Jump to content

Potrzebna rada


wiooolkel

Recommended Posts

Zwracam się do Was z prośbą o radę. Parę miesięcy temu zostałam poszkodowana w wypadku, co wiązało się z licznymi nieprzyjemnościami. Otrzymałam odszkodowanie, jednak myślę, że kwota jest zaniżona i chciałabym się odwołać albo uzyskać dodatkowe odszkodowanie z innego tytułu. Nie wiem jednak jak to załatwić. Może powinnam skorzystać z usług specjalistów, co myślicie? Znalazłam już nawet jedną kancelarię: SPAM korzystał ktoś z ich usług? Polecacie? Polecicie coś?

Edited by Ismer
spam!
Link to comment
Share on other sites

Są firmy które specjalizują się w uzyskiwaniu wyższych odszkodowań. Są takie że za nic nie płacisz a oni biorą jakiś procent on kwoty którą dla Ciebie uzyskają. Tylko poszukaj w internecie i poradź się kogoś które firmy są uczciwe bo są też naciągające.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Szkoda czasu, stracisz tylko cenny czas, siły i środki. Idź spokojnie dalej, skup sie na nowym. Los Ci wynagrodzi w inny sposób tę krzywdę. Jeżeli nadal będziesz sie droczyć z losem i mieć do niego pretensje, sytuacja będzie sie tylko pogarszać.

Link to comment
Share on other sites

Od znajomego z tej branży wiem, że firmy ubezpieczeniowe zawsze zaniżają wartość odszkodowania o ok. 30%, więc za każdym razem bądź przygotowana na walkę o swoje. Pocieszające jest to, że z reguły firmy pozytywnie odnoszą się do takich wniosków, lecz trzeba to zrobić "na gorąco".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...