Skocz do zawartości

Kumpel - wsio, co widać ;)


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bethany

16dd35d47d35eebagen.gif

 

Mój kumpel, zgadza się na wszelkie analizy.

 

Studiuje- jaki kierunek, jak myślicie?

Jego główna pasja- co to może być?

Wygląd

Rodzina

Love

 

Co tam chcecie i widzicie. Chyba dam czas dwa tygodnie, bo tydzień, to mało jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, bo z telefonu i z pracy. ;) optymista - ma Jowisza i Wenus w domu I do tego w Wadze umie sobie zjednywać ludzi, chociaż jest introwertykiem (planety pod horyzontem). Raczej blondyn. Lubi się uczyć i być może wykonuje jakiś rodzinny zawód. Chyba dość wcześnie się ożenił (Księżyc na dsc) ale dzieci może będzie miał po 30.

Edytowane przez Erza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Jest przyjemny dla oka, lubi się stroić, wenus w wadze w I domu, raczej niski, grubszy

I tyle planet w skorpionie :D studia lekarskie, psychologiczne, może coś związane z wojskiem, policją, lotnictwem :P

 

Później się przyjrzę dokładniej. Ciekawi mnie o czym może mówić MC w raku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że studiuje psychologię, może kryminologia. Interesuje się nietypowymi sprawami. Jest wnikliwy, zależy ma bardzo na osiągnięciu dobrobytu materialnego. Wysoki, piękny uśmiech.. w pozniejszych latach nadwaga, Partnerka- ładna, ale z dominującym, żywym charakterem. Raczej nie pali się do małżeństwa i do dzieci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ja w nim widzę psychodeliczność. Może słucha coś z inde/alternative. Wspołczesny hipis? Może lubi inne stany świadomości. Jest w nim coś szczególnego kurcze. Coś robi dziwnego:D nie wiem... moze glupoty pisze, ale tak czuję. Roger Vadim miał księżyc na ds rownież w rybach, wstępował 5 razy w związek małżeński. Kolega musi mieć powodzenie u płci przeciwnej :D

Edytowane przez dior1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Lubi jak to Skorpion mroczne klimaty, jego pasja poniekąd jest z tym związana ;)

 

Z tym powodzeniem, to obawiam się , że na odwrót jest :D Przynajmniej do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Ja bym powiedziała, że lubi osoby, które nie są powierzchowne (mars w skorpionie) Może mieć problemy z poczuciem własnej wartości z powodu kwadratury Saturna do Marsa i Koniunkcji Plutona

 

4 dom w koziorożcu i wodniku, atmosfera w rodzinie stała, ale może trochę chłodna. Momentami nieprzewidywalna (Uran z Neptunem)Być może rodzice zachęcali swoje dziecko do kreatywnych działań

Ciekawi mnie też dom 5, a w nim Saturn. Ciekawa jestem jak lubi spędzać wolny czas ta osoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dom w koziorozcu, kojarzy mi się z odpowiedzialnością, taką surową.. wpajanie pewnych zasad. On chyba jest opiekuńczy. Może ma młodsze rodzeństwo? Wszystko kręci się wokół porządku, odpowiedzialności, pewnego schematu.. Może być niezłym psychologiem.. do tego Mc w raku, empatyczny. Jest bardzo tajemniczy. Chociaż na 1 rzut oka- otwarty, radosny. Dużo rozważa, w nauce dopina swego.. staje się mistrzm w tym co robi. Chyba nie ma za dobrych kontaktów z ojcem, lub inaczej napiszę... mają inne poglądy na temat życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Też tak uważam, że nie ma zbyt dobrych kontaktow z ojcem, uran i neptun w 4 domu mają kwadratury do Wenus i Jowisza w I domu, czyli konflikt na linii Ja-rodzice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Tak, nie ma dobrej relacji z ojcem, bardzo się różnią. Ojciec wymagający, są z innych bajek.

 

U niego też Uran w IV mówi o domu rodzinnym.

 

MC w Raku- na razie studiuje jeszcze, ale wydaje mi się, że kego zawód będzie związany z pracą w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Wg mnie ma sredni wzrost, jest atrakcyjny, czarujacy, przyciaga plec przeciwna, moze miec kilka kg nadwagi, lubi podroze, jest pewny siebie, moze troszke leniwy, lubi sztuke, dba o swoj wyglad, mysle tez ze jest otwarty na inne kultury, filozof. Sukcesy przychodza mu latwo. Jego celem sa pieniadze i nie zdziwilabym sie gdyby poprostu studiowal biznes. Bedzie duzo energii wkladal by zarobic, moze stworzy wlasne zrodla zarobkowe, cos artystycznego, bedzie tez wiele sie komunikowal w pracy by zarobic tego pieniadza. Szybko mysli, i sie dobrze wyslawia, moze byc lekko agresywny przy tym. Dobrze sie czuje wsrod swoich najblizszych, ktorzy go rozumia.Moze byc szytwny na imprezach, albo nie umie flirtowac, pokazuje sie jako szytwniak, moze nie chce miec dzieci, lub dziecko bardzo pozno, moze miec problemy w zwiazkach, lub beda ta dziwne i krotkotrwale zwiazki, moze byc wpadka a ten Saturn w 5 domu to jako obciazenie. Praca ktora ma jakis kontakt publiczny lub zdobedzie slawe poprzez prace, moze ja zmieniac. Mialam znajomego ktory ma bardzo identyczny natal, starszy juz facet i otworzyl wlasny portal randkowy, oryginalny w pewien sposob, co przynioslo mu slawe. Moze lubi sie wspinac, lub podnosi ciezary, lub rzezbi cialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Leniwy- tak

Lubi sztukę - tak

 

Dobrze się wysławia- tak. Sztywny na imprezach- również się zgadza :D.

Sławny chce być w jednej dziedzinie, ale nikt jeszcze nie wymienił tego ;)

On jest antysportowy raczej:P.

I nie ma nadwagi, wręcz przeciwnie- jest chudy wręcz, brunet, wysoki, oczy ciemny -brąz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, jego pasja związana jest ze sztuką. Nie wiem fotografia? Mroczna. Cmentarne zaułki :D Lub.. coś z przelewaniem słów. Chociaż to może być coś mocniejszego.. strzelectwo? Jeżeli nie strzelał miałby ku temu predyspozycje.. Ja mam 2 dom również posadowiony w skorpionie i jest tam pluton. (A Kolega ma większą obstawę planet w tym znaku). Więc może na strzelnicy odnalazłby nową pasję? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Tak, Dior! Pisze od kilku lat wiersze, opowiadania, nawet powieść napisał ;). Dostrzec w tym można takie mroczne klimaty, lubi horrory, tajemnice, jak to Skorpiony.

Pochodzi w ogóle z artystycznej rodziny, jego ojciec jest rzeźbiarzem i wykładowcą ;).

Studiuje anglistykę, tłumaczy teksty i dorabia sobie jako korepetytor.

Związków póki co niet,jedynie jakieś tam przelotne zauroczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho i teraz to mi się układa w jedną całość :). Fajna, ciekawa, nietypowa osobowość. Nie poprzestanie na anglistyce i pisaniu.. będzie coś jeszcze robił. Oczywiście twórczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...