Skocz do zawartości

Czy zostało to zdjęte?


bettt31b

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu, dowiedziałam się, że pewna Pani bardzo dobrze zdejmuje różnych rodzajów klątwy, uroki, złorzeczenia. Dowiedziałam się, że zostało na mnie rzucone złorzeczenie bardzo dawno temu. Było to zdejmowanie około miesiąca i niby już jestem jestem czyta. Nie układało mi się w żadnym aspekcie mojego życia (niby tym charakteryzuje się złorzeczenie), nie były to rzeczy drastyczne i tragiczne, ale nie raz wpadałam w depresje i nigdy w sumie nie byłam szcześliwa. Chciałabym się dowiedzieć - może bardziej się na tym znacie niż taki laik jak ja - jak rozpoznać, że zostało to zdjęte czy nie i w jakim czasie zacznie mi się życie mniej więcej układać?

 

A może ktoś miał podobnie jak ja? Jakie efekty? Może jakieś zalecenia, przemyślenia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze Ci sie Nie uklada w zyciu Nie oznacza zaraz zlorzeczenia czy klatwy. Nie wiem kto I co Ci robil wiec trudno mi opiniowac na ten temat. Osoba to robiaca powinna Ci powiedziec co i kto Ci to zadal I czy zostalo to w calosci zdjete.

Jesli masz watpliwosci mozesz poprosic kogos o karty I sprawdzenie tego.

Za malo danych by cos Ci doradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze Ci sie Nie uklada w zyciu Nie oznacza zaraz zlorzeczenia czy klatwy. Nie wiem kto I co Ci robil wiec trudno mi opiniowac na ten temat. Osoba to robiaca powinna Ci powiedziec co i kto Ci to zadal I czy zostalo to w calosci zdjete.

Jesli masz watpliwosci mozesz poprosic kogos o karty I sprawdzenie tego.

Za malo danych by cos Ci doradzic

 

 

Robiła to osoba, która niby zna się na rzeczy i miała bardzo dużo pozytywnych opinii. Powiedziała mi również kto to zrobił i kiedy (dawno temu) oraz, że to zostało zdjęte całkowicie. Jestem trochę z natury niecierpliwa, może dlatego czekam z niecierpliwością na jakieś pozytywne wydarzenia, skoro w przeszłości zdarzały się ciągle negatywne rzeczy. Nie mam nikogo, kto mógłby mi postawić jakieś karty czy coś. Myślałam, że może idzie to jakoś sprawdzić, czy może powinnam coś szczególnego czuć czy widzieć różnice jakąś. Nie znam się na tych rzeczach, stąd to moje pytanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O karty mozesz poprosic tu na forum. A jesli niby ta osoba ma takie dobre opinie to co chcesz sprawdzac? :P

Zalezy od czlowieka, po oczyszczaniu mozesz miec specyficzne sny, zwiazane wlasnie z szeroko pojeta "czystoscia" czy oczyszczaniem. Czasem jest to "przejrzenie" na oczy, ale to wszystko jest zalezne od Twojego czucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w to wierzysz, to będzie to prawda ;) Więc uwarzaj w co pokładasz swoją wiarę, bo może być tak że Twój umysł uczyni to prawdą dla Ciebie samej, świadomie bądź nie świadomie. Jeśli ktoś życzy Ci źle, Ty zacznij życzyć temu komuś dobrze :) Skup się na chwili obecnej. Odmień swoje życie- może pora na podejmowanie z pozoru "złych" decyzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...