Skocz do zawartości

Kolier.....duzo pieknych latajacych kolibrow


YASMIN19

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio moje sny sa tak niesamowite ze az nie mozna sie nimi nie podzielic....

 

Byl piekny dzien a ja stalam chyba na lace,patrzylam do gory i nie moglam wyjsc z zachwytu.....nade mna latalo chyba milion pieknych,kolorowych malenkich koliberkow...byly radosne i mialam wrazenie ze latajac tancza dla mna....a w pewnym momencie zobaczylam jak delikatnie opadaja na mnie skladane przez nie w locie jajeczka...jajeczka delikatnie opadaly obok mnie i zadno z jajeczek nie peklo...jajeczka tez byly kolorowe a ja stalam i mialam wrazenie ze kolibry obdarowywuja mnie swymi jajeczkami i moze to dziwne ale mialam wrazenie ze te ptaszki usmiechaja sie do mnie....nie rozumie tego snu ale jestem nim zachwycona......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen może odzwierciedlać stan Twojej duszy - jesteś po prostu taką dobrą osobą, widzącą świat przez rózowe okulary i kochasz wszystko i wszystkich. Cała przestrzeń snu własnie o tym świadczy - lato, Ty i kolibry. To symbolika świata. Przykro mi to napisać, bo jestes zachwycona swoim snem, ale moim zdaniem, jest to swego rodzaju ostrzeżenie. Ty, zapatrzona w cudowne kolibry i ich taniec w locie, przyjmujesz na siebie coś, co Ciebie dotyczyć nie powinno - ich jajka(za które same powinny wziąć odpowiedzialność). Może w prawdziwym życiu też ulegasz takim nęcącym obrazom, ładnym historiom, a inni wykorzystują Twój zachwyt i dobre serce, żeby odciążyć się od swoich obowiązków i obarczyć nimi Ciebie. Pomyśl o tym, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolibry są piękne i delikatne. Z ich jajek rodzą się młode, więc może w tym przypadku ofiarują Ci coś, co może się narodzić dzięki Tobie, takie wyjątkowe jak one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...