ona w sumie ognisto- powietrzna, także energiczna, ruchliwa bardzo. Pasuje to do jej 3 z dnia.

Co do dzieci jeszcze- Wenus rządzi domem V, a ta w lubiącym błyszczeć i być na świeczniku, znaku Lwa. Wenus w trygonie z Uranem- dość buntowniczy aspekt, może mieć niekonwencjonalne podejście do tematu. Mądra jest, ma trochę w powietrzu, także pewnie wie, że kariera modelki nie potrwa wiecznie ;P.

Ktoś tam pisał, że nie ma planet w domu IX w kontekście podróży, za to część domu w Pannie, czyli rządzi Merkury, który jak najbardziej wiąże się z podróżami/ruchem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...