Skocz do zawartości

Interpretacja kart


karolka365

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy... Pytanie banalne, ale tyle stresu to mnie kosztuje, jakbym przynajmniej dzieci rodzić miała...Otóż, 18 grudnia mam drugie podejście do praktycznego na prawo jazdy... Pierwszy oblałam, chociaż karty mówiły, że będzie dobrze - nie było... Teraz znów męczę karty i wychodzi mi:

10 kier (odw), 10 pik, dama kier i z dołożenia król pik, dama pik i 9 karo (odw)....

Moja interpretacja: nie zdam znowu.... nawet z placu (znowu) nie wyjadę, wydatek kolejny, dama pik więc nie trzeba pisać... najlepiej żebym dała sobie spokój.... Czy ktoś mógłby świeżym okiem spojrzeć na te karty? Będę wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

10 kier(o) 10 pik dama kier król pik dama pik 9 karo - ale dużo dołożyłaś. U mnie 9 karo zazwyczaj mówi, że coś się spełni, ale opóźni w czasie, co by sugerowało kolejne podejście.

Ale nie jestem przekonana bo jednak jak ci tak zależy to karty mogły wyjść emocjonalne i pokazały, że się obawiasz nie zdania :)

 

Jeżeli mogę ci coś poradzić, w moim przypadku pomogło,a też się stresowałam, spróbuj sobie wizualizować egzamin i wszystkie manewry, po kolei każde kroki np przy ruszaniu na górce, na łuku, przy parkowaniu itd. Jak sobie wszystkie kroki zobaczysz w głowie na spokojnie, po kilka razy, to później na egzaminie ci się to poprzypomina :) Może król pik i dama pik o tym mówią żeby racjonalniej do tego podejść. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się i staram się nie stresować. Ech wykończy mnie to prawko :) Za stara już jestem na takie rzeczy :P Najbardziej mnie ten łuk przeraża, bo ostatnio go nie pokonałam, co na jazdach mi się nie zdarzało, a na egzaminie porażka... I teraz taki lęk mam, że znowu obleje... A że karty emocjonalne wyszły, to więcej niż pewne ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Nie zdałaś - ale dlaczego?

Nie chciałam Cię stresować przed egzaminem, ale dla mnie te karty były wybitnie na nie, samo pojawienie się 10 pik (u mnie) mówi, że coś jest daleko.

Karolko, to co powiem, to nie jest moralne, ale z tych kart wynikało, że aby zdać (ten konkretny egzamin) musiałabyś się dogadać, porozumieć, czyli innymi słowy po prostu zapłacić, wręczyć wziątko. Dokładka jeszcze to potwierdziła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nerwów. Tak się zestresowałam, że nogi odmówiły mi posłuszeństwa. Niestety żadne formy zapłaty nie wchodzą w grę. I tak się na mnie bogacą. Dla mnie to oznaczało że wyskoczę z kasy na kolejny egzamin. Mniej nerwów i bym zdała :-( ale sam egzaminator mi powiedział, ze łatwo mówić żeby się nie stresować i on widzi, ze ja umiem i jego zdaniem w końcu mi sie uda zdać:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Z nerwów. Tak się zestresowałam, że nogi odmówiły mi posłuszeństwa. Niestety żadne formy zapłaty nie wchodzą w grę. I tak się na mnie bogacą. Dla mnie to oznaczało że wyskoczę z kasy na kolejny egzamin. Mniej nerwów i bym zdała :-( ale sam egzaminator mi powiedział, ze łatwo mówić żeby się nie stresować i on widzi, ze ja umiem i jego zdaniem w końcu mi sie uda zdać:-)

 

Zgadzam się na wyskoczenie z kasy:

10 kier (odw), 10 pik, dama kier - odw. 10 kier w bardzo ogólnym znaczeniu to zakłócenia, marzenie / plan na razie nie zrealizowany,10 pik oddalenie Dama karo daje nadzieję owszem - lecz przy poprzednich kartach - na przyszłość, ale jako karo sygnalizuje jakieś koneksje finansowe a także ... kurs, dokształcanie oczywiście w zależności od sytuacji o którą się pytasz. A jeśli jest to egzamin z prawka, to jasne jest, że każdy kolejny kosztuje.

i z dołożenia król pik, dama pik i 9 karo (odw).... te właśnie karty pokazują mi, że para niemiła w połączeniu z odwróconymi pieniędzmi oczekuje wziątka. To nie znaczy, że musisz wziątko dać, każdy ma swoje zasady, chodzi o to, że sam fakt "nielegalnego opłacenia" tego egzaminu przyspieszyłby jego zdanie.

Inna szkoła powiedziałaby na przykład tak: piki - czas - oddalenie + karo pieniądze i opóźnienie = nie zdasz teraz.

Tak czy inaczej te karty są na nie.

 

A poza tym nie ma tak, by nie zdać - za którymś razem na pewno zaliczysz, tylko ja bym radziła: weź się za siebie, masz trochę czasu do następnego egzaminu, więc spróbuj zastosować coś na opanowanie stresu, może medytację, wizualizację czy jakieś inne techniki temu służące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie. Ale to silniejsze ode mnie... wypadłam z rytmu egzaminowego. Studia dawno skończone, po drodze egzaminow brak. I za bardzo zależy mi i to też wpływa negatywnie na wszystko. Ech kiedyś zdam :-) nie ma innej opcji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...