Jump to content

Dom (ZWERYFIKOWANY)

Guest Bethany

Recommended Posts

Guest Bethany

Jak się spełnią moje oczekiwania, że będziemy mieszkać w moim domu? Mamy jeszcze na dzień dzisiejszy inną możliwość, ale ona raczej opada ;)

2 Denary Sąd 2 Buław

Wydaje mi się, że tak, chociaż 2 Denary być może pokazują nasze wahanie i rozważanie drugiej opcji. Sąd - to może pokazuje rodzinkę :)

A czy to drugie miejsce związane jest z wyjazdem gdzieś dalej? Bo w 2 denarów rzeczywiście są wahania i to natury materialnej to znaczy może kosztów z tym związanych itp. W sądzie wyjdziecie poza ograniczenia i pojawi się myslenie o wyjeździe, próba pogodzenia jednego z drugim.

Guest Bethany

Nie, druga opcja to jest mieszkanie z teściową 300 metrów dalej :P

U mnie w domu dużo jest do zrobienia jeszcze, a tam w sumie nic, no ale mieszkanie z teściową to nie jest spełnienie moich marzeń :P

Jak się spełnią moje oczekiwania, że będziemy mieszkać w moim domu? Mamy jeszcze na dzień dzisiejszy inną możliwość, ale ona raczej opada ;)

2 Denary Sąd 2 Buław

Zamieszkacie po remoncie (Sąd). Do tego czasu będzie inwestować zarówno w mieszkanie teściowej jak i Twoje. 2 monet to może być czas 2 miesięcy albo (o zgrozo) 2 lat.

Kochanowie z sumowania HB sugeruje kierowanie się sercem a Tobie mówi: nie chcę mieszkać z teściową;-) I bardzo dobrze, bo najlepszą relację mamusia może zepsuć w "najszczerszych intencjach".

moim zdaniem nie będziecie, chyba, że Twój dom jest domem rodzinnym?

Sąd to rodzina, więc zamieszkacie z rodziną.

2 pokazują rozterki i wahania.

Z doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że mieszkałam w blokach z teściową i to bardzo zepsuło nasze relacje. Wyprowadziliśmy się z hukiem, byłam w zaawansowanej ciąży i nie wytrzymałam. Mam ogromny szacunek do swojej teściowej i nie dam na nią złego słowa powiedzieć, ale wspólne mieszkanie mnie wykończyło....

Tak, mój dom jest domem rodzinnym. Nic nie mam do "teściowej", ale nie sądzę, aby wspólne mieszkanie wyszło komukolwiek na dobre ;).

to obstawiam Twój dom, a 2 to tylko wahania co zrobić

i tak będzie dla Was najlepiej.

W moim odczuciu zamieszkacie z tesciowa i bedzie spokojnie konczyc remont własnego lokum... 2 Bulawach widze zmeczenie sytuacją.

Jestem tego samego zdania co dziewczeta...iśc na swoje jak najszybciej. Moi teściowie to kochani ludzie..ale jak to mówia kota tez mozna zagłaskać.Dlatego dla zdrowia psychicznego , wizyta raz w tygodniu , najlepiej w niedziele po obiedzie :P:)

Ja jeszcze dodam, że Sąd z 2 buław kojarzy mi się z pragnieniem wolności, swobody, wyrwania się z ograniczeń. 2 monet może tu mówić o konieczności dostosowania się do sytuacji, osób z otoczenia..

Jak się spełnią moje oczekiwania, że będziemy mieszkać w moim domu?

2 Denary Sąd 2 Buław

to bardzo realna szansa na wspolne zamieszkanie w Twoim domu, ale jeszcze trzeba troszkę poczekać na to, możliwe, że około roku?

Guest Bethany

Na dzień dzisiejszy, to u mnie zamieszkamy, wolę mieszkać u siebie i remontować stopniowo, niż pójść na gotowe do teściowej ;). Zresztą u mnie jest spokojniejsza okolica, blisko las, a ona mieszka przy głównej drodze.

2 Buław i 2 Denary pokazują chyba te dwie możliwości, jakie mamy,

Guest Bethany

Daffne, mam nadzieję, że uda nam się na jesień 2016.

Z tym że sytuacja się trochę skomplikowała, w styczniu żeni się brat mojego narzeczonego i wynosi się z domu, będą wynajmować mieszkanie, no i on liczy, że my zamieszkamy z jego mamusią, a on spisze się bratu, no te sprawy spadkowe.

Z kolei u mnie jest Tata. Wyremontowaliśmy dwa pokoje i kuchnie,została nam łazienka, wymiana okien, dachu, także są to kosztowne rzeczy. Chyba będziemy etapami robić. Poza tym u mnie mielibyśmy trzy pokoje i kuchnie dla siebie, a tam z teściową na tym samym piętrze, co odpada stanowczo, nie pójdę na to, nie ma takiej opcji. Tym bardziej, że u mnie jeszcze strych jest, tam też (jakby się rodzina powiększyła) można by zrobić pokoje, czy łazienkę.

No to latem może być podejmowanie decyzji (choć chyba już jest podjęta). Możesz został troszkę przymuszona do zastanowienia się nad tym gdzie zamieszakać. OD września 2016 w 2 buław widać już wspólne mieszkanie. Ciekawa jestem jak się sprawy poukładają.

Stawiałaś karty jakby Ci się mieszkało z teściową, a jak u Ciebie?

ciekawe co by wyszło :D

Guest Bethany

Teściowa : Cesarz, Umiarkowanie, 2 Miecze- Bez rewelki, choć 2 AW, 2 Miecze - pewnie jakieś kompromisy

U mnie : Giermek Denarów As Mieczy Król Kielichów - tutaj pewnie wydatki, pomoc Kielichowego w remoncie. W sumie te karty mimo wszystko bardziej mi się podobają.

Teściowa : Cesarz, Umiarkowanie, 2 Miecze

- Jakby się mieszało? A no widać, że pod tym względem wiesz czego chcesz, a pragniesz spokojnego życia i harmonijnych relacji, a z teściową pewnie ciężko byoby uzyskać kompromis (2 mieczy). Nie widzisz póki co perspektyw na wspólne współżycie w zgodzie, dlatego pewnie odpada ta możliwość.

U mnie : Giermek Denarów As Mieczy Król Kielichów

- u Ciebie widać dobre relacje, Twoje dobre chęci i obudzenie się w Tobie pasji tworzenia, kreatywności, ale partner też dobrze by się czuł u Ciebie, co przekładałoby się na jego pozytywny wkład i udział jego energii w tworzenie gniazdka. Widac, że zamieszkacie u Ciebie.

Guest Bethany

Wiesz Daffne, znam swój charakter ( nie dam sobie w kaszę dmuchać) , a teściowa lubi dominować, także Luby pewnie by się czuł między młotem, a kowadłem ;)

Dzięki za pomoc, rozjaśniłaś mi wszystko ! :)

ciesze się, że udało się jakośc pomóc :))

No to widać Ty tu jako uparciuch wyszłaś w Cesarzu hehe a zastanawiałam się czy to Ty czy Twój partner upierający się by zamieszkać u niego. NO ale już wszystko jasne :D

• 2 weeks later...
Guest Bethany

Zamieszkamy u mnie, taka jest decyzja, pomimo tego że jest dużo do zrobienia, nie wyobrażam sobie mieszkać z teściową i przy głównej drodze :P.

Bardzo dziękuję wszystkim ! :).

• 2 weeks later...