Skocz do zawartości

Moja tablica do ćwiczeń - Befimaka


Gość befimaka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość befimaka

Ułożyłam tablicę na obecny stan w moim życiu. :) Jestem ciekawa, co wyczytacie o mnie i moim życiu z tej tablicy.

 

w8vxf3xngldvyues.jpeg

 

PS Jeżeli powinnam ten post umieścić w wątku Dackisa, to proszę go tam przenieść. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Wydaje mi się, że masz jakieś problemy w życiu uczuciowym, dlatego że obok Pierścionka jest są Góry, a pobliżu też Krzyż. Co do przyszłości, zmiany jakieś Ci się szykują, może mamą zostaniesz? :) Możesz też stanąć przed jakimś wyborem - Drogi w kartach na przyszłość- na prawo od Pani ;).

Trochę też mi te karty na dole wyglądają, jakbyś miała się wyprowadzić, albo dom założysz swój- Drzewo, Klucz, Dom.

Twój facet Cię zdradził? Albo coś w ten deseń- sorki jak pitolę, uczę się dopiero tych kart ;) - bo w rogach : Wąż, Pan, Trumna i Lilie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Dobrze kombinujesz. :) To nie to, że mam problemy w życiu uczuciowym, tylko jestem sama, bo mój mąż nie żyje. Mamą na pewno nie zostanę, bo to już nie ten wiek. Mam córki, które mogłyby być mamami. ;)

Co do tych zmian, to sama nie wiem...

A te karty w rogach, to faktycznie mogły pokazać śmierć mojego męża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Ojej, przykro mi bardzo :*

 

Miałam pisać o śmierci- bo Trumna w rogu ;(

 

Ładna przyszłość Ci się szykuje - bo od Pani na prawo - Ogród, Bocian, Drogi i Lilie, sądzę że spotkasz za jakiś czas jeszcze miłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
Ładna przyszłość Ci się szykuje - bo od Pani na prawo - Ogród, Bocian, Drogi i Lilie, sądzę że spotkasz za jakiś czas jeszcze miłość :)

 

No i cały czas nie wiem, które karty traktować jako przyszłość. Czy te na prawo od sygnifikatora, czy też te, na które patrzy sygnifikator (jak napisała Porożyńska). Zobaczymy, jak pokaże przyszłość. Będzie można to jakoś zweryfikować. Tak myślę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
PS Jeżeli powinnam ten post umieścić w wątku Dackisa, to proszę go tam przenieść. :)

 

Na forum nie ma monopolu na wątki - każdy ma prawo zakładać własne i jeśli nie naruszają one regulaminu lub nie są zamieszczone w niewłaściwym dziale, to nikt nie ma prawa ich ruszać :)

 

A co do kart na Ciebie - przyglądam, się, kombinuję ale - nic nie powiem, bo za mało te karty znam.

Jeśli pozwolisz, to skopiuję sobie układ, żeby w spokoju nad nim posiedzieć i jeśli coś mnie natchnie to się dopiero wtedy wypowiem. Czy może tak być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Befimaka, dokładnie miałam ten sam dylemat ! Ale po analizie Waszych wpisów w moim wątku i analizie faktów, doszłam do wniosku, że to co po prawej stronie Pani, to przyszłość. Trzeba jednak większą ilość tablic zrobić i trochę w tym posiedzieć, żeby sobie zdanie wyrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Masz rację, że będziemy więcej wiedzieć po większej ilości tablic. :)

 

A jeśli chodzi o zdrowie, to Klucz obok Drzewa mówi o żelazie w organizmie, a ja przez jakiś czas miałam problemy z wchłanianiem żelaza. Tylko skąd Lenormandy o tym wiedzą? ;)

Natomiast Kosa przy Drzewie, to problemy z zębami. Do dentysty chodzę regularnie na przeglądy, więc problemów nie mam. Co to więc może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
Kosa to też złamania,wypadki,uważaj na to.Jakieś zabiegi chirurgiczne też obok Drzewa.

 

Tfu, tfu, tfu, (przez lewe ramię) ;)

 

Tak myślę, że zęby to głowa i okolice. A teraz wychodzę z zapalenia płuc. Może to jest to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

No może być. A nie myślałaś czasem o sanatorium? Bo tu jest Ogród też obok Pani.

