Jump to content

Potrzebna rada


wiooolkel
 Share

Recommended Posts

Zwracam się do Was z prośbą o radę. Parę miesięcy temu zostałam poszkodowana w wypadku, co wiązało się z licznymi nieprzyjemnościami. Otrzymałam odszkodowanie, jednak myślę, że kwota jest zaniżona i chciałabym się odwołać albo uzyskać dodatkowe odszkodowanie z innego tytułu. Nie wiem jednak jak to załatwić. Może powinnam skorzystać z usług specjalistów, co myślicie? Znalazłam już nawet jedną kancelarię: SPAM korzystał ktoś z ich usług? Polecacie? Polecicie coś?

Edited by Ismer
spam!
Link to comment
Share on other sites

Są firmy które specjalizują się w uzyskiwaniu wyższych odszkodowań. Są takie że za nic nie płacisz a oni biorą jakiś procent on kwoty którą dla Ciebie uzyskają. Tylko poszukaj w internecie i poradź się kogoś które firmy są uczciwe bo są też naciągające.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Szkoda czasu, stracisz tylko cenny czas, siły i środki. Idź spokojnie dalej, skup sie na nowym. Los Ci wynagrodzi w inny sposób tę krzywdę. Jeżeli nadal będziesz sie droczyć z losem i mieć do niego pretensje, sytuacja będzie sie tylko pogarszać.

Link to comment
Share on other sites

Od znajomego z tej branży wiem, że firmy ubezpieczeniowe zawsze zaniżają wartość odszkodowania o ok. 30%, więc za każdym razem bądź przygotowana na walkę o swoje. Pocieszające jest to, że z reguły firmy pozytywnie odnoszą się do takich wniosków, lecz trzeba to zrobić "na gorąco".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...