Jump to content

Szkło


Guest anhana
 Share

Recommended Posts

Hej!

Dziwny sen, bardzo wyrazisty :) Śniło mi się, że lezłam w łóżku z jakimiś dwiema dziewczynami. Jedną z nich znałam, drugą nie. Rozmawiałyśmy o tym, kto teraz idzie do łazienki. Zdecydowałam, że ja. Wchodzę do łazienki, a tam nad prysznicem jest zawieszone coś dużego, szklanego. Nagle to coś spada i szkło rozbija się po całej łazience. Kawałki szkła są czarne i przezroczyste, niektóre duże, inne malutkie, drobniutkie. Resztę snu próbowałam to wszytko wysprzątać i pozbierać, żeby się nie pozacinać.

:)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Wydaje się, że ten sen to wygnał od podświadomości, że pragniesz się z czegoś oczyścić. Sama podejmujesz taką decyzję, budzisz się z letargu i bezczynności(łóżko) i idziesz do łazienki. "Coś" dużego, szklanego moim zdaniem symbolizuje jakiś ciężar na Twoim sumieniu. Jeśli spada, a jego kawałki są czarne i przeźroczyste, wróży to coś, co , moim zdaniem, nie jest oczywiste. Albo pozbędziesz się ciężaru, albo jeszcze długo będziesz zbierać jego okruchy, które mogą Ciebie pokaleczyć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dziękuję bardzo :) Faktycznie coś w tym jest. Dodam jeszcze, że miałam silne poczucie, że muszę to posprzątać i to zebrać, bo inaczej mnie to porani

Link to comment
Share on other sites

To szkło przywiodło mi na myśl baśń o Królowej Śniegu. Tam odłamki złego lustra zmieniały ludzi w złych. Może te szklane kawałki, które sprzątasz to twoje złe emocje, słabości problemy, z których udałaś się do tej łazienki oczyścić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...