A ta Trumna jet na lewo od Pani, to by pasowało na przeszłość, a te zmiany w Bocianie na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

O sanatorium nie myślałam, bo nie lubię się ruszać z domu. :) Ale ten Ogród może pokazywać nasze forum, bo powiedziałam kartom, że rozkład wrzucę tutaj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Nie. O żadnej przeprowadzce nie myślę. A doczytałam, że to Dom przy Bocianie oznacza przeprowadzkę. Może tutaj Dom oznacza coś innego. Tylko nie wiem, co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grimmoire

O Mężu bym nie odgadła nigdy moimi niedoświadczonymi oczami, ale Krzyż i Góry ponad Tobą, wszystko nadal aktualne, nawet jeśli wydarzyło się już jakiś czas temu :( W narożniku jest też Żmija - sprawy związane z mamą lub Twoja rola, jako matki wysuwa się na pierwszy plan. Powtórzę o zdrowiu, bo Drzewo pod sygnifikatorem i to jeszcze z Kosą, może wyglądać na coś poważnego, nie zaniedbuj pod żadnym pozorem, zalecane skupienie całej uwagi na zdrowiu, co też w przyszłości się pokazuje, ale obok tego jest też Klucz więc powinno skończyć się dobrze :) Może jakaś przeprowadzka się szykuje? W przyszłości też dopatrywałabym się (na prawo od Pani) czegoś miłego, uczuciowego, nie będzie to wolne od wątpliwości i konieczności wyboru, ale kto wie :) a być może tego potrzebujesz (karty pod Jeźdźcem). Przy sercu na razie troska o dzieci, Lisa do tej pozytywnej interpretacji karty tu zaliczam, dbającego o rodzinę, też sporo myśli o tym (po skosie Żmija - Gwiazdy - Kotwica - Pani). Tylko proszę uważaj na zdrowie, bo nim się trzeba tu zająć teraz, dużo zdrowia Ci życzę :)

 

Edit jest już informacja o przeprowadzce, że nie będzie :) to może jakaś podróż, albo weekend u rodziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
O Mężu bym nie odgadła nigdy moimi niedoświadczonymi oczami, ale Krzyż i Góry ponad Tobą, wszystko nadal aktualne, nawet jeśli wydarzyło się już jakiś czas temu :(

 

Fakt, że te myśli cały czas są gdzieś tam z tyłu innych myśli.

 

W narożniku jest też Żmija - sprawy związane z mamą lub Twoja rola, jako matki wysuwa się na pierwszy plan.

 

W tym wypadku ten drugi wariant wchodzi w rachubę. Przedtem wszystkie sprawy domowe były dzielone, a nagle zostałam z nimi sama. I ta Żmija może faktycznie to pokazywać.

 

Przy sercu na razie troska o dzieci, Lisa do tej pozytywnej interpretacji karty tu zaliczam, dbającego o rodzinę, też sporo myśli o tym

 

Sprawiłaś mi dużo radości pisząc te pozytywne słowa o Lisie. :)

Tutaj zahaczę o jedną rzecz - przy Dziecku jest Góra. Czy może ona wskazywać na odległość między mną a córkami? Bo obydwie są daleko.

 

A za życzenia zdrowia dziękuję. :)

 

Edit jest już informacja o przeprowadzce, że nie będzie :) to może jakaś podróż, albo weekend u rodziny?

 

Na pewno nie będzie żadnej podróży, bo wolę być w domu z kotami. ;)

 

Ale Dackis miał naprawdę świetny pomysł z tym wspólnym ćwiczeniem tablic, bo każdy zauważa coś innego i to naprawdę bardzo pomaga. Dackis, jesteś wielki. :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na karty i mam wrażenie, że świadomie wybrałaś samotność po stracie męża - Pies + Obrączka pomiędzy Wieżą. I mimo, że ta Wieża Ci ciąży - wisi nad Tobą razem z Krzyżem, chcesz być lojalna i wierna do końca życia.

