Jump to content

Spotkanie (??) (ZWERYFIKOWANY)

pretoria

Recommended Posts

Rodzina mego lubego zapytała czy przyjdę z nim do nich na obiad. On bez zapytania mnie o zdanie palnął, że tak. Być może uda mi się wymigać, bo nie lubię takich formalnych spotkań... :/ Tym bardziej, że będzie sporo osób.

Czy dojdzie do spotkania? 5denarów, rycek buław, sąd

Wychodzi na to, że raczej tak.

Jak przebiegnie? królowa denarów, cesarzowa, as buław, światsuma kochankowie

Teraz pytanie, czy te damskie karty to kobiety z jego rodziny, czy też nie... Jeśli do niego dojdzie to będzie fajnie, być może to ja w tej cesarzowej (?). I cesarzowa i as pokazuje płodność, narodziny dziecka więc może jakieś pytania w tym temacie. Ogólnie powinno być przyjemnie, w świecie widać ponowne umówienie się.

Guest Linkinia

Czy dojdzie do spotkania? 5denarów, rycek buław, sąd

Tak, dojdzie do spotkania.

Jak przebiegnie? królowa denarów, cesarzowa, as buław, świat suma kochankowie

Na pewno będzie dobrze. Myślę, że dogadasz się z mamą partnera, może z jeszcze inną kobietą z jego rodziny. Dostaniesz zaproszenie na kolejny obiad :)

Czy dojdzie do spotkania? 5 denarów, rycek buław, sąd

pomimo Twojej wielkiej niechęci, tak, będzie to spotkanie

Jak przebiegnie? królowa denarów, cesarzowa, as buław, świat suma kochankowie

atmosfera zdominowana przez dwie kobiety, być może matkę Twojego partnera i jej siostrę, ale myślę, że powinno być całkiem fajnie, dużo rozmów, śmiechu, o czym mówi karta Świat

• Like 1

Jest spodziewane ze przyniesiesz jakis podarek?

Te 5 Denarow mnie zastanawia.

WEdlug mnie pojdziesz i rzeczywiscie bedzie troche osob, ale wszystko przebiegnie dobrze, jego mama i jeszcze jakas kobieta beda dominowac spotkanie.

• Like 1

Wydaje mi sie ze w pierwszej opcji powiesz mu ,ze nie...więc facet zacznie działac i Cie przykonywac co spowoduje że w ostateczności pójdziesz.

A tam..prym będą wiodły Panie...czy luby ma siostre ?

Stawiałabym na nią i na jego mame :)

Swoja drogą...uroczysty obiad u rodziny "narzeczonego" to kolejny etap w relacji... tylko patrzec jak zacznie sie rozgladac za pierscionkiem zaręczonowym :P:)

Buziale :)

• Like 1
Guest Bethany

Dojdzie do tego spotkania ;)

Cesarzowa to mama Lubego chyba, a Denarowa - jakaś inna kobieta z rodziny, może siostra. Ładne karty na spotkanie, będzie miło i sympatycznie :)

Spotkanie odbyło się, było fajnie, miło, sympatycznie, rozmowy, śmiech- choć może z mojej strony nieco mniej :P Nie dość, że byłam zmasakrowana po imprezie z dnia wcześniejszego, to jeszcze nieco się stresowałam :D

Prababcia piała z zachwytu, że w końcu mnie poznała.

Prym wiodła babcia, reszta kobiet można rzec, że po równi.

Dziękuję :bukiet:

• Like 1