Jump to content

Żółte kwiaty cmentarne, informacja o ciąży i weselu


mika43

Recommended Posts

Dzisiejszego snu nie potrafię z żadnej strony ugryźć, a bardzo mnie męczą pojawiające się w nim symbole.

 

Najpierw byłam w jakimś miejscu pracy, w firmie, tego wątku nie pamiętam zbyt szczegółowo. W każdym razie wszystko było ok.

 

Następnie rozmawiałam z koleżanką, która powiedziała, że dziewczyna jego syna jest w ciąży i będą musieli pomyśleć o weselu. Zastanawiał mnie fakt, że koleżanka jest spokojna, jej syn jest w II klasie gimnazjum. Ten chłopak też stał spokojnie, obok niego stała jego siostra córka koleżanki) - uczennica kl. II szkoły podstawowej.

 

Pomyślałam, że koleżanka będzie teraz uczestniczyć w uroczystościach z okazji Dnia Babci, choć jest jeszcze młoda (ma niespełna 41 lat).

 

Po tym znalazłam się przy jakimś samochodzie albo w dużym pomieszczeniu, w każdym razie znów wiązało się to z firmą (dodam, że nie jest to moje miejsce pracy). I tutaj pojawiają się żółte kwiaty, było ich dużo, w bukietach. Kojarzą mi się z dąbkami - kwiatami cmentarnymi.

Część bukietów była ładna, te trafiły do samochodu, miały być na handel bodajże, a jeden bukiet w foliowej osłonie i jeszcze garść kwiatów była nieco brzydsza, trochę przywiędła - te przywiędłe kwiaty wzięła jakaś kobieta, ktoś jej podał, ona chyba zapytała, czy może wziąć te kwiaty, w każdym razie wzięła je i stwierdziła, że to ładne kwiaty.

 

Czy ktoś potrafi rozgryźć te symbole? Będę wdzięczna.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kwiaty kojarzące się z cmentarnymi w dużej ilości mogłyby nawiązywać do Wszystkich Świętych jako wyznacznika czasu jakichś wydarzeń. To co uznane za gorsze odrzucone w selekcji dla kogoś innego okazuje się godne uwagi.

 

Zastanawia mnie ten drugi sen. Jakieś nieoczekiwane lub niespodziewane zmiany u twojej koleżanki. Nie koniecznie takie, chociaż w obecnych czasach i to się zdarza, ale coś co niesie z sobą i czasem radość (wnuk) i duży kłopot.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź i wskazówki.

 

Zastanawia mnie koleżanka - nie utrzymujemy szczególnie bliskich kontaktów. Kontaktujemy się głównie w sprawach zawodowych.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...