Widać głęboką depresję i niechęć do ludzi, do wychodzenia z domu - Góra+Park, ale przyjdzie taki moment w życiu, kiedy uznasz, że zamykanie się przed światem rodzi tylko smutek i choroby - Kosa+Drzewo. Rozwiązaniem Twoich problemów ze zdrowiem jest wyjście z domu, spędzanie czasu ze znajomymi, rodziną. Góra+Park+Klucz i Kosa+Drzewo+Klucz :-)

 

Może jeszcze coś skrobnę, trudno pisze się w tym samym wątku, gdzie jest zamieszone zdjęcie z tablicą;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Moim zdaniem karty pokazują, że wyjdziesz do ludzi - Ogród obok Pani. Poza tym zmiany Cię czekają - Bocian, to jest dobra karta, także to będą dobre zmiany :)

Wydaje mi się też, że Rodzinka Ci pomoże- Lilie tam są też. Być może staniesz przed jakimś wyborem, jakieś możliwości się otworzą przed Tobą - Drogi też na prawo od Pani :)

Edytowane przez Bethany
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
Patrzę na karty i mam wrażenie, że świadomie wybrałaś samotność po stracie męża - Pies + Obrączka pomiędzy Wieżą. I mimo, że ta Wieża Ci ciąży - wisi nad Tobą razem z Krzyżem, chcesz być lojalna i wierna do końca życia.

 

Jest pewna sprawa związana z mężem, która jeszcze się nie wyjaśniła, a bardzo mi na tym zależy. I ta lojalność i wierność chyba dotyczy tej niewyjaśnionej sprawy. Nie mam na tę sprawę wpływu, a bardzo mi zależy, żeby się wyjaśniła. I na pewno będę czekała na to wyjaśnienie tyle czasu, ile będzie trzeba. To jest też rodzaj wierności i lojalności. :)

 

Widać głęboką depresję i niechęć do ludzi, do wychodzenia z domu - Góra+Park, ale przyjdzie taki moment w życiu, kiedy uznasz, że zamykanie się przed światem rodzi tylko smutek i choroby - Kosa+Drzewo.

 

Depresji nie mam, chociaż jako numerologicznej szóstce brakuje mi drugiej osoby. Jestem osobą towarzyską i często spotykam się z ludźmi, bo nawet moi znajomi nie pozwoliliby mi siedzieć samej w domu. Jednak brak tej drugiej osoby mi ciąży i czasami nawet w towarzystwie czuję się samotna. Może dlatego te karty tak się ułożyły?

 

Rozwiązaniem Twoich problemów ze zdrowiem jest wyjście z domu, spędzanie czasu ze znajomymi, rodziną. Góra+Park+Klucz i Kosa+Drzewo+Klucz :-)

 

Raczej te wyjścia nie służą mojemu zdrowiu, bo nawet jak jestem przeziębiona, to wychodzę, a potem sprawa się pogarsza, aż muszę iść do lekarza. A lekarz jak to lekarz, od razu czegoś się doszuka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
Moim zdaniem karty pokazują, że wyjdziesz do ludzi - Ogród obok Pani. Poza tym zmiany Cię czekają - Bocian, to jest dobra karta, także to będą dobre zmiany :)

 

I tego się trzymajmy. :)

 

Wydaje mi się też, że Rodzinka Ci pomoże- Lilie tam są też. Być może staniesz przed jakimś wyborem, jakieś możliwości się otworzą przed Tobą - Drogi też na prawo od Pani :)

 

A może te karty pokazują, że jedna moja córka przyjeżdża do mnie na Święta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna sprawa związana z mężem, która jeszcze się nie wyjaśniła, a bardzo mi na tym zależy. I ta lojalność i wierność chyba dotyczy tej niewyjaśnionej sprawy. Nie mam na tę sprawę wpływu, a bardzo mi zależy, żeby się wyjaśniła. I na pewno będę czekała na to wyjaśnienie tyle czasu, ile będzie trzeba. To jest też rodzaj wierności i lojalności. :)

 

I widać, że ta sprawa będzie miała wpływ na Twoje dziecko/dzieci, pojawi się nowa sytuacja wymagająca podjęcia jakiejś decyzji.

Czy sprawa związana jest z domem, mieszkaniem?

