Skocz do zawartości

Która karta/karty w rozkładach mówią o czasie??


Mua

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Interesuję się Tarotem od kilku miesięcy.Niestety mam problem z czasem w kartach.

Nie chodzi mi o znaczenie,tylko które karty mówią o czasie w różnych rozkładach.

Słyszałam,że trzeba karty "programować" na czas. Umawiać się które karty wskazują czas.

Jak do tej pory jak pytam karty o czas niestety nie sprawdza mi się.Stąd moje pytanie.

O co mi chodzi?

Podam przykład z programu Wróżbity Macieja,który odpowiadając ludziom na podstawie swojego 6-kartowego rozkładu w pewnym programie Sekrety Magii.

Mam na myśli ten rozkład-> Forum dobrytarot.pl • Wyświetl temat - Rozkład wróżbity Macieja

1. Pewna pani pytała o kupno mieszkania i Wróżbita Maciej wskazał kartę rady -4 karta - jako czas [As denarów],że ma poczekać rok.

2.Nastepna klientka o coś spytała i Wr.M. pokazał kartę nr.3 jako czas.

3.Kilka razy natomiast wskazał czas w karcie nr.5

 

I właśnie z tym mam problem.Skąd wiem,że ta karta a nie inna mówi o czasie?

Jak to jest w innych rozkładach np.krzyżu celtyckim,drodze,rozkładach krzyżowych itp.?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od pytania. Jeżeli w pytaniu do kart założyłaś przedział czasowy, albo żeby karty pokazały Ci w jakim czasie to się wydarzy to wtedy jesteś w stanie ten czas odczytać. Ale z góry Cię uprzedzam że wskazywanie czasu w tarocie i wogóle w kartach jest niezwykle trudne. Myślę że wielu tarocistom czas się nie sprawdza chociaż rzadko się do tego przyznają. Tu na forum znajdziesz jakie karty odpoiadają jakiemu czasowi ale to też rzecz bardzo umowna. Śmiem twierdzić że ile wróżek tyle metod odczytywnia czasu. Jeżeli mogę Ci coś poradzić to raczej skprzystaj z mojej metody czyli zadając kartom pytanie z góry załóż w tym pytaniu w jakim okresie to ma się wydarzyć. Czyli np. nie pytaj kiedy wyjdę za mąż tylko np. czy w ciągu najbliższego pół roku wyjdę za mąż. Będzie Cie wtedy łatwiej określić czas. Stawiały mi karty wróżki z 30 i ponad 30 letnim stażem bardzo znane i lubiane i naprawdę dobre. W żadnym wypadku czas się im nie sprawdził choć poostała część wróżb jak najbardziej tak. Pamiętaj o wolnej woli, o jak ja to nazywam wielodzianiu się spraw i dlatego określanie czasu w tarocie to rzecz powiedzmy delikatnie bardzo umowna. Powodzonka w zgłębianiu tarota. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...