Skocz do zawartości

Za duże wymagania co do Mistrza


saska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich serdecznie!

 

Od jakiegoś czasu planuję zrobienie I stopnia REIKI, ale bez skutku.

 

Interesuje mnie kurs w Warszawie, a tu zaczynają się schody. Szukanie osoby, która by mi odpowiadała to mordęga :(

Spodziewałam się, że nie zajmie mi to dużo czasu, pooglądam strony i znajdę jakąś ciepłą osobę, która tym żyje i w kameralej atmosferze poprowadzi mnie przez ten temat. No i tutaj się bardzo zawiodłam, wręcz dostałam policzek od rzeczywistości! Większość osób nastawiona jest tylko na zarabianie lub oszukiwanie ludzi. Szkolenia prowadzone są w grupach, oczywiście można to zrobić indywiadualnie ale większość 'Mistrzów' robi to w jeden dzień.

 

Może przeliczyłam się odnośnie duchowości całego kursu?

 

Czytałam, że taka osoba sama się znajdzie i trafiłam tutaj, może od Was otrzymam kilka słów wsparcia i pomocy żeby nie rezygnować i walczyć dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Szukajcie a znajdziecie... przekonałam się, że faktycznie tak jest, jeśli komuś na czymś zależy, bardzo, i chce nauczyć się czegoś, dowiedzieć, poznać, to o ile wytrwa w postanowieniu i pokona ewentualne przeszkody (na przykład dojazdy) - znajdzie odpowiednią dla siebie osobę.

I bardzo dobrze, że natknęłaś się na tych ludzi, bo pominąwszy wszystko inne - teraz już wiesz, kogo należy się wystrzegać. A i jeszcze jedno - jakoś to już tak w życiu jest, że to co przyszło bez wysiłku nie jest tak cenione jak to, na co się zapracowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obawiałam się, że taką wskazówkę dostanę :)

 

Moje życie nie wygląda zbyt ciekawie, pracuję w wielkiej korporacji i przez to nie odczuwam spełnienia w życiu, ogólnie spełniam się tylko finansowo ale kosztem wielu nerwów.

Chciałam zająć się czymś co poprawi stan mojej duszy, umysłu, ciała. Chciałabym mieć mentora w tym życiu, który pokieruje mnie w tym wszystkim.

 

Pewnie dalej będę szukać, więc bardzo dziękuję za radę odnośnie rozszerzenia poszukiwań :)

 

I bardzo dobrze, że natknęłaś się na tych ludzi, bo pominąwszy wszystko inne - teraz już wiesz, kogo należy się wystrzegać. A i jeszcze jedno - jakoś to już tak w życiu jest, że to co przyszło bez wysiłku nie jest tak cenione jak to, na co się zapracowało :)

 

Wydaje mi się, że czasu też mi się troche przyda, materiału jest sporo do opanowania i poukładania w głowie, a wiele osób podaje sprzeczne informacje.

Z drugiej strony mam silną potrzebę samej nauki, zaangażowania się w REIKI i opanowania jej. Mam dosyć siedzenia po pracy i oglądania TV, potrzebuję coś zmienić.

Edytowane przez Ismer
połączenie postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałam, szukałam i znalazłam Panią z Wrocławia.

 

Kazała mi uzbierać grupę 3-4 osoby, powiedziała że chętnie przyjedzie,ale..

Cena kursu 550 zł/os, jak powiedziałam, że szukam ceny do 300 zł to się zgodziła, ale.. :) bez pokazywania technik uzdrawiania! ;) i to w jeden dzień.

 

Powiem Wam, że coraz częściej słyszę, że to nie mój czas ale nie dopuszczam takiej myśli, bo czuję silną potrzebę żeby to zrobić teraz.

 

Skończyły mi się już strony w googlach, więc czekam aż ktoś mnie poratuje radą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...