Jump to content

Za duże wymagania co do Mistrza


saska

Recommended Posts

Witam Was wszystkich serdecznie!

 

Od jakiegoś czasu planuję zrobienie I stopnia REIKI, ale bez skutku.

 

Interesuje mnie kurs w Warszawie, a tu zaczynają się schody. Szukanie osoby, która by mi odpowiadała to mordęga :(

Spodziewałam się, że nie zajmie mi to dużo czasu, pooglądam strony i znajdę jakąś ciepłą osobę, która tym żyje i w kameralej atmosferze poprowadzi mnie przez ten temat. No i tutaj się bardzo zawiodłam, wręcz dostałam policzek od rzeczywistości! Większość osób nastawiona jest tylko na zarabianie lub oszukiwanie ludzi. Szkolenia prowadzone są w grupach, oczywiście można to zrobić indywiadualnie ale większość 'Mistrzów' robi to w jeden dzień.

 

Może przeliczyłam się odnośnie duchowości całego kursu?

 

Czytałam, że taka osoba sama się znajdzie i trafiłam tutaj, może od Was otrzymam kilka słów wsparcia i pomocy żeby nie rezygnować i walczyć dalej :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Szukajcie a znajdziecie... przekonałam się, że faktycznie tak jest, jeśli komuś na czymś zależy, bardzo, i chce nauczyć się czegoś, dowiedzieć, poznać, to o ile wytrwa w postanowieniu i pokona ewentualne przeszkody (na przykład dojazdy) - znajdzie odpowiednią dla siebie osobę.

I bardzo dobrze, że natknęłaś się na tych ludzi, bo pominąwszy wszystko inne - teraz już wiesz, kogo należy się wystrzegać. A i jeszcze jedno - jakoś to już tak w życiu jest, że to co przyszło bez wysiłku nie jest tak cenione jak to, na co się zapracowało :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie obawiałam się, że taką wskazówkę dostanę :)

 

Moje życie nie wygląda zbyt ciekawie, pracuję w wielkiej korporacji i przez to nie odczuwam spełnienia w życiu, ogólnie spełniam się tylko finansowo ale kosztem wielu nerwów.

Chciałam zająć się czymś co poprawi stan mojej duszy, umysłu, ciała. Chciałabym mieć mentora w tym życiu, który pokieruje mnie w tym wszystkim.

 

Pewnie dalej będę szukać, więc bardzo dziękuję za radę odnośnie rozszerzenia poszukiwań :)

 

I bardzo dobrze, że natknęłaś się na tych ludzi, bo pominąwszy wszystko inne - teraz już wiesz, kogo należy się wystrzegać. A i jeszcze jedno - jakoś to już tak w życiu jest, że to co przyszło bez wysiłku nie jest tak cenione jak to, na co się zapracowało :)

 

Wydaje mi się, że czasu też mi się troche przyda, materiału jest sporo do opanowania i poukładania w głowie, a wiele osób podaje sprzeczne informacje.

Z drugiej strony mam silną potrzebę samej nauki, zaangażowania się w REIKI i opanowania jej. Mam dosyć siedzenia po pracy i oglądania TV, potrzebuję coś zmienić.

Edited by Ismer
połączenie postów.
Link to comment
Share on other sites

Szukałam, szukałam i znalazłam Panią z Wrocławia.

 

Kazała mi uzbierać grupę 3-4 osoby, powiedziała że chętnie przyjedzie,ale..

Cena kursu 550 zł/os, jak powiedziałam, że szukam ceny do 300 zł to się zgodziła, ale.. :) bez pokazywania technik uzdrawiania! ;) i to w jeden dzień.

 

Powiem Wam, że coraz częściej słyszę, że to nie mój czas ale nie dopuszczam takiej myśli, bo czuję silną potrzebę żeby to zrobić teraz.

 

Skończyły mi się już strony w googlach, więc czekam aż ktoś mnie poratuje radą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...