Jump to content

Czy mogę się spodziewać kontaktu?

silyen

Recommended Posts

Czy mogę się spodziewać kontaktu od pewnej osoby, z którą nie rozmawiałem już wiele miesięcy?

12 Ptaki 20 Ogród 22 Drogi = 18 Pies

Spotkanie przy okazji jakiejś imprezy lub w publicznym miejscu, rozmowa i plotkowanie co różnych rozwiązaniach czy wyjściach z sytuacji. Pies mówiłby o przyjacielskim kontakcie, ale sumując inaczej wychodzi 32 księżyc i 6 Chmury a po zsumowaniu tych dwóch Koniczyna. Księżyc z Chmurami mówi, że te rozmowy mogą przynieść stres czy jakieś zaciemnienie sytuacji. Koniczyna więc zamieni się to w coś dobrego.

Czy mogę się spodziewać kontaktu od pewnej osoby, z którą nie rozmawiałem już wiele miesięcy?

12 Ptaki 20 Ogród 22 Drogi = 18 Pies

Oj, wydaje mi się, ze jeśli nie zachęcisz w jakiś sposób tej osoby, to będzie ciężko. Wygląda na to, że się stresuje, może wstydzi, ma tremę i przez to ma problemy z podjęciem decyzji. Ale jest przyjaźnie nastawiona.

Księżyc z Chmurami może mówić o obawach o Twoją reakcję. ja te karty czytam jako strach przed zranieniem, że coś pójdzie nie tak albo że Ty tego kontaktu nie chcesz po prostu. Takie nastawienie mogło ją zwyczajnie zniechęcić. Zdaje się, że ta relacja nie była zbyt poważna, raczej była czymś w rodzaju przygody;-)

Ja na Twoim miejscu odezwałabym się pierwsza.

• Like 1

Dzięki. Davisa jak zwykle jesteś niezawodna:) Nie sądzę, żebym ja się odezwał. Nie chodzi tu o kobietę, a byłego współpracownika, który bardzo mnie zranił swoją fałszywością.

Oj, wydaje mi się, ze jeśli nie zachęcisz w jakiś sposób tej osoby, to będzie ciężko. Wygląda na to, że się stresuje, może wstydzi, ma tremę i przez to ma problemy z podjęciem decyzji. Ale jest przyjaźnie nastawiona.

Księżyc z Chmurami może mówić o obawach o Twoją reakcję. ja te karty czytam jako strach przed zranieniem, że coś pójdzie nie tak albo że Ty tego kontaktu nie chcesz po prostu. Takie nastawienie mogło ją zwyczajnie zniechęcić. Zdaje się, że ta relacja nie była zbyt poważna, raczej była czymś w rodzaju przygody;-)

Ja na Twoim miejscu odezwałabym się pierwsza.

Dzięki. Davisa jak zwykle jesteś niezawodna:) Nie sądzę, żebym ja się odezwał. Nie chodzi tu o kobietę, a byłego współpracownika, który bardzo mnie zranił swoją fałszywością.

W takim razie masz go z głowy, bo chyba nie zależy Ci na tym kontakcie? ;-)

tego jeszcze nie wiem. Może wróci z podkulonym ogonem. Tego bym sobie życzył (a propos 18 Pies)

W takim razie masz go z głowy, bo chyba nie zależy Ci na tym kontakcie? ;-)

Guest befimaka

Ptaki w kontekście Twojego pytania mogą mówić o ewentualności spotkania i rozmowy. To są Twoje myśli. Ptaki przy Ogrodzie pokazują tremę, więc pewnie jesteś lekko poddenerwowany na myśl o tym spotkaniu. Natomiast Drogi są kartą wyboru, więc to Ty zadecydujesz, czy będzie ten kontakt.

Pies może tu pokazywać nie przyjaciela, tylko wierność samemu sobie i chyba tego spotkania nie będzie, jeżeli Ty tego nie zechcesz.