Skocz do zawartości

Szukanie kogoś


silyen

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszyła mnie sprawa poszukiwanej dziewczyny. Nie mogłem się oprzeć i postawiłem na to karty.

 

Co się z nią stało? 12 Ptaki 11 Rózgi 3 statek

Suma: 23 Myszy 14 Lis

Suma: Jeździec

 

Dla mnie to odejście, uprowadzenie po kłótni, coś to jest związanego z jakimś oszustwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na to, czy znajdą ją żywą?

 

13 Dziecko 6 chmury 26 książka = 9 kwiaty

 

Albo podsuma: 19 wieża 32 księżyc

 

Suma: 6 chmury

 

i sam nie wiem ale dla mnie na tak.

Edytowane przez silyen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Kiedy Dackis zadał pytanie, czy ona żyje, postawiłam swoim Lenormandom pytanie, co było bezpośrednim powodem jej zniknięcia i wyszły mi takie karty:

Ogród (20), Żmija (7), Statek (3) --> Lilie (30)

Ogród był miejscem spotkania, Żmija pokazała krętą drogę powrotu z imprezy, a Statek daleką podróż. :( W podsumie wyszły Lilie. Pomyślałam wtedy, że ona nie żyje, ale na zasadzie zaklinania rzeczywistości nie napisałam o tym, bo myślałam, że ona jednak żyje.

Czyli odpowiedzią na moje pytanie było to, że powodem zniknięcia była śmierć i w tym wypadku Lilie tę śmierć pokazały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się z nią stało? 12 Ptaki 11 Rózgi 3 statek

Suma: 23 Myszy 14 Lis

Suma: Jeździec

 

Tak sobie myślę, że mogli "dyskutować" gdzie pójść dalej, kto ma pójść z kim i gdzie, może kolega chciał czegoś więcej niż chciała Ewa... mogła wywiązać się jakaś kłótnia, spór i nieszczęśliwy wypadek, który spowodował, że wylądowała w rzece...

 

Tak bym zinterpretowała te karty post factum...

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Też teraz myślę o tych kartach Dackisa:

 

Co się z nią stało? 12 Ptaki 11 Rózgi 3 statek

 

I w chwili obecnej widzę je tak:

 

Ptaki mówią o plotkach, po nich są Rózgi, czyli mogła nastąpić sprzeczka na tym tle. Statek sąsiaduje tutaj z kartą negatywną, więc jego wymowa nie jest dobra. Może mówić o nieprzyjemnościach i problemach. Te trzy karty w podsumowaniu dają Książkę.

Można więc przypuszczać, że na pytanie, co się stało, karty pokazały nieporozumienie. Tak się zastanawiam, że Książka w podsumowaniu pokazuje, że nie był to problem istniejący naprawdę, tylko coś wymyślonego.

 

No i ten Statek, który u mnie też się pojawił na ostatnim miejscu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w pytaniu co się z nią stało Książka na wyniku na moment stawiania kart mówi, że sprawa jest niewyjaśniona, owiana tajemnicą, jeszcze nie wiadomo tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
Dla mnie w pytaniu co się z nią stało Książka na wyniku na moment stawiania kart mówi, że sprawa jest niewyjaśniona, owiana tajemnicą, jeszcze nie wiadomo tak naprawdę.

 

Tak też myślałam, gdy jeszcze nie było wiadomo, co się stało, ale po wyjaśnieniu ta Książka nabrała jeszcze innego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że długo się nie odnajdzie, może nawet wcale - Książka na końcu rozkładu w pyt. czy odnajdzie się żywa, może na to wskazywać.

W pierwszym pytaniu, co się z nią stało, Statek może mówić, że dosłownie odpłynęła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...