Trzeba uważać,żeby nie podjąć jakiejś pochopnej decyzji, bo ktoś może oszukiwać. Od Domu w górę po skosie masz Drogi+Lis, czyli raczej złe decyzje decyzje.

Edytowane przez Davisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
I widać, że ta sprawa będzie miała wpływ na Twoje dziecko/dzieci, pojawi się nowa sytuacja wymagająca podjęcia jakiejś decyzji.

Czy sprawa związana jest z domem, mieszkaniem?

 

Ta sprawa jest związana bezpośrednio ze sprawą śmierci i żadne rzeczy materialne nie wchodzą w rachubę. Ale faktem jest, że wyjaśnienie tego na pewno będzie miało wpływ na córki i na mnie. I nawet nie wiemy, jak to potem wpłynie na nasze życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Obok Książki jest Księżyc, a nie Słońce. Na tym zdjęciu trochę słabo to widać. Ale zwróciłaś uwagę, na bardzo ważną sprawę. Połączenie Myszy i Książki mówi i odkrywaniu tajemnicy, a Książka i Księżyc o tajemnicy, która nie daje żyć. Czyli ten układ kart pokazuje moje oczekiwanie na wyjaśnienie i wpływ tego oczekiwania na moje życie.

Fajnie, że zwróciłaś na to uwagę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
Bo na pozycji 13 Dziecko jest u Ciebie Pierścionek (25)

 

Widzę, że poszłaś na wyższy szczebel odczytu. ;) Ja się w tym jeszcze gubię, ale chyba też spróbuję.

 

Ale nie. Na razie żadna z moich dziewczyn nie myśli o zaręczynach. Obydwie od kilku lat żyją w stałych związkach, ale mówią, że na razie legalizacja nie jest im potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

W domu jakaś tajemnica, bo Książka (26) na pozycji Dom (4)

 

Ta technika z domami jest chyba jedną z bardziej dokładnych :) można się długo tak bawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grimmoire
Obok Książki jest Księżyc, a nie Słońce. Na tym zdjęciu trochę słabo to widać. Ale zwróciłaś uwagę, na bardzo ważną sprawę. Połączenie Myszy i Książki mówi i odkrywaniu tajemnicy, a Książka i Księżyc o tajemnicy, która nie daje żyć. Czyli ten układ kart pokazuje moje oczekiwanie na wyjaśnienie i wpływ tego oczekiwania na moje życie.

Fajnie, że zwróciłaś na to uwagę. :)

 

Przepraszam, nie śpię za wiele :)))

 

W domu jakaś tajemnica, bo Książka (26) na pozycji Dom (4)

 

Ta technika z domami jest chyba jedną z bardziej dokładnych :) można się długo tak bawić ;)

 

Można rozdrabniać, ale przesada też nie jest wskazana :) chyba że stopień wtajemniczenia odpowiedni ;] dalsze, drobniejsze połączenia kart intuicyjnie powinny mieć mniejszą rangę, wskazywać na szczegóły. Jako karty i sposób interpretacji (również korzystam ze "ściągi" opisanej w książce I. Porożyńskiej) bardzo mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
W domu jakaś tajemnica, bo Książka (26) na pozycji Dom (4)

 

Ta technika z domami jest chyba jedną z bardziej dokładnych :) można się długo tak bawić ;)

 

Tajemnicą jest tylko ta niewyjaśniona sprawa, bo nie mam żadnych tajemnic.:)

 

A do tych domów też coraz bardziej się przekonuję, ale jeszcze się w tym gubię. Chciałabym za dużo rzeczy zrobić naraz i to mnie gubi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
Można rozdrabniać, ale przesada też nie jest wskazana :) chyba że stopień wtajemniczenia odpowiedni ;] dalsze, drobniejsze połączenia kart intuicyjnie powinny mieć mniejszą rangę, wskazywać na szczegóły. Jako karty i sposób interpretacji (również korzystam ze "ściągi" opisanej w książce I. Porożyńskiej) bardzo mi się podobają.

 

Te domy na początku nauki można rozpatrywać tylko w takich konkretnych pytaniach, bo wtedy się człowiek mniej gubi, ale potem, to ho, ho, ho! ;) Będziemy świetne w odczytywaniu tablic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...