Skocz do zawartości

psy, schody, ucieczka, rudzielec...


Gość DoNogi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DoNogi

Śnilo mi się, ze bylam w jakims obcym miescie. Szlam ulica i nagle zobaczyłam jak ludzie uciekają bo 4 psy ich gonia, wiec i ja zaczelam uciekac... wbiegłam do jakiegoś budynku, uciekalam po schodach do samej góry, az na strych i barykadowałam się żeby te psy mnie nie dopadly. Niestety one mnie wyczaily, ze ja do tego budynku wbiegam i pobiegly za mną .. jednak nie udało mi się porządnie zabarykadować i psy zaatakowaly, gryząc mnie po dłoniach. Zaczelam je z tych schodów zrzucać i uciekałam z tego budynku...

potem nie wiem dlaczego, pojawil się w snie rudy mezczyzna, którego pocalowalam w policzek (może mi pomogl) i powiedziałam, ze jak będzie się chciał ze mna spotkać, to nr tel poprosi od mojej koleżanki.

 

Bardzo proszę o interpretację tego snu. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ugryzienie przez psa jako symbol senny oznacza fałszywą osobę w Twoim otoczeniu. Pies powinien być przyjacielem, a ugryzienie jest równoznaczne ze zdradą. Z samego kontekstu snu wynika, że podświadomie podążasz w stronę kłopotów, które Ciebie nie dotyczą(psy nie gonią Ciebie, tylko tych ludzi, którzy uciekają). Bezmyślnie solidaryzując się z poszkodowanymi, sama stajesz się jednym z nich. Sen może Cię upominać, że powinnaś być asertywna, podążać swoją własną drogą i uwierzyć w swoje możliwości. To przecież Ty pokonałaś psy i zrzuciłaś je ze schodów, ale jednak dziękujesz obcemu mężczyźnie za to, że Cię uratował. Masz w sobie możliwości, których nie doceniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...