Jump to content

Kobiety mojego życia


kudlaty065
 Share

Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc w interpretacji snu:

 

Stacja kolejowa w miejscowości, w której mieszkam, przechodzę z plecakiem po peronie, dużo ludzi, pełno znajomych. Woła mnie pierwsza grupka kolegów, wśród nich była jedna dziewczyna z którą sie spotykałem, pytają sie mnie czy jadę z nimi do Kanady, ponieważ ktoś się rozmyślił, ja zadowolony, że w końcu wyjadę, nagle przypominam sobie że nie mam wizy (nie mylić z paszportem) i nie mogę jechać, więc się pożegnałem. później kolejna grupka mnie woła, pytają się czy jadę z nimi za granicę, bo mają wolny bilet, gdyż chłopak jednej dziewczyny (mojej byłej) się rozmyślił. ja znów ucieszony, jadę jadę, nagle pojawia sie ten facet, więc odchodzę, i tak ze 3 razy jeszcze. Następnie spotykam dziewczynę, która zawsze mi się podobała, ale nigdy z nią nie byłym, i bardzo daleko od siebie mieszkamy. czy jadę z nią i koleżanką do Meksyku. ja znów ucieszony, jadę jadę, pojechaliśmy na większą stację, znowu dużo ludzi, zapowiadają pociąg na lotnisko. Ja idę pierwszy, odwracam się i widzę jak ktoś próbuje mi podrzucić jakieś narkotyki do plecaka, udało mi się go za chwycić za rękę, powalić na ziemie, po czym przyszła policja, bo ktoś widział całe zajście. Dziewczyną powiedziałem, by przytrzymały chwilę pociąg, zaraz do nich dotrę. poszliśmy z policjantami oraz dilerem do jakiegoś pomieszczenia by przedstawić sytuację jak to było. on się przyznał, a mnie nadal trzymają, ja nerwowo chodzę, bo śpieszę się na pociąg. policjant to widzi i pyta się dlaczego jestem taki nerwowy, powiedziałem dlaczego, powiedział bym się zebrał, ale mam mu pokazać jeszcze plecak. okazało się, że zamiast ubrań mam tam wodę i gazetę. Niestety pociąg odjechał nim wyszedłem z pomieszczenia. Idę taki smutny przez dworzec. nagle ktoś dotknął mojego ramienia i powiedział by się nie martwił, że to nie z nią miałem wyjechać, ja się odwracam by zapytać o co chodzi, kim jesteś i skąd wiesz, że nie z nią. Patrzę a to mój zmarły tata, mówi mi, że nie warto się martwić, wyjechać mam z kimś innym. On nagle znika ja się budzę.

 

w tym śnie, nie było tylko moich dwóch ostatnich Kobiet, z żadną nie mam kontaktu, ostatnią kocham cholernie mocno, tęsknie za nią, planowaliśmy razem wyjechać jak skończy LO.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Może ten sen to faktycznie pocieszenie od twojego ojca. Pociągi w różne miejsca, do których nie możesz się udać z różnych powodów. Brak wizy, pojawienie się kogoś na twoje miejsce czy problemy z prawem to obraz tych minionych strat w planach. Jednak masz pocieszenie, że twoja szansa nie odeszła z tamtymi ofertami. Ta właściwa dla Ciebie osoba nadal na Ciebie czeka i zjawi się w odpowiednim czasie. Może jest nawet obecną skoro jej w śnie nie było.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...