Skocz do zawartości

ogien i woda, zmarly dziadek


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam dwa sny ktore zdaja sie byc powiazane. Pierwszej nocy snil mi sie domek na skraju lasu na uboczu dzialki ktora w realu odziedziczylam po dzadku, w rzeczywistosci noe ma tam zadnego domu ale we snie byl i to urzadzony meblami po zmarlym dziadku.Przyszedl jakis mlody mezczyzna z przszloscia kryminalna, byl jakby moim przyjacielem. Naglw zauwazylismy ze dom i las płoną. Zaczelismy uciekac. Chodzilam po lesie i slyszalam ze rodzice mnie wolaja.

W drugim snie bylam w budynku z ogromna szyba. Tuz za nia bylo morze. Stalam z corka na rekach i ogladalysmy fale, byly coraz wieksze a ostatnia byla naprawfe ogromna i zaimponowala mi ta sila zywiolu.

 

 

Drugiej nocy snilo mi sie ze bylam w rodzinnym domu z corka, ale musialam sie czegos uczyc i bardzo stresowalam sie przed jakims wystapieniem publicznym. Tata przyszedl mnie zawolac, chyba na lody bo we snie widzialam ze bylo ich pelno w zamrazalce. Za nim szedl moj niezyjacy dziadek a moja coreczka troche sie go wustraszyla.gdy na niego spojrzalam mial cale cialo pokryte sączacymi sie strupami. To byl koniec snu.

 

 

Czy te sny maja mi powiedziec cos o mojej rodzinie?

Dodam ze mieszkajac w rodzinnym domu mialam znacznie czesciej koszmary niz teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę może od końca. Wydaje się, że coś ciąży twojemu dziadkowi. Może jakieś nie do końca uregulowane sprawy, niezbyt uczciwe lub wątpliwej uczciwości, albo niezdrowe problemy w rodzinie. Stąd mimo, że nie żyje jest pokryty strupami. Wciąż nie czuje się jego duch oczyszczony i wolny do kolejnego etapu. Dzieje się to w Waszym rodzinnym domu więc wskazuje na rodzinę.

 

Idąc tym tropem pożar na działce nieistniejącego domu dziadka i osoba z kryminalną przeszłością mogłyby nawiązywać do tych problemów z przeszłości. Coś się pali czyli ulega zniszczeniu, strata, niepowodzenie, chociaż ty uchodzisz cało.

W innym przypadku może uwikłanie w jakieś problemy z przyjacielem. Chodzenie po lesie może obrazować pewne zagubienie, a rodzice próbują Ci pomóc się odnaleźć. Możesz podążać za ich głosem.

Podziwiasz fale przez szybę na morzu. Możliwości, które widzisz przed sobą, ale są od Ciebie oddzielone szybą. Może coś Cię powstrzymuje przed realizacją jakiegoś śmiałego planu dlatego zadowalasz się byciem obserwatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje faktycznie odczuwam ze dziadek nie moze przejsc dalej. Mowia o tym nawet moje sny o dziadku natomiast sny o kuzynie ktory popelnil samobojstwo sa zupelnie inne, lzejsze bardziej swietliste, widze go zawszE w bialej koszulcea a sny o dziadku sa mroczne u czuje lek oraz negatywna energie. Dziadkowi pewnie ciezko odejsc mial swoje plany, duzq role dla niego odgrywaly pieniadzie wiec pewnie tez my ciezko odejsc bo jest bardzo zwiazany z materia choc tez byl wierzacy i interesowal sie ezoteryka jednak chyba glownym celem tych zainteresowan byly pieniadze.

Pierwsze sny po śmierci dziadka byly takie ze on trzymal mnie na dystans. Byl w swoum pokoju byli tam ciemno ja go wolalam on mnie nie slyszal. Nie moglam do niego wejsc. W kolejnym snie szukal jakichs dokumentow nie rozumial czemu jego rzeczy nie ma w szafach ( w tym czasie porzadkowalismy rzeczy po nim) wtedy powiedzialam mu ze nie zyje i zniknal. W nastepnych snach siedzielismy razem przy stole rozmawialismy czasem nawet sie smiala. Ciekawe jest to ze sni sie on tylko mnie i kuzynce i niektore fakty ze snow sie nam pokrywaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...